www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fudbal: evropske lige...
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 7:59 am    Naslov poruke: Fudbal: evropske lige... Na vrh strane Na dno strane

Cao cao,

posto sigurno pratite evropsku scenu, bi mene zanimalo sta mislite cija je liga najjaca trenutno u Evropi, i ko ce nacionalne sampionate da pobedi! Zatim bi bilo zanimljivo da cujem koj tim vam je pozitivno iznenadjenje u tim ligama.

1. Nemacka... 23. Kolo

1.FC Bayern Mnchen (45:23... 47)
2.FC Schalke 04 (37:27... 47)
3.SV Werder Bremen (53:26... 43)
4.Hertha BSC Berlin (39:20... 39)
5.Bayer Leverkusen (42:30... 39)
6.VfB Stuttgart (41:29... 39)

2. Italija ... 26, Kolo

1.AC Milan (44:16... 57)
2.Juventus Turin (43:15... 57)
3.Sampdoria Genua (30:20... 44)
4.Inter Mailand (47:31... 43)
5.Udinese Calcio (36:26... 42)
6.US Palermo (28:19... 42)

3. Spanija... 26. Kolo

1.FC Barcelona (50:18... 59)
2.Real Madrid (46:22... 53)
3.FC Valencia (41:27... 44)
4.FC Villarreal (43:24... 43)
5.Espanyol Barcelona (32:28... 42)
6.FC Sevilla (30:27... 42)

4. Engleska... 28. Kolo

1.FC Chelsea London (50:8... 68.)
2.Manchester United (47:17... 62)
3.FC Arsenal London (64:32... 58.)
4.FC Everton (34:29... 51)
5.FC Liverpool (41:29... 43)
6.FC Middlesbrough (43:37... 42)

5. Francuska... 27. Kolo

1.Olympique Lyon (39:15... 56)
2.Olympique Marseille (35:24... 48.)
3.OSC Lille (31:17... 47)
4.AS Monaco (36:23... 44)
5.AJ Auxerre (36:27... 42)
6.FC Toulouse (27:26... 42.)


Da imamo malo reda, bih Vas zamolio da mene uzmete za primer i komentarisete pod 1.), 2.), itd.! Da bi za svakoga bilo lakse da vidi Vase misljenje... Hvala!

1.) Ovde ce situacija da bude valjda do kraja zanimljiva ma da verujem da ce Bajern Minhen na kraju ipak da bude sampion (mozda se culi da su sinoc pobedili 7:0 u Frajburg na takmicenje domaceg kupa), jer imaju najboljeg trenera (Feliks Magat) i imaju za svaku poziciju adekvatnu rezervu. Iznenadjenje je za mene Herta, jer oni su imali velike ambicije za ovu sezonu, i do sad u ih ispunili!!

2.) I ovde je jasno da ce da bude dvoboj izmedju Juventus-a i Milan-a. Nebi me cudilo da ce se kalco tek na zadnje kolo odluciti. Moj favorit je ipak Milan. Inter je u nedelju primio prvi poraz ove sezone (protiv Milan) i mislim da oni necu da ucestvuju u borbu za sampionat. Pozitivno iznenadjenje je svakako novajlija Palermo, koje do sad stoji na mesto za kup UEFA.

3.) Mislim da ce Barselona da dobije ovu godinu titulu u Spaniju, iako u zadnje vreme stalno menjaju formu! Wanderlej Luksemburgo (novi trener Reala) je uveo novu disciplinu u klub ali ipak mislim da su celnici ovog kluba zakasnili sa to pojacanje. U Spaniji nema bas neko veliko iznenadjenje, bi se reklo, ali cinjenica je da je Espanjol Barselona proslu godinu igrao protiv relegaciju a sad su na 5. mestu!!

4.) Celzi!! 100%!! Abramovic je prvi put pametno investirao pare i doveo je Hoze Murinjo koji je igracima pokazao put do vrha! Igraju disciplinirano i do sad su samo 8!!! golova primili. Strasno!! Everton me zaista iznenadio, jer sam misleo da ce da igraju protiv relegaciju nakon sto su prodali Wejn Runi-ja proslog leta.

5.) Ovde mislim da je sad sve reseno, jer pratilaci od Olimpik Lijon-a nisu dovoljno konstantni da nekad i iskoriste slabost lidera! Lijon i igra u ligu sampiona i ipak nemaju probleme da ubedljivo vode tabelu. Tuluz je na 6. mesto i to bi reko je malo iznenadjenje, jer su do sad uvek bili vise pravac dno.

a.) Tesko je reci koja je stvarno najbolja liga trenutno u Evropi, ali po kvalitetu bi rekao ipak Italija. Milan, Juve, Inter su u 1/8 finalu lige sampiona a u kup UEFA ima jos Parma. Spanci imaju isto dosta ekipe u evropskim kupovima, ali ipak je kvalitet Serije A bolji!!


Sad ste culi moje misljenje, a sad ste Vi na red... izvolte!!


 
brynh
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 142
Mesto: Pozega & Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njemačka: iznenađenje mi je ponajviše Schalke 04 jer su protekle 2 sezone dosta loše igrali premda su dosta ulagali u klub, a sada su izgleda pogodili sa pojačanjima i po meni su jako dobri ove godine, možda čak i iznenade jakog Bayerna.

U Engleskoj mi baš i nema nekakvih iznenađenja, svi su očekivali da se za naslov bore tri najjača kluba, a tko i jest. Sumnjam da će Chelsea ispustiti svoju prednost.

U Francuskoj mi je svakako iznenađenje Lille koji se jako dobro drži u prvenstvu, nemaju nekakvih velikih zvijezda, a opet jako dobro pariraju jačim i puno poznatijim klubovima, Lyonu, Monacu i Marseilleu.

U Španjolskoj i Italiji ima nekako više neugodnih iznenađenja nego onih ugodnih Smile
 
Milos_cz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2.)U Italiji se Sampdorija vratila na stare staze
4.) u Engleskoj Everton jos bolji bez kretena Runija Twisted Evil i Celzi (sto je za mene NEGATIVNO, al dobro - pitanje je pomalo nedefinisano); Naravno ne treba zaboraviti ni Liverpul koji je na PETOM mestu, a pola sezone igrao bez POLA startne postave ( i jos uvek su u ligi sampiona!)

U ovim ostalim ligama bilo je nekih iznenadjenja, ali su se stvari vratile na "svoje mesto".
 
moKem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 201

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njemačka-prvak definitivno Bayern,ostalo no coment
Italija-Juve osvaja skudeto,ostalo .........
Španija-Barsa bi mogla iznenaditi,ujedno Barsa je veliko iznenadenje iako su uvjek bili jaki,sad su još mnogo jaci,ukratko "RONALDINJO"
Engleska-Drago bi mi bilo kad bi Chelse osvojio,iznenadenja hmm.......
Francuska-Nepratim ovu ligu!?!?!
Toliko

_________________
Izvinite Sanjice i Gile sto sa..............
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NAJJACA JE engleska liga, ali mozda i italia, neznam tocno
 
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Italija i spanija mada i engleska

_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
jana15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 68
Mesto: Slo-Tolmin/R.S.-Bijeljina

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim spaniju...i casillasa... Laughing

_________________
,,...navali narode popijte nocas sve sto mene zalite njoj se zahvalite...''
 
audia4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 18 Jan 2005
Poruke: 8
Mesto: Berlin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najzanimljivije je u Italiji gde Milan i Juve veliku bitku biju, ali na kraju ce ipak Milan biti prvak. Calcio je za mene najjaca liga u Evropi. U Nemackoj ce Bayern, pogotovo nakon ispadanja iz Champions-Leauge , biti prvak, a u ostalim zemljama je sve jasno. Celzi i Lyon imaju ogromnu prednost, kao i Barcelona, bez obzira sto su od Reala izgubili, 6 bodova ce im ipak biti dovoljno za titulu i prvaka zemlje. Pozdrav svima.
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim Engleze, nekako najvise trce, jure, lome se... Posle njih Spance. Italijani me uzasno smaraju.
Francuzi i Nemci me uopste ne zanimaju.

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Engleska ima najjacu ligu. Engleski klubovi su uvijk tu, blizu finala. To isto ide i za Italijanske timove ali ja mislim da je Premier Liga najjaca.

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
Master75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad gledamo sad CL reko bih da je engleska najjaca, ali eto ja opet kazem da je Italijanska najjaca!!
 
Master75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njemacka sigurno neeee, a za Francusku pa reko bih isto ne, ali napreduju dobro!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fudbal: evropske lige... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon