www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Progovori, sliko...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 9:13 pm    Naslov poruke: Progovori, sliko... Na vrh strane Na dno strane

E, ovak, ovaj se put radi o meni i sori na tolikom tjekstu:wink:
Naime, osoba sam koja, kao što nekad i rekoh ovdje, važi za jako flegmatičnu, ne znam koliko ljudi mi je reklo da ne može vjerovat da baš toliko ne mogu da se svađam.
Ali ja ne mogu.

Ja ne znam, ne mogu i neću da se raspravljam jer mi tako dođe ili jer netko viče na mene. Nije da ćutim uvijek, ali obično blenem u tu osobu i čekam da se smiri.
Završio si? Supač. O'š još malo? A nećeš?

I tak sve to moje momke koje sam imala je nerviralo. Kad god nekaj ne bi bilo u redu, očekivali su od mene reakciju.
Ako bi se dogodilo da me prevari, ja kažem ,,Dobro, idi sad,, i čekam da ode. I uvijek tako a oni se iznerviraju toliko da čekaju barem da ih popreko pogledam i ...bar nešto još kažem??
A ja ne kažem.

I ondak naravno kažu da meni nije stalo ni do čega. I kako ja da dokažem njima, frajerima, svima da to nije zbog toga, nego zato jer nisam osoba koja voli da se fajta?
Jel' znate još netkoga takvog? Rolling Eyes


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je po tebe i tvoje srce bolje, zdravije Wink A sa druge strane, ljude oko tebe samo više iritira kada ih tretiraš sa šta-vam-je-kog-đavola-odmori-me-ko-ti-drma-kavez Razz , kada se oni salome od nervoze, a ti si cool Cool Svaka čast na tome, zavidim ti Wink

E, sad, tu se javlja problematika - kako im pokazati da je tebi zapravo stalo? Hm...jednostavno - moraju da te upoznaju Smile A tada će shvatiti koliko vredi što si takva kakva si Smile Tiha voda - breg roni Smile

Btw, ne poznajem osobu sličnu tebi (da, shvati ovo kao kompliment Smile ) Većina njih ima prilično dugačak jezik i kratak fitilj Razz

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Ksenijaa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 2609
Mesto: Vrnjacka Banja - Basel

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm, cudno i ja sam takva bila u mladjim godinama, jednostavno cutim ili progovorim nesto da bi se ta druga osoba, nebitno dal musko ili zensko,
ujedali od nerviranje, i sve bi agresivniji postupali Evil or Very Mad , a ja eto cutim, cutim, cutim Shocked Cool

A sada sam se malo, malo sto na tvoje pitanje mislis, promenila, vidim mudrije Very Happy pa dobro, pukne puska ponekad Twisted Evil , ali retko Very Happy

Kada te momak prevari, a ti samo kazes idi sada, to jeste tvoj izbor...ali sta ti se sve u srcu i dusi gomila, taj bol, jer to boli, onda treba barem nekome da se ispricas.

Takodje u svadji padnu reci koje bole, eto i ja sam tako uvek cutela i u sebi bila ljuta i mislela koj problem ima ova osoba.
Ignorisala sve takve svadje i gledam svoja posla.

Pozitivno je sto ti niko nista ne moze, ali se nerviraju. Ne obracaj paznju kako ces njima da okazes koliko je tebi stalo za njih. Kako takvim ljudima da dokazes?! ili ima osecaj i nesto u mozgu ili nema.
Zar se trebas jos dokazes?!

Negativno je samo ako patis i u sustinu te boli.

Ne menjaj se za nekoga ili ikoga.
Ja te bas dobro razumem i moje su reakcije takve.
Samo jos nesto, cutanje je zlatno a pricanje srebro Laughing
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam....to jeste sa neke strane dobro..jer bi mene to izludelo..imam ja takvu drugaricu,koja ti se deresh na nju,a ona te samo gleda onako opusteno i onda na kraju ti neznim glasicem kazhe "pa shtaaa ti je,smiri se.." e tad tek onda jos vishe poludim... Shocked
ja nisam takva...mene je moja mamica uchila da moram da imam dobar dugachak jezik ako mislim da prodjem lepo u ovom zhivotu,jer sto se kazhe "samo dobrim curama uvek se ruzno desava",tako da ja za sve shto me ugrozava odma u napad..jer napad je najjacha odbrana... Wink

_________________
 
Ksenijaa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 2609
Mesto: Vrnjacka Banja - Basel

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi boobamaro na sta je tvoja mamica mislela da moras da imas dugacak jezik da bi proso dobro u zivotu..nasta je tu mislela stvarno me zanima...

A pitam tebe, koju korist imas od tvog dugackog jezika? Very Happy Wink
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 20, 2007 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na sta je mislila..pa na moju borbu za sebe....ako smatram da sam u pravu u stanju sam da se svadjam do besvesti...iako ne volim da se prepirem,uvek mi se desi da sam u situaciji da moram,tako da moram da imam duzhi jezik da bi pametno i lepo odgovorila...a uchim iz njenog iskustva i ne bih da se "veselo provedem" u zhivotu...ovako cu sigurno izgurati negde..glavom kroz zid.. Cool

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 20, 2007 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^hehe, tako simpaticno,ne znam zasto Embarassed

elem,Andjela sreco,ne znam nikog poput tebe. A ti si tako toTaLno cool Cool ufff,prosto, da mogu bila bih takva. To prosto odmara i daje onaj "egde" bas onaj koji treba. Imas vremena da razmislis,hladne si glave,znas sta zelis,a sta ne..
Just b yourself Cool and dont worry! Nema ti kome sta da objasnjavas. Ako ti je stalo,taj neko ce vec osetiti! Just keep on rolling Wink Wink
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 21, 2007 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cure, hvala vam od srca stvarno...Vi ste me još i pohvalile...Kad bi bilo više takvih koji razumeju to kao vi...
Nije meni da se nešto posebno dokazujem, ali baš ih je malo koji mogu skužiti u tom trenutku kaj se zbiva u mojoj glavi. Zato sam mislila možda to promjeniti, ali opet ne mogu na silu...

Hvala vam od srca,sjajne ste
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 21, 2007 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo par primera...
kako se ponasati kada vas neko optuzuje... ali sa razlogom... cutis, gledas u prazno, kulaza?... ne mora uslovno da znaci da trebas da se branis... razgovaras o tome... kako ces da pokazes bilo kome da ti je krivo zbog toga ako si mrtva hladna... ne moras da se svadjas... onda sagovornik treba da bude veoma vidovit ili da cita misli da bih dopreo do neke informacije...

sta ako vodis debatu oko neke stvari sa svojim dragim... on se ubi pricajuci i komentrisuci neku stvar a ti opet cutis... nije ti do price... neces da se svadjas... i nemoj... razgovaraj...
ako te neko verbalno napada... recimu da neces da razgovaras u tim uslovima... a ne da samo cutis...
kako kazu "cutanje je znak odobravanja"

u mom slucaju... da recimo za bilo koju stvar... od sagovornika ne dobijem nikakvu reakciju... samo muk i prazan pogleda... svaka diskusija se zavrsava... nemam nameru da dalje istrazujem da li ga interesuje ili mu je stalo...

jedno je da mirno prezivljavas sva sto se oko tebe desava... stalozeno pricas, trezveno bez prevelikih uzbudjenja... a drugo da cutis, gledas belo... pa na kraju kazes "je l si zavrsio"...

kad bih mene neko posle neke price pitao da li sam zavrsio.. sledeca moja recenica bi bila... jesam, ali sa tobom...


kakva je to izjava "ko treba osetice" Rolling Eyes ... kako da oseti ako se ne desava nikakava reakcija?...
ako kaze neko da je muk i prazan pogled u prazno reakcija... kipovi u parku kada im nesto pricate reflektuju zvuk... vise reaguje kip nego covek...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 21, 2007 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam isti takav. Cesto imam obicaj da kazem caletu kad pocne da se dere za neke gluposti "sto tupis zube za bezveze" Razz
U pocetku to moze da nervira one koji te dobro ne poznaju, ali je veoma bitno da ljudima odmah stavis do znanja da ako zele nesto da postignu to mogu samo na lep i kulturan nacin Wink
Poz!

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 21, 2007 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ohanzee, nisi skužio. Rekoh da ne ćutim uvijek : ćutim kad netko viče na mene. Ne mora ni da viče puno, dovoljno je da krene samo malo podići ton. Wink . Pa nisam mutava da samo ćutim. Naravno da pričam.
Ali poenta je što rijetko kad mi je uzvraćeno normalnim razgovorom (raspravom, bez vikanja) koji si opisao i koji je u biti čest u vezi i zdrav. . Na to sam mislila. Wink


Poslednja prepravka: Anđela datum Ned Okt 21, 2007 11:25 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 21, 2007 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sorry Embarassed ... mislio sam da na sve reagujes isto... tj. ne reagujes...

to je vec druga stvar... ako neko vice na tebe... vristi, dreci... sasvim je u redu da cutis... mada, na kreju dreke ne bi trebalo da budes ironicba.. "je li gotovo"... moze da izazove jos vecu dreku... kazes sta imas normalim tonom... ako neko nece normalno da razgovara sa tobom... onda ti razgovaraj sa njom normalno...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Progovori, sliko... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon