www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Football Manager
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto si usao u 1.ligu moj ti je savijet da pokusas da dovedes brazilce ili argentince na pozajmicu,sto vise to bolje Smile


_________________
kokos
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubo085 je napisao/la sledeće:
Posto si usao u 1.ligu moj ti je savijet da pokusas da dovedes brazilce ili argentince na pozajmicu,sto vise to bolje Smile

hm, evo sad cu da nastavim drugi dio prvenstva, zadnji sam, ali sad cu da trgujem u prelaznom roku Very Happy , citamo se za sat-dva Mr. Green

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 30, 2008 4:08 pm    Naslov poruke: LJUDI POMAGAJTE Na vrh strane Na dno strane

igram menagera 2008 super mi ide igram zagrebom i deportivom doveo sam milion igraca ali imam katastrofalan problem dođe mi do 5.12.2009 godine i ispiše "A SERIOUS ERROR / CRASH DUMPS"
i izađe mi iz igre zna li neko od vas kako nastavit pa da se i ja ukljucim u razgovor o ogracima i taktici
 
Vucinic88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 169
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm....ja ne znam sto je to,mozda ti memorija ne dozvoljava ili je patch slab,sta znam,lupam.... Ja sam stigao do 2012 , nisam ga palio vec 2 dana,imam odlucujuci mec sa Seltikom u grupi UEFA cup-a.Ako ga dobijem,idem dalje.Ali to ce bit veomatesko jer igram saSlovackim Kosicama Mr. Green

_________________
***tezak je ovaj zivot***
 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 18, 2008 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi imam pitanje
Igram deportivom i kupio sam rafaela sobisa on je brazilac,ali je prosllo 750 dana i dobio je spansko drzavljanstvo medutim pise mi opet FGN i moze igrati samo kao stranac,a dozvoljeno je samo imat 3 stranca u ekipi.Isto je i sa Barbarezom koji ima njemacko do cega je to ?
 
Rade Vulevic
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 15 Sep 2008
Poruke: 5
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 26, 2008 9:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

manager je najjaca igrica samo je malo lose kad uzmes dobar tim!

Ja igram sa parizanom doveo sam neke igrace iz brazila na pozajmicu ali su slabi, nasi mi traze velike pare za nase igrace a na pozajmicu nedaju nikog! Ali ja sibam u ligu sampiona. Laughing



[Edit: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Rade
 
nemanja pg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2008
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 28, 2008 11:48 pm    Naslov poruke: manager 2008 Na vrh strane Na dno strane

ja jos nisam probao game, pa nekoliko rijeci o njoj, ukratko. . .
 
ALEEX
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 375
Mesto: iza 7 mora,brda itd....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

emirzen je napisao/la sledeće:
ljudi imam pitanje
Igram deportivom i kupio sam rafaela sobisa on je brazilac,ali je prosllo 750 dana i dobio je spansko drzavljanstvo medutim pise mi opet FGN i moze igrati samo kao stranac,a dozvoljeno je samo imat 3 stranca u ekipi.Isto je i sa Barbarezom koji ima njemacko do cega je to ?




To se i meni desavalo igram sa Viljarealom,ali procice!

_________________
Ako hoces da te svi mrze, reci svakome ko je ko.
 
ALEEX
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 375
Mesto: iza 7 mora,brda itd....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 12:27 am    Naslov poruke: Football Menager 2009 Na vrh strane Na dno strane

Football Manager 2009
Da li ste igrali?
Kakvi su utisci?

Last edit by Makro

_________________
Ako hoces da te svi mrze, reci svakome ko je ko.
 
minja13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2008
Poruke: 7

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 1:21 am    Naslov poruke: Re: Football Menager 2009 Na vrh strane Na dno strane

ALEEX je napisao/la sledeće:
Football Manager 2009
Da li ste igrali?
Kakvi su utisci?

Last edit by Makro

ja sam igro s dosta klubova i , recimo najdulje sam igro s milanom, odigro sam tamo sedam sezona i ousto ,pošto mi više nije bilo zanimljivo.
igrica je fenomenalna a najjači igrač mi je iz bayerna kross, strašan igrač i jako jeftin

_________________
haris je kralj.....
 
miloos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 3:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo dobra igra,cak sam nasao i drugara koji igra Za smederevo i on je 91 godiste !!!!
Mnogo su se potrudili da je odrade,svaka im cast!
 
devla94
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 13 Feb 2008
Poruke: 21
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 16, 2009 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre sam igrao ovo,smorilo :S
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Football Manager Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon