www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Intervju sa PDV-om
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 3:22 am    Naslov poruke: Intervju sa PDV-om Na vrh strane Na dno strane

Lični profil poznatog poreza na dodanu vrijednost koji je rođen 01.01.2006. i tako postao državljanin Bosne i Hercegovine

Ime i prezime:
Pe De Ve

Nadimak:
Рeder, a neki me zovu PedeVer.

Kako vas zovu u Makedoniji:
Porez na kuku lele.

Mjesto rođenja:
U Bosni i Hercegovini vlada opće mišljenje da kada ja izađem iz… tj. kad se rodim, da će tada tek da ode sve u PM tj. da se svi vrate u PM.

Imate li neku anegdotu:
Znate li kako će se zvati Paravac kad se uvede PDV? - Zvaće se Padavac a Adnan Terzić će se zvati Aladin Terzić.

Kako će biti kad vas uvedu:
Mlijeko i lijekovi će doći na isto pa će se mlijeko kupovati kao Mlijekovi. Kruh će biti težak kao bruh.

Šta na bosanskom znači skraćenica PDV:
U raznim gradovima se različito zove. Npr.: U Kiseljaku: Porez na Dušu i Vodu. U Sarajevu PDV se prevodi kao Plati Duplo Više.

Znak u horoskopu:
Opasnost na putu.

Imate li hobi:
Dižem cijene uvis.

Vaš životni moto:
Zbog PDV-a nemaš novog DVD-a.

Sport:
Treniraću cijene da skaču uvis.

Ko vam je uzor:
Krvni pritisak - jer samo on skače brže od mene.

Čemu ne možete odoliti:
Jeftinim cijenama pa moram da skočim na njih.

Šta morate imati u frižideru:
Poslije uvođenja PDV-a u frižideru se ne mora imati ništa. To je dobra strana uvođenja mene tj. PDV-a jer postoji mogućnost da se frižider pretvori u muzej.

Najdraža zemlja:
Bosna će mi biti najdraža. Voliću je do groba - tako neki kažu.

Koji broj cipela nosite:
Ma, šta će mi cipele kad ću da zgazim sve pred sobom?

Kakva je razlika između PDV-a i političara:
Političari uzimaju samo 10% od posla, a ja uzimam 17%.

Hoće li poskupiti knjige:
Neće - narod mora da čita kad nema šta da jede.

Hoće li poskupiti lijekovi:
Kakve to veze ima? Dobra stvar sa uvođenjem PDV-a je u tome što će nestati razlike između bolesnih i zdravih, tako da neće biti razlike između onih koji imaju rak i koji ga nemaju. I jedni i drugi će u biti umrijeti od gladi.

Imate li neki vic o PDV- u:
Znate li što plavuša hoće da uvede PDV u gaće svog muža? - Pa da bi im ona stvar skočila za 17%.

Šta bi ste radili da ne radite to što sada radite:
Tek ću da vam radim.

Koji posao volite a koji ne:
Volim da gulim sve po redu.

Da niste to što jeste, sta bi ste bili:
Rata za kredit ili hrana u frižideru.

Imate li kućnog ljubimca:
Imam, to su Mujo i Suljo. Obojica su došla na poštu da traže da im se uvede PDV kao telefon jer misle da se on uvodi kao struja ili kao telefon i da će im od toga biti bolje. Mujo je pitao ima li dvotarifni sat za PDV.

Šta najprije primjećujete kod osoba suprotnog spola:
Smrtovnicu.

Na sta ste slabi:
Volim da se dodajem tamo gdje mi nije mjesto.

Gdje ćete ljetovati:
Od ove godine samo ću ja da ljetujem, a svi ostali će da se guše u Jadranskom moru.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
sErgey
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2007
Poruke: 1860
Mesto: rajvosa-raj na zemlji

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 6:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PDV - pola dati vladi

_________________
nisi valjda luda da se stidiš što si me prognala istočno od raja
bar se nasmiješi kada me vidiš,ostani đubre do kraja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Intervju sa PDV-om Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon