www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fudbal: evropske lige...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
dusanzikic
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 290
Mesto: БГД

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja svoj glas dajem za Serie A


_________________
Звезда, Србија, никад југославија!!!

Пишимо ЋИРИЛИЦОМ!!!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Englesi su najbolji pa onda spanci Very Happy

_________________
I C E M A N
 
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najjaca liga po meni je Engleska, Chelsea je najbolji i najkvalitetniji klub

_________________
Gary
 
vikira
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 165

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spanija i odmah iza nje engleska. ove godine če izgleda biti jača nego prošle godine i talijanska liga.
 
Gaucos_boy
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spanija definitivno,zatim Italija pa Engleska
 
rinoreal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 84

niger.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spanska primera division es mejor de todos.
zna se za koga navijam.
ali ja ne razumijem anketu kako moze engleska i italija da budu bolji u ligi. englesku ligu ne podnosim.
a u italijansku nista se ne desava posebno.
uvijek rezultat 0-0, 0-1, 1-0, 2-0 sve slicno.
taman jos posla da gledam lecce - lazio, brecia - juventus,
sampdoria - inter
radije gledam racing santander - villarreal Wink

ostale lige, njemacka liga je isto dosadna tamo samo bayern vlada
ali mi je interesantnija nego italijanska i engleska koje uopste ne pratim nit gledam. francuska liga ... Rolling Eyes me voy dormir (idem spavati).
 
nikadizvini
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Serija A je bez premca po meni. Ima najjace i najzesce derbije. Najbolje igrace i sudije. I najjaca tifozerija, naravno!
 
Sikula-Aleks
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: Wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Italija ima najacu ligu na svetu u koji igraju asovi iz celog sveta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U Italiji se igra najcvrsci i najkvalitetniji fudbal!!!!!!!11

_________________
sikula
 
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najaca liga po igri sa sigurnjoscu spanija, koja mi se najvise svidja je engleska stvarno strava za gledati navijaci su super, stadioni mi se svidjaju jer su tribine vrlo blizu igraca, super sta da kazem!!!!!!

_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
mydisplayname
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 8
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Engleska ima najjacu ligu!!!! Arrow Manchester United, Arsenal i Chelsea!! Chelsea su extra!! Gudjanson i Drogba ali zao mi je sta Kezman nije bio toliko dobar kad igrao za Chelsea!
 
cetnik_boris
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2005
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je italijanska liga najjaca. Pogotovo sta tu igraju najvise nasih representativaca.
 
brynh
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 142
Mesto: Pozega & Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za mene su engleska spanjolska i talijanska liga podjednake, ali ipak su ispred ove ostale dvije lige. Tesko je nekako odluciti se koja je najbolja, to je dosta subjektivno, uglavnom ovisi o tome tko koliko prati koju ligu i koja mu je draza..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fudbal: evropske lige... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon