www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Biti sa nekim iz inata
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 11:49 pm    Naslov poruke: Biti sa nekim iz inata Na vrh strane Na dno strane

Da li ste nekad bili sa nekim samo da bi dokazali svom drustvu da mozete biti sa njim,da ga mozete osvojiti a potom ga otkaciti?I to samo iz inata da bi ostvarili ono svoje,i da bi dokazali drustvu svoju licnost!!!
Meni licno to se ne svidja i to nikad ne bih uradila,jer sam samo sa nekim ako mi se svidja a ne iz inata da bi dokazala da i njega mogu da imam!!!
Ocekujem iskrene odgovore... Laughing



_________________
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam to radio i ne pada mi na pamet.Ne želim bilo koga da povredim da bi se nekom dokazao.Ne mogu da budem sa nekim kog ne volim samo da bih dokazao neke stvari i ispunio neka glupa očekivanja.Naravno,isto tako ne bih voleo da budem sa nekim ko bi me iskoristio za istu stvar.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U potpunosti se slazem sa nick1982. Samo se stavim u situaciju onog drugog i pomislim kako nikad ne bih volela da budem iskoriscena na takav nacin. Prema tome - necu nikad povrediti nekog da bih podigla svoj "ugled" u sopstvenim ocima.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom sam se, jos davno, kladio sa drugaricom da cu smuvati neku tamo devojku i izgubio sam opkladu. Embarassed
Posle svega saznao sam da ona voli samo devojcice. Sad
Sada to, naravno, ne bih radio.
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada ne bi uradila tako nesto da drustvu dokazem da nekoga mogu imati.........ali jednom sam to uradila ali decku sa kojim sam se zabavljala dugo, raskinula, pa posle nekih komentara sam mu pokazala samo da mogu ponovo da ga zavedem i onda sam ga otkacila, sad vise ne bi to uradila ali tad, njemu je to trebalo
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz inata...Pa ako mi se ta osoba nimalo ne sviđa, onda niti iz inata ne mogu biti s njom.... Very Happy
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Ne, pa zašto bih? Kome se ja trebam dokazivati, osimo samoj sebi?Nitkome.Baš me boli briga što misle moji prijatelji što nemam nitkoga. Ja njima da dokazujem svoju ličnost mogu samo na onaj način koji ja i primenjujem - to sam što sam, takva sam kakva sam. Zapravo se na taj račun šalimo i uvijek su uz mene, imala ja ili nemala momka.
Tako da sa nekim budem iz inata prema netkome Rolling Eyes to mi je potpuno bzvz.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Shocked Shocked Da budem s nekim iz inata pa jesi li ti poludela naravno da NE nikad ne bi bio s nekim iz inata to mi je nesto najgore.Ajde sto si tada kreten ka sebi neego i prema nekome drugom....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nikada...
Mislim da ne bi bilo pošteno do njega...
Što ne želiš sebi...ne čini ni drugima... Evil or Very Mad

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zbog nekog drugog, ne!
Nije lepo inatiti se,ali ako je to npr da naucim "decka pameti" onda bih mozda i razmislila (ali, znam da bi se ipak zavrsilo na tom razmisljanju-ipak volim da ostavim slobodnu tu opciju,nekako mi je sladje) New Evil
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da li ste nekad bili sa nekim samo da bi dokazali svom drustvu da mozete biti sa njim,da ga mozete osvojiti a potom ga otkaciti?I to samo iz inata da bi ostvarili ono svoje,i da bi dokazali drustvu svoju licnost!!!

Ne!
Ne dokazujem se ja nikome na taj nacin! I ne dao Bog da na taj nacin "dokazem svoju licnost", pa kakva je to onda licnost? Plus da idem protiv svojih principa zarad cega? Jaka mi je to pa satisfakcija...Gluposti... Confused

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa prvo kakvi su to prijatelji kojima treba da se dokazujes? ako su ti prijatelji onda znaju kakav/va si... a drugo, NE, nikada to ne bih uradila, jer nema sta da se dokazujem nikome osim samoj sebi, a i ne volim da povredjujem druge...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Biti sa nekim iz inata Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon