www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koju ste skolu zavrsili....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
kikbokser
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 555
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 08, 2009 3:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srednja skola unutrasnjih poslova i vec 5-u godinu radim u uniformi Smile
i druga sam godina na pravnom fakultetu-smer kriminalistike a kad to zavrsim onda cu da nabacim jos koju zvezdicu na rame i da uzivam Smile



_________________
Kad pijem ja se napijem,kada ljubim ja se zaljubim!I SVE sto s mukom zaradim,na SLADAK zivot potrosim! Smile Smile Smile Smile
 
Oginho33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jun 2008
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 13, 2009 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni jednu,isprebijao ucitelja u 7-om razredu i pravac dom Smile)
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 30, 2009 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i ja da kazem.
Za sada sam zavrsio samo osnovnu skolu. Naravno krenuo sam dalje u 4godisnju i ostalo mi je jos samo 1 godina ... 3 sam prosao jos samo 1 ... valjda cu zavrsiti ako bog da . Za sada ne planiram dalje ali ko zna ... nikad se ne zna. Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
DaniloK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Jun 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 30, 2009 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavrsio sam Srddju Tehnicku Skolu - smer: Tehnicar numerickih masina i Visu skolu za trenere i menadzere u sportu!!!
a radim posao tehnickog obezbedjenja u jednoj od najrazvijenijih pivara na ovim podrucjima!!!!
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 25, 2009 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakon završene ekonomske škole, smjer ekonomist, nastavljam u istom pravcu -> ekonomski fakultet. Mr. Green
 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 29, 2009 6:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srednja Arhitektonska skola, Gradjevinski tehnicar za visokogradnju. Sad upisao visu poslovnu skolu. radim od 15 godine. Obicno fizicke poslove jer sam stoka od 100 kila. Smile
 
smiljana.b
>Edem<
>Edem<



Godine: 36

Datum registracije: 03 Avg 2009
Poruke: 1794

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 03, 2009 2:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ekonomsku skolu, smjer carinik Mr. Green . Sve cu da Vas pohapsim na granici kad jednog dana koji se zove Nikad budem radila na njoj Mr. Green .

_________________
Mnogom je cvetu sudjeno da ni od kog nevidjen cveta, I miris svoj da raspe u vazduh prazan i pust.
Dz.O.
 
maarinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 07, 2009 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavrsila Srednju Saobracajnu skolu, bila na SF ali se ispisala posle 1.5god, i sada sam opet student ali na Visoj Turistickoj skoli... Smile
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 12, 2010 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavrsavam ekonomsku, finansijski tehnicar

_________________
 
TEMPTATION
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 16 Sep 2009
Poruke: 3364

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2010 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavrsila Trgovacku skolu,sada studiram na Megatrend univerzitetu - fakultet za drzavnu upravu i administraciju...

_________________
Sto ne boli to nije zivot,
sto ne prolazi to nije sreca.
 
sale750
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 24 Okt 2009
Poruke: 161
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 07, 2010 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O koleginice. Smile
Ja sam sad završna godina Trgovačke, trgovinski tehničar.

_________________
..nisam ginekolog, ali mogu pogledati..
 
kokos992
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 27

Datum registracije: 09 Feb 2010
Poruke: 44

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2012 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gimnazija. Sada medicinska visa.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Koju ste skolu zavrsili.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon