www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

njegov rodjendan
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ljubavni_napitak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jul 2007
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 12:53 pm    Naslov poruke: njegov rodjendan Na vrh strane Na dno strane

da li mu cestitati ili ne?on meni nije,da li preci preko toga?

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cim ti nije cestitao pretpostavljam da niste zajedno? Moras ipak reci nesto vise. Koliko ste bili zajedno bla bla bla.. ali kad vec znas da mu je rodjus i ako ste bili ok, zasto da mu ne posaljes jedno obicno "happy b day!"
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 2:12 pm    Naslov poruke: Re: njegov rodjendan Na vrh strane Na dno strane

ljubavni_napitak je napisao/la sledeće:
da li mu cestitati ili ne?on meni nije,da li preci preko toga?


Tu se postavlja pitanje problematike vašeg odnosa Wink

Ako ste u relativno dobrim odnosima, zašto da ne? Ako je neko skot, ja ne moram da budem kako bih mu/joj, tobože, vratila Rolling Eyes Mislim, nismo deca Wink Kažem, sve to ukoliko je neki bezazleniji problem među vama Wink I ako ga uopšte ima Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitas mu....
cim postavljas pitanje znaci da ti on nesto znaci...
i pokazi mu da si bolja od njega... on se izgleda inati... ti nemoj.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
mucamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2007
Poruke: 68
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svakako mu čestitaj. Moj ima sutra rođendan, i mislim ga ostaviti ovaj put stvarno, pošto smo več prekinuli u roku mjesec dana bar pet puta, ali svejedno mu mislim ostaviti u pošti, karticu za rođendan i još neku njegovu stvar, za koju zna, da znači kraj kad je dobije nazad....

_________________
Pa i da je svaki loš, uvek ima jedan još...
 
dewojka_od_chokolade
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 07 Jun 2007
Poruke: 1
Mesto: NS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da treba da mu cestitas.cisto da mu pokazes da ne zaboravljas na osobe do kojih ti je stalo(a cini mi se da je tebi bas stalo do njega).pozz
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba da mu chestitas..prvo tebi bi bilo lakse a i taman isterash inat...on ce se postideti onda sto si ti pametnija i hrabrija od njega..tako da ces mu spustiti nivo skroz....iz iskustva... Very Happy

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 20, 2007 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
svakako mu čestitaj. Moj ima sutra rođendan, i mislim ga ostaviti ovaj put stvarno, pošto smo več prekinuli u roku mjesec dana bar pet puta, ali svejedno mu mislim ostaviti u pošti, karticu za rođendan i još neku njegovu stvar, za koju zna, da znači kraj kad je dobije nazad


auuu,pa to bas i nije neki "divan" poklon za rodjus. Ono kao ostavljas ga za rodjus dan Confused nije kao kul.. mislim.. Ma,znas sta hocu da kazem. Rolling Eyes
 
*Pepeljuga*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako se on tebe nije setio, ispadni bolja pa ga iznedadi lepom cestitkom... To valjda svakome znači... Rolling Eyes

_________________
Волим те
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

muskarci su obicno zaboravni..
svejedno, pogresio je.. verovatno mu je za to i krivo...
ali ne bi spala na isti nivo i da mu ne cestitam vec bi to ucinila bas izinata Wink

_________________
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da se triba partneru čestitat rođendan..i naravno da se triba provest rođendan skupa Shocked Shocked
A ako ti on nije čestita..onda *ebiga, ili je zaboravija ili nije namjerno.
Al u svakom slučaju kulturno je drugome pozelit sve najbolje za rođos.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim..ako bi zaboravio moj rođendan stavila bi ga u top Mr. Green Laughing


Ako te stvarno voli neko ne verujem da bi zaboravio nečiji rođendan..Tako da je sasvim normalno da se partneru čestita rođus..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> njegov rodjendan Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon