www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lapsuzi (lapsusi)
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
Choda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2006
Poruke: 40
Mesto: Negde daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 5:51 pm    Naslov poruke: Lapsusi Na vrh strane Na dno strane

Pisite razne greske (u gramatici,izgovoru,pisanju,itd...)

Ewo i deset lapsuza naseg poznatog Milojka Pantica


1. (trcanje na 400 m) U stazi cetiri je glavni favorit Majkl Dzekson. Pardon, Majkl Dzordan. Nedeljko Kovinjalo se tu ubacuje i kaze: "Da, kolega Pantic zeli da kaze da je Majkl Dzonson u Americi popularan kao njih dvojica."

2. U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam.

3. (C.Zvezda-Partizan) Evo izlaze Partizanovi igraci... a evo i nasih.

4. Evo nas na stadionu pod Bistricom.

5. (Jugoslavija - Ceska, 1997) Aut za Holandiju.

6.YU-Iran (France 1998): "Nasi nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je sesnaesterac prepun Peruanaca." (sudija je iz Perua).

7. (Ista utakmica): Danas nije vidjen lep fudbal jer su se Peruanci uglavnom branili.

8. (Yu-Nigerija, Beograd) Prodato je 30000 gledalaca...pardon ulaznica!

9. (Krupan kadar na protivnickog igraca) Ovo je covek koji je napao naseg Dejana - sa ledja

10. U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic...



Ewo i jednog nepoznatog komentatora:

1. A danas je na nasem najvecem stadionu Marihua..., pardon, Marakani...

2. Stizu oko 13:30, narodski receno oko pola dva...

3. Ovo je takmicar iz San Marina, male ostrvske drzavice usred Atlantskog Okeana.

4. (Reditelj zumira Ronaldovu mindjusu): "Sreca sto je Ronaldo fudbaler, inace, da je bokser, kakav bi to zalogaj bio za Tajsona" (u doba kad je Tajson odgrizao uvo Holifildu)

5. (Komentator trke formule 1 na BK TV posle udesa Sumahera i Kultarda) Vidimo Sumahera koji ide da se razracuna sa Kultardom. Po njegovim nervoznim pokretima vidimo da je nervozan kao papricica.

6. Evo nas na dzoint stadionu (u pitanju je Giant stadion)

Pisite HVALA! Smile


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 8:14 pm    Naslov poruke: Lapsuzi (lapsusi) Na vrh strane Na dno strane

Jeste li kad napravili kakav lapsuz negdje a da je bio onako "smijesan" ili zanimljiv.......

Ja neki dan u banci. Trebao sam pitati: Možete li mi skinut... (kuna s računa)?

Lapsuznem pa kažem službenici u banci: Možete li mi stisnut...

Pola banke u smijeh...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 07, 2007 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se secam da sam kao klinac u prodavnici trazio *dzem od pekmeza* umesto dzem od sljiva. prodavacica je rekla da nemaju i ja sam izasao ne znajuci u tom trenutku ni sta sam pitao. tek kasnije sam skontao!
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 07, 2007 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije moj lapsus, ali nema veze Smile usred jedne lude žurke, moja drugarica najavljuje: "A sada jedan stari hit od Drlje Borače!" (u prevodu, naravno, Bore Drljače) Very Happy

Pokidasmo se od smeha.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
ALEEX
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 375
Mesto: iza 7 mora,brda itd....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pricam ja sa devojkom i kazem ´...srace mi ćeva i kale...´!

Oped pricam sa devojkom ona kaze ´...nista ja nisam rekla samo kazem...´

Pricam sa drugaricom nesto ona kaze ´...pa pre neki dan kad su igrali Barselona i Australia...´

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green




Nisam znao,gde da napisem pa cu ovde...Danas sam se setio situacije gde sam se posteno ismejao-Pre 1-2 meseca sedim u kuci sa caletom,kevom i babom gledamo dnevnik i neki intervju sa Kostunicom,tu moj cale kaze ´trebalo bi na vlast da dodje Kostunica ili Djelic´ a moja baba se ubaci i kaze "pa ja bih pre dala Djelicu nego Kostunici" u tom trenutku nastade tisina,zgledamo se Ja,keva i cale i svi u komu! Mr. Green

_________________
Ako hoces da te svi mrze, reci svakome ko je ko.
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 07, 2007 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha baba ti je dobra....

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahha cuj stisnut
i sta ona?
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da bi mi se svideo, muškarac mora da ima sve što ja nemam, da je smiren, fleksibilan, da ima nešto u glavi.
• Maja Nikolić, pevačica


Obožavam žene i uživam u seksu isključivo u njihovom prisustvu.
• Nedeljko Bajić Baja, pevač


Goran Bregović bi, kad uzima romske pesme, mogao da proveri šta znače, pa mu se ne bi omaklo da se pesma zove "Te kuravle", što znači "Da te BiiiiP".
• Dragan Knežević, kompozitor, najavljuje tužbu protiv Gorana Bregovića zbog krađe jedne pjesme


Moja inspiracija, moja vizija, moja želja, moj cilj je - Nobel.
• Bogoljub Karić, biznismen


Broj Srba koji su pobijeni na Kosovu ostaće nepoznat sve dok se svi ne vrate svojim kućama.
• Zoran Anđelković, predsjednik Privremenog izvršnog veća Kosova


Zbog prisluškivanja, ponekad tri sata ne mogu da se prikačim na internet.
• Ivica Dačić, poslanik SPS


Držim da ratovi, ako su već neizbježni, treba da budu osvajački...
• Todor Dutina, direktor "Srne"

Amerikanci funkcionišu na principu obrnute saksije: guza im je veće i preče od glave u svakom pogledu.
• Danilo Lazović, glumac

To što radi Ronaldinjo, to je neponovljivo. Kao da gledam sebe kad sam se kao dečak igrao na livadi.
• Tomislav Nikolić, potpredsjednik SRS

Nisam završio fakultet jer nije valjao Zakon o univerzitetu.
• Tomislav Nikolić

U novom udžbeniku istorije neće ponovo partizani pobediti, a četnici izgubiti.
• Gašo Knežević, ministar prosvjete

Mazuta ima dovoljno, samo ga treba nabaviti.
• Radomir Naumov, ministar energetike

Jednog dana ću imati svog ličnog čitača koji će mi čitati knjige dok ja radim.
• Vendi, estradna umetnica

Kao veliki kolekcionar starina i umetničkih slika, ja sam živi dokaz da pevačice nisu glupe.
• Vera Matović, estradna umetnica

Mislim da ne postoji muškarac koji bi se požalio da mu je sa mnom u krevetu bilo loše. U stvari, to moj dečko najbolje zna.
• Seka Aleksić, folk pevačica

Uverena sam da će svi koji vide moju novu fotografiju pomisliti na anđela, a ne na gusku.
• Nevena, članica grupe "Models"

Ponekad sam i samom sebi dosadan, pa mislim kako li je tek drugima sa mnom.
• Slobodan Vuksanović, političar

Mi, dok smo bili vlast, nismo imali problem sa kvorumom. Ja sedam dana pre zasedanja pozovem Šešelja, odvedem ga na šampitu i lepo se dogovorimo za šta će oni da glasaju.
• Zoran Anđelković, funkcioner SPS

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Lapsuzi (lapsusi) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon