www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Jugos muzicke zelje ~
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nasla sam ti sve 4 pesme,ako me ti neubijes sa zeljama nece niko Razz


_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sreco, mora neko kad nece niko! Wink

Hvala ti ljubavi... ipak si moja dobra vila!!

PS: slusam dalje stare kasete, tako da ces mozda imati jos vise posla! Mr. Green
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh sreco, posto volis da mi ispunjavas zelje i posto si priznala da imam dobar ukus, evo jos jedna stara ali brza pesma sa dobar ritam: Hasan Dudic "Tugo moja drugo"... Hvala unapred! 8)
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tvoje sve zelje su u Muzickim zeljama jos od sinoc Smile

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam sreco, ali tek jutros sam ih skinuo sa sajta, sama znas zasto! Wink

Nego posto me velja25 pohvalio za moj ukus a i znam da se tebi dopada to, evo jos jedna zeljica (iako znam da ces me oterati tamo gde mi nije mesto) Mr. Green ... Nada Topcagic "Bojim se starosti"... pesma je super a i ja se vala bojim starosti! Crying or Very sad
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 6:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmm... izgleda da nema Nada a? Crying or Very sad

nego moze li 2 Hot feat. Gru "Hot line"?? Wink 8)
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj skinula sam Nadu Topcagic i tu pesmu,ali sam zaboravila da je dignem na server Embarassed Sad Izvini!!! Veceras cu je staviti kad se vratim kuci i ovu pesmu sto si trazio cu potraziti...

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
hmm... izgleda da nema Nada a? Crying or Very sad

nego moze li 2 Hot feat. Gru "Hot line"?? Wink 8)


Da se ne zove ova pesma "PRAVI BROJ"???

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema frke, stavi kad mozes, svakako sam samo kratko uso da cistim svoje sobice i palim u grad sa sekom, ne zurim znaci zbog pesme! Wink

Neee dobra vilo, "Pravi broj" je od Gru feat. Irina (2 Hot)... tu pesmu imam, nego pred te pesme se vrtio spot "Hot line" od 2 Hot i Gru na BK televiziji. To je druga pesma a "Pravi broj" znam da ima ovde u muzickim zeljema! Wink
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E toga nemaaaaaaaaaaaaaa Razz Nisam ja BK TV Razz Mr. Green Nema ozbiljno,nisam nasla Rolling Eyes

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Steta, bas mi licis na BK TV! Razz

Ne, nego ozbiljno... taj album od 2 Hot je izaso proslu godinu, ali nigde ga nisam mogo nabaviti, a to je glavna pesma tog albuma! Pesma je bas do j! Mr. Green ... hm preko balkanmedia.com sam video da se ta pesma tako zove, jer sam je samo cuo kao spot! Ajd pogledaj dal ces da nadjes dobra vilo! Razz ... bas bi zeleo da cujem tu pesmu opet (jer nisam je cuo sigurno vec 2 meseca).
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probala sam ali bezuspesno... cekam mog Andjela cuvara,mozda moze on da pomogne Mr. Green

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> ~ Jugos muzicke zelje ~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 4 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon