www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rihanna
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Rihanna Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o sve popularnijoj pevacici Rihanni?

 
Moj_Decko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 10
Mesto: bar

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nervira me. Nema pojma da igra, na svakom spotu je kao robot. Samo reklamira svoju debelu gradju,& mlati se pred kamerama. Da ne pricam o tome koliko sminke stavlja na lice..

"Umbrella" je presmrdjela vise, kao & (po meni) svaka njena, dosadasnja pjesma. Tipicni hitici, koji se slusaju eventualno 3 mjeseca,a poslije.. Samo pratite njene pokrete u spotovima, znacii.. ponavlja, djevojka nema ritma, ne umije da se pomeri, sto je veeeeliki minus kod jedne pjevacice... Toliko od mene! Smile

_________________
Daddy Yankee - Rompe
 
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj_Decko je napisao/la sledeće:
Nervira me. Nema pojma da igra, na svakom spotu je kao robot. Samo reklamira svoju debelu gradju,& mlati se pred kamerama. Da ne pricam o tome koliko sminke stavlja na lice..

"Umbrella" je presmrdjela vise, kao & (po meni) svaka njena, dosadasnja pjesma. Tipicni hitici, koji se slusaju eventualno 3 mjeseca,a poslije.. Samo pratite njene pokrete u spotovima, znacii.. ponavlja, djevojka nema ritma, ne umije da se pomeri, sto je veeeeliki minus kod jedne pjevacice... Toliko od mene! Smile


Bravo majstore!!!!! Very Happy Very Happy

_________________
Metal je moj zivot
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 08, 2007 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao osoba koja slusha sve od popa do rocka i alternative, kazem da devojka ume da napravi hit, lepo izgleda, nije debela, tipichna crnkinja i za svoje godine je nesto postigla. Ako nishta, Umbrella ce biti zapamcena...
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 09, 2007 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ranije mi je bila simpaticna, sad mi je smesna posebno posle izjave "Osisala sam se krace da izgledam opasnije"! Bas je opasna, nema sta Mr. Green ! Ne svidja mi se nijedna nova pesma i Moj_decko je u pravu i slazem se sa svim sto je napisao.

_________________
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DObra riba, mada mi je lepsa sa dugom kosom.

Ima super balade: "Final Goodbye", "Cry"...

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Koza_pamti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 26

gambia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 04, 2007 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gertie je napisao/la sledeće:
ranije mi je bila simpaticna, sad mi je smesna posebno posle izjave "osisala sam se krace da izgledam opasnije"! Bas je opasna, nema sta Mr. Green ! Ne svidja mi se nijedna nova pesma i moj_decko je u pravu i slazem se sa svim sto je napisao.



potpisujem!
rihanna peva u beogradu 24. Novembra!
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 04, 2007 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo da dodam da je, po najnovijim vestima, izbachena sa svadbenog slavlja svog rodjaka, ujaka, koga vec. Navodno je imala ochajnu haljinu koja je sad pa sad pokazivala njene grudi, potom nije htela da jede shto je bilo pripremljeno kao svadbeno jelo... itd... Zamoljena je da ode sa veselja. Mr. Green
Valjda, nekome, "slava" i popularnost udari u glavu, pa misli da je uhvatio Boga za "tregere". Confused

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 04, 2007 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja omiljena i neprevaziđena - 'Unfaithful' Very Happy

Rihanna - Unfaithful

A što se fizičkog izgleda tiče - baš je simpatična Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2007 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preslatka je, lepo peva, lepo igra, talentovana je samo tako, ne znam šta vam je uopšte... Rolling Eyes
Ima fantastične pesme, i one stare, a o novim da ne govorim, ne zna se koja je bolja sa albuma, prosto bi bilo nepravedno da samo jednu izdvojim.
Poslušajte je malo pažljivije Wink

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2007 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je bas slatka...a sta se ticce pjesama njezinih...od umbrelle nikada veci hit nece imat
 
maLa_moCiCa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 91

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 10, 2007 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni ona ima dobre pjesme
al recimo Umbrella me vec pocela zivcirati
zato sto sam je cijelo vrijeme slusala i svi oko mene su je slusali.. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Rihanna Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon