www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tabu teme
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
l_boy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 19

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 2:08 am    Naslov poruke: Tabu teme Na vrh strane Na dno strane

Imate li u vezi/prijateljstvu tabu tema, o stvarima koje najbolje ne spominjati jer nemaju smisla i jer se ne dolazi do nikakvog zakljucka??ili stvari koje donose negativnu atmosferu??

 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki par (bilo ljubavni, bilo prijateljski) zasigurno ima neku temu kod koje se razilazi u mišljenjima. Ako to nisu teme koje će znatno utjecati na daljnji razvoj veze, najbolje ih je jednom pretresti, reći svoja mišljenja, ne složiti se, ali uvažiti tuđe mišljenje i ne spominjati to više. Ovo je, naravno, u slučaju da to nije neki veliki problem koji će mučiti jednog od vas dvoje, ako se ne riješi. Takvi problemi moraju biti riješeni zajednički, inače ta veza nema budućnost.
A što se tiče onih prvih, gdje se razilaze mišljenja, ne mislim da bi takva veza trebala propasti, ako on npr. ne može prihvatiti činjenicu da sam jednom razmišljala o zadržavanju svog prezimena nakon udaje, ili ako moja prijateljica smatra da se ne možeš zaljubiti u drugu osobu ako si se već 'odlučio' za nekog prije (pa se to dogodilo upravo njoj, dva mjeseca kasnije Exclamation ). Iz takvih rasprava može samo proizaći činjenica da saznaješ nešto novo o osobi s kojom si, i te stvari ili prihvatiš ili ne. Ali ako svak i dalje drži svoju stranu, to nije ništa loše, dok god se ne radi o nečem jako ozbiljnom i presudnom za budućnost veze. Npr. hoćete li imati djecu u braku ili ne.

Treba i uvijek biti spreman na kompromis.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja devojka i ja nemamo tabu tema jer smo jako slicni tako da nam je veza fenomenalna i ja sam presrecan u njoj,..
.Sto se tice prijateljstva tu postoji dosta tabu tema a tema koju prijatelji uvek potezu(jer su definitivno nezreli) to je sta radis s devojkom u krevetu,sta si joj radio ,kakva je u krevetu,...To je po meni nepostovanje devojaka i moje devojke licno tako da izbegavam takve teme jer me nerviraju,i tada se pravim lud ili iskljucim iz razgovora pod isprikom da moram da obavim nesto,itd....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad joj pomenem zwezdu, onda poludi... zato sto nawija za partizan, a swesna je koliko je partizan losiji... Smile A i za boje, malo je i tu zezam
P.S. ja sam odgoworio na pitanje kako sam ja shwatio!!!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam ih par zbog nacionalnosti ali to samo prije. Tako da o tome neću.
Sad već nemam, naravno, uvijek postoje neke stvari oko kojih se znamo satima raspravljati moji prijatelji i ja ali nama to bude baš interesantno, pa bilo bi previše dosadno ovak! Svako ima pravo iznet svoje mišljenje i nikad se ne vrijeđamo ili nas je sramota ispričati! Naravno, što se tiče neke intime, to stoji da nije baš ni lijepo pričat svima na glas.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tabu teme? Mhmmmm...
Za sada ne naidjosmo na takvu, s tim da i ne imadosmo vremena da od Kulina Bana do danshnjice sve potanko isprichamo/izdiskutujemo.
Bice dana kada ce dolaziti "teme", misli navirati, pitanja se stvarati, zhudnja/potreba za odgovorima, ...
Trenutno prichamo koliko ulovimo sebe da imamo istovremeno vremena, o svemu nama u tom trenutku znachajnom. Bez ustezanja.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 05, 2007 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, o svemu pricam bez raspravljanja i sa drugaricama i sa deckom.

_________________
 
uncle binho
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 1975

brazil.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 05, 2007 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe zar se to trebeba izostavljati !!!! sve dok se prica bolje je i zacinjenije !!!!

_________________
SAMO SU SELA,
CRVENO BELA!!!!!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nema potrebe da postoje "tabu teme" uopšteno... pogotovo ne izmedju dve osobe koje žele život da provedu zajedno ili koje su par... O svemu treba otvoreno razgovarati i na taj način spoznati mišljenje druge osobe... samim tim i razumeti a i otkriti njenu ličnost... "Tabu teme" dovode do neinformisanosti, a ona prouzrokuje više štete nego koristi... tako da eto, još jednog razloga više da se o svemu priča "otvoreno"...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
anyarmani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Sep 2006
Poruke: 41

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On i ja pricamo o svemu, ali tema oko koje se cesto pokacimo je odnos njegovog druga prema mojoj drugarici...ali to je bezazleno. Sto se tice drustva nama tabu tema

_________________
Mozda bi se svideo nekome, da se nisi trudio da se svima dopadnes!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Tabu teme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon