www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Football Manager
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 1:27 pm    Naslov poruke: Football Manager Na vrh strane Na dno strane

Football Manager 2008




Dakle, ludnica za ovom igrom se nastavlja. Izasao je novi nastavak najpopularnije simulacije fudbalskog "menadzerstva"! Verovatno su mnogi od Vas vec probali igru... Utisci? Impresije? Komenatri?



_________________
Master


Poslednja prepravka: Rile_Master datum Uto Mar 18, 2008 3:02 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
ljuba85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 588
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel moze neko da objasni kako se igra online, ali se lepo i postupno

_________________
LJUBA
 
ihihih
the playman
the playman



Godine: 35

Datum registracije: 26 Dec 2006
Poruke: 494
Mesto: Zagreb-Velika Gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 14, 2007 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2 su usera.
Medusobno se dogovara ko je koji, bilo bi bolje kad bi kreator bio onaj koji ima brzi kompjuter tj modem!

Za igranje online potrebno je imati instaliranu igricu na kompjuteru i odgovarajucu verziju
(mora biti sukladna s onom koju ima vas online protivnik)


1-user(kreator)

Ulazi u FM, ode u OPTIONS na >>preferences<< i upali kvacicu >>run as server<<
Nakon toga confirm tj potvrdi postavu i kreiraj ligu koju zelis.
Nakon sto se liga kreira odma na startnom ekranu ne mjenjajuci nista vidi se ip adresa: kao npr: 195.29.108.56 ..
To procitate tj date vasem "prijatelju" s kojim zelite igrat.
Nakon toga samo uzmete klub i cekate da se vas protivnik pojavi.

2-user

Ulazi u FM, zatim ulazi u >>Network<<
Tamo ide na >>join other server<< na koji klikne i na koji upise adresu koju mu je 1 user procitao prethodno..

Uzivajte..
 
ljuba85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 588
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
2 su usera.
Medusobno se dogovara ko je koji, bilo bi bolje kad bi kreator bio onaj koji ima brzi kompjuter tj modem!

Za igranje online potrebno je imati instaliranu igricu na kompjuteru i odgovarajucu verziju
(mora biti sukladna s onom koju ima vas online protivnik)


1-user(kreator)

Ulazi u FM, ode u OPTIONS na >>preferences<< i upali kvacicu >>run as server<<
Nakon toga confirm tj potvrdi postavu i kreiraj ligu koju zelis.
Nakon sto se liga kreira odma na startnom ekranu ne mjenjajuci nista vidi se ip adresa: kao npr: 195.29.108.56 ..
To procitate tj date vasem "prijatelju" s kojim zelite igrat.
Nakon toga samo uzmete klub i cekate da se vas protivnik pojavi.

2-user

Ulazi u FM, zatim ulazi u >>Network<<
Tamo ide na >>join other server<< na koji klikne i na koji upise adresu koju mu je 1 user procitao prethodno..

Uzivajte..



Hvala ti puno

_________________
LJUBA
 
dime89
***Srpski zavodnik***
***Srpski zavodnik***



Godine: 34

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 2069
Mesto: *$*u paukovoj mrezi *$*

puertorico.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 02, 2007 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jer moze neka pomoc oko kupovine igraca koji je dobar provereno?

_________________
Dok stara zvona zvone
nama dobro je i dizem casu gore
za sve ove godine!!!!
Od sumraka do zore,
znas ko cepa vufere!!!!!
D I M E
#26
 
hubclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 23 Avg 2004
Poruke: 5
Mesto: cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igra je odlicna, imaju i modovi da se skinu za nju, oko 70mb,slike igraca i grbova timova, veoma lepo uradjeno
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrh je igra,jos bolje su uradjeni neki igraci,samo sheva daje golove ko lud! ne umije da stane,to je malo nerealno,ali sve u svemu extra uradjena. Ja ovamo imam mnogo losu verziju (barem ja tako mislim) skin,pozadina mi je bela i kad igras sa 2007 ovu novu,cudno ti,i jos nesto svima blokira na 21.decembar 2009 Smile los trip mnogo bas smo sa reprezentacijama igrali neko vece i zablokira ko pravo Smile samo izbacuje nemoze preko decembra 2009 Smile zna li ko sta je upitanju?

_________________
kokos
 
ALEEX
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 375
Mesto: iza 7 mora,brda itd....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dime89 je napisao/la sledeće:
Jer moze neka pomoc oko kupovine igraca koji je dobar provereno?


Bato moras biti malo precizniji...npr.koliko para imas i sa kojim klubom igras!

Za male preporucujem ti:Falcao,H.Saivet...njih sam za sad probao!


-Da li neko moze malo da mi pojasni TEAM TALK,sta treba kad da se kaze to me malo zbunjuje?!?

_________________
Ako hoces da te svi mrze, reci svakome ko je ko.
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 21, 2007 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako brale,vec znas da je to standardna prica pred mec, kad igras protiv losih ekipa kazes ili 'I expect a win' ili 'you can win this' kad igras lose na poluvreme protiv losih ekipa recimo 0-0 ili gubis onda im kazes da si 'disapointred' ili 'angry' ako se izpromasuju. Ako vodis 1-0 kazes im ili 'don't drop your performance ' ili 'encorage' . Ako igras derbi jak mec kazes 'presure is of' ili enjoy the match Smile to ti je to nadam se da sam bio od pomoci.

_________________
kokos
 
ALEEX
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 375
Mesto: iza 7 mora,brda itd....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 21, 2007 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubo085 je napisao/la sledeće:
E ovako brale,vec znas da je to standardna prica pred mec, kad igras protiv losih ekipa kazes ili 'I expect a win' ili 'you can win this' kad igras lose na poluvreme protiv losih ekipa recimo 0-0 ili gubis onda im kazes da si 'disapointred' ili 'angry' ako se izpromasuju. Ako vodis 1-0 kazes im ili 'don't drop your performance ' ili 'encorage' . Ako igras derbi jak mec kazes 'presure is of' ili enjoy the match Smile to ti je to nadam se da sam bio od pomoci.
Tako sam slicno i radio.

Sa kim ti igras?

_________________
Ako hoces da te svi mrze, reci svakome ko je ko.
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek kad pocinjem da igram uzmem jake ekipe dok se ne ustosam da vidim ko sta kupuje za sitne pare a ko odlicno igra. Uzeo sam real cisto da probam Smile u juve imas 3 igraca koji su u prvoj sezoni na pozajmice posle ti se vracaju,to su 3 zmaja odma je inter dao 45 mil za jednog od njih. Sada sam uzeo zvezdu da vodim,kakva je tu cistka bila ... barkos,salas,lukas,castiljo,gaj,tutoric,...sve sam uspio da prodam i zaradio sam oko 12.m i onda sam doveo 4-5 igraca za dz. kupio neke argentince koji valjaju,(cuveni Pablo Piatti zavrsio u Zvezdu Smile i napravio vrh tim Smile

_________________
kokos
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za srednje ekipe (palermo,vilareal,atletico,west hem...) najbolje je da trazis igrace iz argentine prihvate transvere a i mnogo su bolje napravljeni od argentinaca, Zarate-a kupis za oko 4,5 mil,vrh je Marco Ruben iz rivera 4,5 mil,nije nesto u startu ali posle postaje najjaci igrac Smile,pablo piatti cijena mu je 45.000 Smile uvijek gledaj da kupis mlade reprez. arg,mex,braz...

_________________
kokos
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Football Manager Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon