www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Radmila Manojlovic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 7:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra je Rada, dobro pjeva i nije isfolirana, zamalo da pobijedi ali nema veze... Daleko ce ona dogurati i bice velika zvijezda. Mnogima na estradi ce pomrsiti konce Mr. Green
Pjesma ~Nikada vise~ je super Smile


 
crazy_angeL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Jan 2008
Poruke: 61
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pesma mi je extra, sigurno je mnoge devojke pogodila pravo u srce..

inace sto se tice Rade, prelepa mi je, i mislim da ima sanse da jos daleko dogura na estradi .. Wink
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njena pesma "kako bole ove usne neverne" extra je!

Jedva cekam da izdaje neki nov album.........
 
Anja_kg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 57
Mesto: K*r*a*g*u*j*e*v*a*c

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 23, 2008 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidjaju mi se i "Nikada više" a i "Bole ove usne neverne".
Kad sam letos bila na moru i kad su gostovale "Zvezde Granda",malo mi se promenilo mišljenje o Radi,zato što je ta devojka velika POZERKA.
Ko god je tokom njihiovog nastupa uperio telefon ili aparat ka njoj ona je odmah zauzimala neke poze!!

_________________
VOLI JER HRABRI VOLE,
A KUKAVICE ČEKAJU DA BUDU VOLJENE!!!
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 23, 2008 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosecno peva,ruzna je i isfolirana..."Nikada vise" je dobra pesma, naravno kad ju je napisao Braja, mada ova sa Grand festivala nije nista posebno. Cool

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam sta se njoj desava pa je tako visoko poletjela i jos pocela se i skidati. Jadna je!
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 27, 2008 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je super..ove dvije pjesme sta imam njezine su bas extra....nikada vise i kako bole usne neverne..apsolutni hitovi...bit ce ona velika zvijezda sigurno Wink
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 28, 2008 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izveštačena do bola,još da dodam Rolling Eyes

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
bojano
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Maj 2008
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 28, 2008 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da bice zvezda samo jos vise da pokaze grudi,jos vise da se skine. I eto nama novo zvezde.
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma smesna je,misli da je neka riba,ali je jadna Mr. Green

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 22, 2008 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma dobra je Rada

_________________
 
lejla_sa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 28

Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 13
Mesto: Sarajevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 30, 2008 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rada je super. . . . Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Radmila Manojlovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon