www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Na koju temu najviše volite pisati?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 12, 2009 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko je sati kod vas
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 12, 2009 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cherry-girl je napisao/la sledeće:
koliko je sati kod vas
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Isto kao ovo dete sto reche.... nekako najvise razmisljam tada! Very Happy
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2009 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta trenutno slusate Laughing
ili ili
istina ili izazov

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2009 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muzika,Ezoterija,Tračpartija i Igre bez granica Very Happy

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 11, 2009 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste li znali Mr. Green

_________________
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 11, 2009 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cherry-girl je napisao/la sledeće:
koliko je sati kod vas
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


i dalje je ova
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 03, 2010 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najcesce iskomentarisem vijesti, kasnije skoknem do muzike, bioskopa, filozofije i istorije i zavrsim na tracu. Igre bez granica skoro nikada ne posjecujem, ali navuci cu se vremenom valjda i na to.
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 21, 2010 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O CIA i FBI... znatle li... volim tajne Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 11, 2011 10:09 pm    Naslov poruke: Re: Na koju temu najviše volite pisati? Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
Koja je to tema (ili teme) koja Vam je najinteresantnija na kojoj najviše volite pisati?


trač partija, igre bez granica, psihologija, filozofija, strana muzika,vesti (retko) i ponekad upadnem u neke druge (teme)... Laughing Laughing Laughing
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2011 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ih dosta..abeceda gradova,pevaca,glumaca..igre bez granice najvise ,pa trac partija..
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2011 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skoro sve u Trač partiji
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2011 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I dalje sam na skoro svim temama na kojima imam šta reći ili uz koje mogu odmoriti; redovne vijesti, trač partija, rijeđe sada psihologija ili filozofija, istorija itd. jer mi je dan i tako prebukiran obavezama ... evo sam počela i na igricama bez granica, tek toliko da se opustim i ubijem trenutnu dosadu ili slobodan sat.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Na koju temu najviše volite pisati? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon