www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prvi put...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
slobas25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 15 Feb 2007
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 11:12 am    Naslov poruke: prvi put... Na vrh strane Na dno strane

da li se moze on vezati za mene ,meni je prvi put.a koliko to njemu znaci?

edit by :LOL:, nadam se poslednji put



_________________
SLOBAS25
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

njemu mozda i znaci, jer je to ipak najveci poklon koji moze dobiti od mene, zar ne?

i dobio je to od mene, jer zasluzuje, vjerio me je, ozenit ce me... Volim ga i ne kajem se... Smile

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne kužim ni pitanje ni odgovor Rolling Eyes
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biće da je izgubila nevinost sa njim tj. da je on njoj prvi, a ona njemu ne Wink

Danas je sve relativno, ali se nadam da ume da ceni to što si poželela da tvoj 1. partner bude upravo on Wink

Bilo kako bilo, to možeš uvideti samo iz vašeg odnosa, bitno je da se ti ne kaješ Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 16, 2007 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm.. tebi ce to mnogo vise znaciti nego njemu... Confused
ali ipak ako znas kako da ga zadrzis i ako se potrudis mozes da ga vezes za sebe Wink

_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 16, 2007 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
hm.. tebi ce to mnogo vise znaciti nego njemu... Confused


Ne bih se slozio.... Ne znam koliko to zenama znaci, ali znam koliko znaci muskarcima. Wink
 
rosierosie
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 600

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 16, 2007 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko je normalna osoba znacice mu, u najmanju ruku znace to da ceni. Time ga ne mozes vezati za sebe ukoliko te ne voli. Ono sto povezuje ljude u ljubavi cine i druge stvari. Nadam se da si napravila pravi izbor i da cete biti srecni zajedno. Sve najbolje ti zelim. Smile
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 16, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm.. kada vi niste nevini i oduzmete devojci nevinost?

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 16, 2007 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ ne razumem pitanje Rolling Eyes ?

ne mozes ga tim cinom vezati. mozes mu pruziti zadovoljstvo, moze se cak osecati i "posebnim" sto si bas sa njim resila to da podelis,a opet s druge strane mozda bas i ne bude odusevljen sto mora da se -citiram jednog poznanika- :".. cima sa jednom devicom". Mr. Green Nazalost,ali postoji i ta opcija! Nadajmo se da to nije ovde slucaj. Cool
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glupost, bolje uzmi lance pa ga vezi Wink
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 2:30 pm    Naslov poruke: Re: prvi put... Na vrh strane Na dno strane

slobas25 je napisao/la sledeće:
da li se moze on vezati za mene ,meni je prvi put.a koliko to njemu znaci?

edit by :LOL:, nadam se poslednji put



tesko da samo to moze da bude razlog da se on veze za tebe

niti ti treba da ides u tom smeru, da mu mozda nabacujes to, u smislu, prvi si mi, ti jednostavno nesto moras....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tri stvari koje ovde niko izgleda nije primetio.

u profajlu sa strane pise:
-sloba
-pol muski
-33godine

Ama sa koje god planine sisla cura,sa 33 nije nevina.Posto je ovde u pitanju muskarac,to vec ne mogu da tvrdim,ali ovo onda zvuci mnogo bolesno.Nadam se objasnjenju svega ovoga.A i pitanje je nejasno.Ja vise mislim da je to prvi put vezano za to da se vezao/la za nekog,tj.zaljubio/la.Mada ipak na kraju mislim da je ta veza homoseksualna i da se misli na seksualno iskustvo.

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> prvi put... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon