www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bebi Dol
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 1:09 am    Naslov poruke: Bebi Dol Na vrh strane Na dno strane

Interesuje Me sta mislite o Bebi Dol?
Posto znam da su misljenja veoma oprecna mene interesuje vase misljenje o pomenutoj pevacici, kompozitoru i estradnom umetniku?


 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam...ništa posebno...jedina pesma koju baš baš baš volim od nje je "Brazil".

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 3:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima kvalitetan i neobican glas...Svidja mi se sto ima neki svoj stil po kome se razlikuje od drugih...sto se tice pesama,najvise mi se svidjaju "Bez srca","Hajde da" i "Brazil...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima la je ranije lpe pesmice medju kojima je i brazil, ali je jako losa kao pojava. To sto ona govori nije glupo, ali ona na glup nacin to interpretira...

_________________
SlatkaMala
 
~`SrPsKa_DeVoJka`~
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 80
Mesto: sydney

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 5:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo mi se pesma brazil svidja sve druge su bezveze
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bebi Dol je carica! Poslednji album joj je odlican! Najvise mi se svidja pesma "Ljuta sam".
Pozdrav!

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Totalno luda i otkacena...fura svoj fazon!! Samo tako nastavi carice Mr. Green Smile
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bebi Dol-jedinstvena u zemlji kopija!
Onjoj mislim sve najbolje.
 
mocnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 58
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bebica je originalna i svoja. Mala vaga koja je u skladu sa svojim zvezdama
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 5:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je uvijek bila antipaticna, ne znam sto....Mada mi se ona pjesma Brazil ko malome dopala... 8)

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 9:57 am    Naslov poruke: Re: Bebi Dol Na vrh strane Na dno strane

ComiX je napisao/la sledeće:
mene interesuje vase misljenje o pomenutoj pevacici, kompozitoru i estradnom umetniku?


kompozitor i estradnu umjetnik?!?!?!?!??!?!?!??!?!? :lolj:
ne zezajte se sa tako velikim titulama bre..postoje ljudi koji zasluzuju da se tako zovu,a djelit ih bez ikakve logike nema smisla i nije posteno!
od toga se jedino moze nazvati pjevacicom,jer se tim "kao" bavi...al ako se sjecate njenog nastupa na evroviziji gdje se moralo pjevati u zivo,shvatit ce te da je uzasna pjevacica,tolko grozno pjeva da se ziri podsmjehivao.... Rolling Eyes

eto sto mislim o njoj..ma ne zasluzuje da mislim ista...

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
gsilvija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 191

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne mogu da ja podnesam nea Sad Confused
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Bebi Dol Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon