www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Football Manager
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
ALEEX
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 375
Mesto: iza 7 mora,brda itd....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja Igram sa Villarealom zasad sam doveo Falcaa(2.5m),Saiveta(750k) i Karla Swensona(11) i svi su se isplatili,jedino sto me jako nervira u spanskoj ligi je 3-non EU igraca!


_________________
Ako hoces da te svi mrze, reci svakome ko je ko.
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam tog falca doveo bio u Romu na poz.i nije covek mogo gol da da,bas bzv. Ali zato za oko 11.m Huntelara e taj je zulum pravio, mako sam bio tadeia i doveo palacia Smile volim kad igram da mijenjam non-stop igrace,najjaca fora je sto u januar mozes da kaparises igrace za Dz i to dosta dobre,ako vodis jaci tim. Vilareal je extra napravljen imas opcija u napadu i po krilima ako igras 4-2-3-1 koliko volis svi su podjednaki i svi mogu da igraju na vise pozicija Amrlc/fc, isto tako je i sa atletikom .

_________________
kokos
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto svi krecu sa extra timovima,evo npr ja sam krenuo od pocetka sa Novim pazarom i sad posle 4 sezone usao sam u 1 ligu, u 3 sezoni tim mi je bio na vrhuncu(na free transferu doveo costarikanca koji je u 2 ligu postigao 23 gola)osvojio kup i usao u ligu UEFA(!!!!!!!!! izbacio Livorna golom u 94min) ali u grupu 4 poraza!

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate meni nije zanimljivo da gledam oko mene vrh igraci ( a ja nemam pare za cigare ),a ja se patim sa barcosom i salasom. Znaci dok sam zvezdu vodio kao reko sam ono da bi volio da dovedem Fariasa iz Porta ono Farias 6.spic u porto reko da nece slucajno da se prevari,da dodje kod mene igram u ligi sampiona Smile kad pola mojih igraca je zadovoljno sto imam dobar smisao za humor Sad blamaza... i sta ce ti to? bolje uzet onda iz 4.engleske pa llagano dokle dodjes,barem kad si u 3.ligu engleske ima igraca koji su zainteresovani da dodju a u srbiju recimo niko nece ama bas niko,i to imam da nudim 30.000 evra nedeljno i opet kara

_________________
kokos
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubo085 je napisao/la sledeće:
Brate meni nije zanimljivo da gledam oko mene vrh igraci ( a ja nemam pare za cigare ),a ja se patim sa barcosom i salasom. Znaci dok sam zvezdu vodio kao reko sam ono da bi volio da dovedem Fariasa iz Porta ono Farias 6.spic u porto reko da nece slucajno da se prevari,da dodje kod mene igram u ligi sampiona Smile kad pola mojih igraca je zadovoljno sto imam dobar smisao za humor Sad blamaza... i sta ce ti to? bolje uzet onda iz 4.engleske pa llagano dokle dodjes,barem kad si u 3.ligu engleske ima igraca koji su zainteresovani da dodju a u srbiju recimo niko nece ama bas niko,i to imam da nudim 30.000 evra nedeljno i opet kara

Brate u 3 sezonu pred pocetak slucajno odem u Costarica ,vidim igraca Ronald Vargas 21god,istekao mu ugovor, i nadjem u Hajduk Lion imaju Canadjanina,extra perfomanse(za nasu ligu) i kosta 20000 Very Happy . Ovaj Columbijac se prevari i potpise za Novi Pazar Very Happy a Kanadjanin lagano odleprsa iz Hajduk Liona i dodje u Novi Pazar. . . I razbiju oni tu sezonu,osvoje kup ali ispanu u PLAY OFF za prvu ligu. Ovoga Vargasa trazi Partizan i jos neki i cijenio se na 3mill. Ja budala reko ima jos jednu godinu ugovora neka odigra jos jednu sezoni pa "mozda" potpise jos jedan ugovor... Prodje i 4 sezona , Vargas lagano ode u Sporting, ni cao nije rekao Very Happy naravno ja 1e od njegovog odlaska nisam dobio Very Happy

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
peraNS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Dec 2007
Poruke: 24
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja tek sad krenuo i to sa Yeovilom...Coca Cola League 1 ili po srpski 3. engleska
ima dobrih igraca budzet 300 ljadi, ma uzivancija
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

peraNS je napisao/la sledeće:
Ja tek sad krenuo i to sa Yeovilom...Coca Cola League 1 ili po srpski 3. engleska
ima dobrih igraca budzet 300 ljadi, ma uzivancija

Izludjuje me engleska liga,previse igraca,ma da te glava zaboli kad zelis dobrog igraca da dovedes za pale pare Twisted Evil

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
peraNS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Dec 2007
Poruke: 24
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

time ucis kako da igras...razvija ti skauting osecaj

_________________
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i to sto kazes,ali meni je taj osjecaj odican, svakog koga sam doveo cijena mu nije padala,nego samo rasla Very Happy

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok je to brale,eto pasa covek za dz Smile a bio je cool tip Smile ko voli da igra sa strpljenjem ok,ja za 3 sezone prodam oko 80 igraca iz zvezde,ili ih otpustim,a dovedem pa po sezoni oko 25-30 igraca sto slobodnih sto za kes, nemam strpljenja da cekam da mi neko napreduje i da gatam oce li ili nece. Stalno mijenjanje igraca i dovodjenje vise od 5.pojacanja po sezoni destabilizuje tim i njihov moral,i nema sanse da meni neko napreduje. Milijas mi je bio nula velika i prodam ga AZ i covek nekim cudom postane strandardni reprezentativac Smile zmaj.

Ima li iko da mi pojasni sta se radi sa treningom da igraci brze napreduju,ja kad ih bacim na hard oni po malo napreduju ali se povredjuju cesce i neigraju mi po mesec dva i kad se vrate jovo nanovo Smile

_________________
kokos
 
peraNS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Dec 2007
Poruke: 24
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubo085 je napisao/la sledeće:

Ima li iko da mi pojasni sta se radi sa treningom da igraci brze napreduju,ja kad ih bacim na hard oni po malo napreduju ali se povredjuju cesce i neigraju mi po mesec dva i kad se vrate jovo nanovo Smile


ето ти и одговора...ништа Mr. Green

_________________
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne brale, prico sam sa nekim tipom i on kaze da treba trening da se menja,samo ne znam tacno sta da se pojaca a sta da se smanji, po meni treba za napadace i krila poseban trening raspored da se napravi isto tako i za bekove i CD.

_________________
kokos
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Football Manager Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon