www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Radmila Manojlovic
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 1:47 am    Naslov poruke: Radmila Manojlovic Na vrh strane Na dno strane

kakvo misljenje imate o Radi?
Sta mislite o njenoj novoj i prvoj pesmi?

Meni je bila jedan od dva glavna favorita i malo mi je zao sto nije pobedila, ali nisam ocekivala da ce bas uci u super finale.........
u svakom slucaju,, meni deluje kao skroz ok devojka, normalna, devojka iz "naroda" sto bi se reklo................
Pesma mi je super.............Bice hit 100%
Wink Wink



_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aha,pesma je extra(ko da je pisana za mene) Wink A sto se nje tice,ima super glas i bila mi je favorit Razz Saslusala sam njen album sto je nekad izdala,malo mi otkud znam,detinjasto ali ok,imace sigurno bolji album u buduce.....(kao pesma"Nikada vise) Wink
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra je pesma,ali mi je ona mnogo prosta,htela je kao i sto jeste da stigne do slave tako sto je seljanka,bedna sa sela

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma mi se sviđa, a što se tiče nje...neišlifovana, ali ima vremena! Sada je sve u njenim rukama, narod ju je prihvatio, pa koliko se bude angažovala, toliko će i uspeti! Wink

_________________
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 08, 2007 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ok je Rada, svidja mi se pesmica a inace je ispravila zube...

_________________
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 10, 2007 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel pjesma "Nikada više" traje 2 minute ili na onom linku nije cijela pjesma?

_________________
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 10, 2007 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svidja mi se nova pesma

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 10, 2007 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

telulu je napisao/la sledeće:
Jel pjesma "Nikada više" traje 2 minute ili na onom linku nije cijela pjesma?


Traje duze,izasao je cd rip Wink (tj 12 pesama od zvezde grande,nove pesme) Wink
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 10, 2007 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Navijala sam za Radu, mnogo je slatka i fenomenalno peva. Pema "Nikada vise" je prelepa i o Radi stvarno, sve najbolje!
 
Obozavalac...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 18
Mesto: Negde daleko gde nema zlih ljudi ...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 10, 2007 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rada Manojlovic, je novo osvezenje na srpskoj muzickoj sceni ....
Sto se mene tice Rada mi je jedna o tri najbolje pevacice, koje obozavam(posle Cece i Dragane Mirkovic) ...
Sto se tice Radine nove pesme " Nikada vise", pesme koja ko da je pisana za mene(za moj zivot), koji je pomalo cudan .... Pesma je O D L I C N A
No, za one koje nisu znali, ovo nije Radina prva pesma ... Ona je vec imala svoj jedan album sa deset pesama, koji mozete naci i na ovom sajtu ...
Zelim joj sve najbolje i puno uspeha u daljoj karijeri ...
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se devojka Smile
 
n.v.n.a
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Jan 2007
Poruke: 19
Mesto: BELGRADE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 13, 2007 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radu zaista OBOZAVAM!Bila mi je od pocetka medju glavnim favoritima!Ima jako lep glas,a i veoma je dobra i kulturna.Nije neka sto se pravi vazna,nego je prava devojka iz naroda.Svasta joj se desavalo u zivotu i sada zaista zasluzuje da bude popularna i velika zvezda!
Onaj prvi album mi se bas i ne svidja,ali je to zbog toga sto Rada tada jos nije imala izgradjen glas (imala je 17 godina) i ona nije imala dovoljno novca da bira neke kvalitetne pesme od poznatih i dobrih autora.
Ali je zato pesma "Nikada vise" VRH!!!!Znaci stvarno eeeeextraaaa pesma!Mnoge pevacice sto pevaju i po 20 godina nemaju [U]ni jednu [/U]tako dobru i kvalitetnu pesmu!!!

RADO SVAKA CAST!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Radmila Manojlovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon