www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Call Of Duty 4 - Modern Warfare
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 08, 2007 8:54 pm    Naslov poruke: Call Of Duty 4 - Modern Warfare Na vrh strane Na dno strane

Call Of Duty 4 - Modern Warfare




Jos malo pa nam stize najnoviji nastavak jedne od najpopularnijih FPS igara. Kakva su Vasa ocekivanja?



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igra je izasla i isporobana. Izgleda fenomenalno, samo sto tematika vise nije drugi svetski rat nego sadasnjica. Ko zna zasto je to dobro...

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igra je extra...
Mnogo daleko su stigli sa igricama...
Nego mi je krivo sto je preterano kratka Sad

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
visoki_32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Dec 2007
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Жестока пуцачина. Можда и мало превише реална, осим ножа којим убијеш човјека брже него он тебе калашњиковим...
 
-=micky=-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Avg 2006
Poruke: 62

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igra je odlichna. Mozda se nekim fanovima prethodnih delova nece svideti, jer tema nije vezana za II Svetski rat. Ali ta tematika je svima vec dosadila tako da je ovo pravo osvezenje Razz

I da... Singleplayer je malo kratak. Ali zato je multyplayer extra Very Happy

_________________
-=micky=-

 
DAY---WALKER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 20
Mesto: orasje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 4:14 am    Naslov poruke: komentar Na vrh strane Na dno strane

pozdrav
ja vec igram call of duty 4 i mogu reci da je solidna igra svidja mi se ali volio bih je probati u multiplayer pa posto nisam sa svog kompjutera jos igrao nijednu igru on-line volio bi da mi neko pomogne sve sto mi treba su upustva kako i sta da napravim
unapijed zahvalan i sretna nova 2008 svima
 
Legolas the elf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Jan 2008
Poruke: 44
Mesto: Karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igra ima jednu manu,previše se putuje.
Sve u svemu igra je OK.

_________________
Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatu. Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isuvise kratka igra Sad Sad Sad

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
miregrobar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 33
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 12, 2008 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sacekajte ljudi da izadju mod tools iz activisiona pa napravite sebi misije nove.Ili skinite koje ce neko drugi napraviti.Ja samo to cekam pa da pocnem da radim patch Kosovo war.
A igrajte multiplayer.Tamo nikad nije dosadno.

_________________
Ziveo Partizan i majka Srbija
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 12, 2008 9:56 pm    Naslov poruke: Re: komentar Na vrh strane Na dno strane

DAY---WALKER je napisao/la sledeće:
pozdrav
ja vec igram call of duty 4 i mogu reci da je solidna igra svidja mi se ali volio bih je probati u multiplayer pa posto nisam sa svog kompjutera jos igrao nijednu igru on-line volio bi da mi neko pomogne sve sto mi treba su upustva kako i sta da napravim
unapijed zahvalan i sretna nova 2008 svima
E si se snasao za Multiplayer????
Ako nisi javi na pm pa da ti kazem sta tui sve treba za MP.

Sto se tice SP previse je kratak a jos i posto je cela prica lepo uradjena to dodaje utisak da ej igra i kraca no sto jeste.Efekti su extra,dosta realnosti u odnosu na ranije delove i u odnosu na dosta drugih igara.

Sto se tice MP,po meni je najbolji HARDCORE mod jer je dosta realniji od obicnog ,mada nerviraju brojni citeri ali st aje tu je sve je to deo igre...

Preporucio bih svima da je probaju i verujete mi necete se pokajati...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
miregrobar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 33
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba malo da prodje vremena da ljudi naprave SP misije.Jos alati za to nisu izasli iz IW.Ja cu licno sa jos par likova raditi na novim misijama.Planiramo da zamenimo ove posotjece sa novim misijama + grafikom.Al za to ce trebati minimum 6 meseci ako ne i vise.Jel ipak je to mnogo fajlova za editovanje i mnogo fajlova sto treba da se naprave.Samo grafike ima par hiljada.Al ako sve bude kako treba bice to extra patch.Sad je u zastoju zbog cekanja tih mod toolsa iz IW.Inace patch ce se zvati Kosovo War patch.
Na ovom sajtu mozete pratiti buduce sta cemo raditi.
CoD Serbia

_________________
Ziveo Partizan i majka Srbija
 
oggy'
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Feb 2008
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igra koju definitivno treba odigrati... Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Call Of Duty 4 - Modern Warfare Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon