www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prvi put...
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidi stvarno Embarassed


mada je moj odgovor isti, nebitno kakva je veza i ko je kog pola, i ko je mladji i stariji itd...
Wink



_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i moj odgovor je isti, ali ko kaze da je pitao to za sebe, a ne za svoju curu, frendicu ili nesto trece?

jeste da je pisano u prvom licu, ali to je mozda samo zbog teme.

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda je jednostavno o tome mislio, pa pitao pitanje, ne pitamo svi pitanja po nasim problemima...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa to ja kazem... a napadoste ga odmah Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok, pipL, hajde sad malo da se vratimo na temu? znaci, tema bi bila negde "dati mu/joj da ti bude prvi/prva" da li ce ga/je to vezati ili ne? koliko se taj "gift" zapravo ceni"
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ali opet se ne precizira na sta se misli prvo/a Very Happy

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao bre Pajo, pa citaj izmedju redova Rolling Eyes

/spam

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko se cijeni? Ne znam vala, meni se čini da ne baš. Doduše, ja sam cijenio svojoj prvoj, ja sam bio još nevin ona ne. Ipak, ako razmislim šta sve čujem, vidim, manje znaći muškarcima nego djevojkama. Ipak su djevojke više osjetljive po meni na te stvari.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja i dalje ne kužim ništ, ali dobro. Potrudili ste se objasnit ali valjda sam ja tupava..
Ne znam kako da odgovorim, mogao bi se osnivač teme malo javit sa duljim pitanjem, ali dobro.. Evo probat ću..
...
...

Sad sam razmislila.. Za kaj bi ti uopće razmišljao/la da li će on/ona to cijeniti? Mislim, zašt je to uopće bitno? Ako se volite i poštujete - sve je superkul i bit ćete oboje sretni. Nema se tu šta cijeniti. Kao da mu/joj činiš poslovnu uslugu..Mislim.. Neutral
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice prvobitnog pitanja vezanog za ovu temi, verujte ni meni nije jasno ko tu sta i kako kome i zasto? Mr. Green ali, recimo da je ovo ipak mesto gde bi raspravljali o tome Arrow koliko se danas "ceni" to biti nekom "prvi" partner (read it: Arrow sex,bam-bam, tuc-tuc Wink )

mene zanima i ovo, da li ste nekad nekom bili prvi?
kako ste se poneli prema toj osobi?
da li ste je cekali? da li ste "insistirali"?
i kako ste prihvatali tu cinjenicu da doticna osoba nije ni sa kim bila pre vas?
da li to bese kompliment ili blam?
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL:, unosiš mir u moj um Laughing Hvala na pojašnjenju Razz Smile
A sad da lijepo odgovorim:

Dakle, jesam. Embarassed Ma bilo je super. Zapravo, bilo je i lijepše nego sa nekim drugim momcima. Sjećam da nam je oboma to bilo baš lijepo iskustvo i prije svega osjećaj. Ugodnost, opuštenost, užitak.. Sve na svom mjestu.
Da li sam ga čekala? Pa i nisam dugo. Dogodilo se spontano poslije dva mjeseca zabavljanja. On je ,,pokrenuo,, sve tak što me pitao da prespavam kod njega..
Kako sam prihvatila činjenicu? Osjećala sam se extra-lijepo! Baš lijepo!
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^heheh drago mi je da pricamo "istim jezikom" Laughing i da se razumemo Laughing
Nisam imala prilike da nekom bude prva,ali svakako je neko meni bio prvi. I znam da je to cenio, svu moju nevinost je podrzavao i cekao me. (nije morao dugo da ceka, ja bejah taman fino dozrela za neke radnje) i eto takoc Smile
bas sam srecna sto je bas on moj prvi Cool
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> prvi put... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon