www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vaš prvi mobilni telefon koji ste posedovali?!?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 05, 2009 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam imala 3310, MC60... i sad 6500s

 
silenci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Jul 2009
Poruke: 23
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 07, 2009 10:07 pm    Naslov poruke: silenci Na vrh strane Na dno strane

prvi tel mi je bila motorola talkabout,a sad imam samsung i300x,

_________________
hello
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 10, 2009 9:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj prvi telefončić bila je dobra, stara nokia 3310 u plavoj boji... Very Happy Padala je jedno mali milion puta, i nikad joj ništa nije bilo... e, to je pravi telefon... Mr. Green I moram priznati, da mi je baš nedostajala kad sam dobila novi... Neutral Wink



_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
princeza za kajanje
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Nov 2008
Poruke: 1383

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 10, 2009 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nokia bre 3510i Very Happy sta je sve prezivela jadnica... Sad

_________________
Ostaj nedostižna, nema i daleka
jer je san o sreći više nego sreća.
Budi bespovratna, kao mladost; neka
tvoja sen i eho budu sve što seća.
 
davorpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 14
Mesto: Brčko Distrikt BiH

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moje prvi je bio ... i ne sjecam se, znam da je bila neka cigla, Ericsson!!! Very Happy
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 03, 2009 5:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad vidim sta ste vi imali, mene je sramota i da kazem..... kao sto me je bilo i sramota kad sam ga imao... Very Happy Bio je to velicanstveni Siemens C-10.... oblika i velicine nesto kao daska za peglanje... ako izgooglam sliku od njega nakacicu je ovde, mada mislim da se necete leba najesti od toga! Laughing To bese neka '97 '98 godina.... pred bombardovanje... ne mogu da se setim tacno kada.... ali je bio sav moj svet... imao je CITAVIH 10 melodija... a sramota me je bilo da ga nosim jer niko iz mog drustva tel nije imao, kao ni mnogi ljudi koje sam upoznavao.... tako da je ono... bas bilo neugodno.... i zato mi uzese i pejdzer Exclamation kao manje je blami ne vidi se... Hahahahaha Exclamation

__________________________________________

Hahahahahaha... nasao sam sliku...... joj meni dodje mi da zaplacem.... Crying or Very sad
 
despot77
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Sep 2004
Poruke: 325
Mesto: република српска

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 16, 2009 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NEC DB 2000
Imao je mogućnost izvlačenja antene (teleskop) kao kod nekadašnjih tranzistora... Smile

_________________
Република Српска
 
Goran 44
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 08 Sep 2009
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 20, 2009 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ericson
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 21, 2009 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nokia 3100 je bila moj prvi telefon Smile
 
iBelvil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2009
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 14, 2009 3:43 am    Naslov poruke: Prvi telefon Na vrh strane Na dno strane

Moj prvi telefon,Nokia 3510i,koristio sam ga 4 godine!
Bio je odlican , ali posle cetiri godine,propala mu je baterija,a drugu nisam hteo da kupim.Sta je sve preziveo , svaka mu cast !
Very Happy

 
gallus78
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 10 Dec 2009
Poruke: 1233
Mesto: fr.am main/bn/sm

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 23, 2009 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj je bio neki stari alkatel i ne znam koji,davno to bese???

_________________
zivi,zdravi i veseli bili ma gde se svetu nalazili...
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 07, 2010 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


ovo je moj prvi mobilni.. znam da je bio 'masina' jer se autimatski javljao kad se poklopac otvorio.. Smile ne znam stvarno kad sam ga imao Rolling Eyes davno to bijase

_________________

--_make love not war_--
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> Vaš prvi mobilni telefon koji ste posedovali?!? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon