www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Omiljeno secanje iz detinjstva?
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 6:25 pm    Naslov poruke: Omiljeno secanje iz detinjstva? Na vrh strane Na dno strane

S obzirom da sam celi rat bila u Sarajevu, moje se detinjstvo svodilo na sakrivanje i podrume...i strahovanje...ali jedan dan, nakon sto je zavrsio rat, moje 2 drugarice i ja smo pred zgradom u pola 1 ujutru igrale odbojku i pricale o svemu...Jednostavno mi je to ostalo u secanju...Isto tako, vreme pre neko sto sam otisla za kanadu smo se skupljali na haustoru i zezali se non stop...i naravno kad smo pozivali duhove Very Happy


_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam se svaki put rasplesala i poludila kad bi vidila Lepu Brenu na tv Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
*OpasnaMackica*
Banovan!

djavolce domaci.de
djavolce domaci.de



Godine: 69

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 2171
Mesto: novi sad

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na moju pokojnu baku jel je bila u kolicima seceras bez noge, ja bi upalila muziku uzela je za ruku i pocela da igram sa njom a ona bi se trudila da me zadovolji... Crying or Very sad

_________________
*OpasnaMackicaLara*

Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe,
pali mali nisam mala ja bi se stobom samo igrala

ego, dixy, najbolje cure bubim vas lepotice
 
maconja_no1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 10 Nov 2006
Poruke: 118

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 7:52 pm    Naslov poruke: sd Na vrh strane Na dno strane

sjecam se...........................................da sam kao mali htio da vozim biciklo ehehehehe,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,sjecam seeeeeeeeeee
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se sjecam da sma maconju marisala na povratku iz skole hahahhahhaa Mr. Green
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ih mnogo...ali evo:
Nas tri drugarice smo se obavezno svaki dan igrale napolju...jedna od mojih drugarica imala je mladjeg brata i mi smo ga jadnog maltretirale i terale ga da se igra sa nama, secam se da smo ga jednom prilikom sminkale i oblacile u mamine stvari a on je plakao (posto je imao 3 god. a mi oko 6) ili nam je jadan uvek sluzio za tako neke eksperimente...ali sve u svemu to su lepa secanja...danas se svi nasmejemo kad se toga setimo (a pogotovo on)... Razz
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad bi brat i ja vukli tatu da nam dodje pricat pricu prije spavanja, a vec je bilo kasno, onda bi on sjeo na krevet i tiho nam pricao i glumio cijelu pricu, a mi bi se smijali i gustali dok bi mama vikala iz druge sobe da 'pusti djecu spavat'...

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poklon od oca za prvi razred osnovne skole..pony bicikla..uhh kako sam je voleo

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

sacamse kad mi je cale dao prvi put da vozim auto bio sam radostan ko malo dete Laughing
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 3:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm....celo detinjstvo mi je jedna velika i najdraza uspomena..nesto sto zauvek nosim tu-duboko u srcu...ne mogu da izdvojim jednu jer me sada sve sto me veze za mog tatu koji vise nije tu uzasno podseca na njega pa cak i te davne izbledele slike...

....secam se....bio je moj rodjendan....mama iznosi tortu na sto..kaze "Vreme je dete da duvas svecice..dzaba cekamo tatu nece ga pustiti sa fronta"...ja sa suzom na obrazu prilazim i duvam sa jednom zeljom da ga vidim i dok sam duvala cula sam njega kako ulazi u kucu i trazi slavljenicu mezimicu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !!jedina zelja koja mi se ispunila....ove godine ta ista zelja nije mi se ispunila.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm kako me bata budio s crevom od usisivaca Very Happy Smile Neutral Sad Crying or Very sad to mi tako nedostaje,....... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
_Lanna_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 16 Dec 2006
Poruke: 54
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako ih je malo - omiljenih. Sjećam se bake i deke da su me najviše čuvali...Sjećam se svog 7-og rođendana kad se i otac pojavio ..Nasmejan, sa poklonom, mislim da je bila neka Barbika..A onda kad smo otišli iz zemlje sjećanja više nema.. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Omiljeno secanje iz detinjstva? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon