www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Jugos muzicke zelje ~
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 5:31 pm    Naslov poruke: ~ Jugos muzicke zelje ~ Na vrh strane Na dno strane

E sreco,

dugo nisi mi ispunjavala zelje, sto se muzike tice, pa bi te iskreno zamolio da mi nadjes sledecu pesmu... "Cuvaj se, malena" od Srecka Susica... bas je stara pesma ali verujem u tebe dobra vilo! Razz

Hvala unapred.

PS: od sad cu sve moje muzicke zelje pod ovu temu da stavljam!




Poslednja prepravka: Jugović datum Uto Mar 08, 2005 7:04 am; ukupno izmenjena 1 put
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma je u Muzickim zeljama!!! Very Happy 8)

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bem li ti misa.... dobra si! Wink

skinuo cu je posle kad upalim Opera, nego prvo da sredim Sport i da postavim nove teme, pa cu onda da cujem pesmu da smirim zivce... jel ti se dopada ta pesma? 8)

hvala i cmokic sreco! Wink
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sreco, evo mene...

ako mi najdes "Marov suzo" od Saban Bajramovic vracam avatar koji ti zelis! Smile

Cmokci! Wink
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaista sam se potrudila,ali nisam nasla ovu pesmu od Sabana Bajramovica Sad Nasla sam verziju od Mokija i stavila je u Muzicke zelje,mozes je skinuti Very Happy

_________________
 
sloki75
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 495
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa Jugovicu.jer ti mislis na "Kerta mange daje"-Saban Bajramovic?
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala sreco, cim imam malo vremena (tj. veoma kasnije) Very Happy cu da je skinem!

sloki75 ne znam... cuo sam samo midi fajl "Marov suzo" od Saban Bajramovic pa sam misleo da je pesma mozda dobra... sto? ti mislis da je to "Kerta mange daje"?
 
sloki75
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 495
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,sad sam je potrazio da je ponovo cujem!To je ta pesma,pa ako niko ne moze da je nadje da je postavi,ja ti saljem!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E druze, da nebi nasoj Sanjici jos vise poso napravio, bi te zamolio da mi posaljes tu pesmu na sledecu adresu true.playa@gmx.net ako ti nije tesko... puno ti HVALA unapred...!! Lepo je videti, kad clanovi se medjusobno pomazu.
 
sloki75
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 495
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 1:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo saljem ti,samo ce trebati malo vremena,posto ja imam"srpski internet"!Javi samo da li si primio mail Wink
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sloki ako nisi poceo evo ja cu je staviti u zelje,ali ta pesma je na ciganskom Smile

_________________
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sorry sto ovde pitam.. Sanjice jos nis dobila mail?

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> ~ Jugos muzicke zelje ~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 1 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon