www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vaš prvi mobilni telefon koji ste posedovali?!?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj ljubljeni samsung x450...eh...kakva je to makina bila Laughing


_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Siemens C45

pre 4 godine taj telefon je bio 100 eura Rolling Eyes i pravi hit Laughing

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Panasonic G520...bilo je to pre 9 godina i bila sam prilično ponosna vlasnica, a sada mislim da bi mi tražili dozvolu za njegovo nošenje! Laughing Inače, imam ga još uvek, ipak treba unucima nešto i pokazati...antikvitet je to! Mr. Green


_________________
 
*Trola41*
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 521
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 06, 2007 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1997 - Philips Diga prvi telefon Smile
eh da da to je bilo tog 1. sept. kad sam krenuo u skolu Smile(osnovnu naravno )

_________________
Ponosni vlasnik jednog od najlespih "malih" kafica na Vracaru
Nocna ptica, klaber, inventar kluba Santo Domingo
Beograđanin
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Siemens C45.Sjajan telefon, preziveo je dva kupanja i bezbroj gadjanja, igranje fudbala sa njim i jos uvek radi.

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Moj prvi telefon je bio Nokia 5110, kupljen negde 2001. ili 2002.
Sta da kazem o njemu, mnogo popularan u to vreme, nije imao nijednu manu, osim sto nije imao vibraciju i kalendar...
Izgleda ovako...


e ovo je bio i moj prvi mobitel.. Dobila ga od tate za rodjendan. Bila sam jako ponosna.. Josh sam mu bila promijenila i oklop pa je izgledao jako cool Cool .
Kad sam uzela novi, ovaj sam dala mami, al joj ga je netko na zalost ukrao.. Zao mi ga, bio je fin!

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 42

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj prvi tel je bio alkatel one touch max, strava tel, i jos uvek ga imam i sto je naj bitnije sasvim super funkcionise.Naravno sada ga nekoristim. Dugmici su malo bili teski,tj. morao si da imas dobar rad i kondiciju prstiju da bi kuckao. Zaista se nesecam kada sam ga kupio ali mi je tad bio cool.

_________________
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nokia 3310.
Vec ima fotka ranije... Smile

Btw.
3210 ima vibraciju opciono.
Postojala je za njega takozvana vibraciona baterija. Smile

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

philips savy 4 koji sam posedovao nepunih 12h jer je crko tokom formiranja baterije pa sam ga zamenio....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Siemens C35

_________________
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
E upravo ovakva nokia 3210 Laughing ....telefon je bio mnooooogo izdrzljiv, pao mi je sa drugog sprata i nista mu nije bilo Laughing ....mana mu je bila sto nije imao vibraciju Rolling Eyes



E to je i moj prvi mobilni bio Very Happy Sto jeste jeste, bio je izdrzljiv... prenocio u snegu i sutradan je radio Laughing imam ga i dan danas, ne koristima ga, to mi je samo uspomena... izgled nije vise kao sto je bio, a i baterija ne drzi kao nekada Laughing
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

motorola talkabouth tako nesto,strava fon Smile Naravno prvi sledeci 3310,zakon!!!!

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> Vaš prvi mobilni telefon koji ste posedovali?!? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon