www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako ste smuvali svog partnera?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Kako ste smuvali svog partnera? Na vrh strane Na dno strane

ja sam tad bio pijan dal` od srece ili od neceg drugog . ne mogu se setiti...

A Vi???? Kako ste to uradili ???


eh da dirty dance je bio cool Laughing


 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on je mene smuvao... upoznali smo se, dogovorili da se vidimo. bili smo u njegovim kolima, na kraju veceri me je odvezao do kuce, na rastanku me je poljubio... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
on je mene smuvao... upoznali smo se, dogovorili da se vidimo. bili smo u njegovim kolima, na kraju veceri me je odvezao do kuce, na rastanku me je poljubio... Wink


ufff ala ga ti skrati

ja sam bio odusevljen pa sam obisao pola komsiluka da objavim vest Laughing
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristeci kulturu i lepe manire... (nadam se da se i ona slaze sa ovom konstatacijom Very Happy )....

sta zanam... prilikom upoznavanja smo se oboje svideli jedno drugom... bili smo sami, imali smo nekoliko zajednickih interesovanja... nista sto bi nas sprecavalo da se smuvamo... kasnije je usledio jedan izlazak sa drustvom... pa par porukica i na kraju izlazak u dvoje... prica do kasno u noc, pa setnja do njene zgrade, jos malo price ispred ulaza... pa dramska pauza... stidljivi pogledi... pa sam ja ucutao kako bih uhvatio pravi momenat da je "zaskocim" Mr. Green ... ali nikako da dodje taj trenutak, dosta je pricala Smile ... mozda zbog treme Smile ... i tako sam se ja izgubio nacisto u celoj toj prici i nisam bas pomno pratio sta mi govori... mogu da se kladim da nije ni ona slusala samu sebe Very Happy ... bio sam toliko uzbudjen da sam samo mislio na to kada ce taj poljubac... koliko je to trajalo ne znam ni sam Smile ... i onda se i desio taj trenutak Smile ... i tako je sve pocelo (zvanicno) Smile

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

plaža, jul mesec....

Prvi dan na plaži tog leta... Rolling Eyes aha 2001. godine sam ga videla prvi put, bio je sa braćom a ja sa drugaricama. Istog dana su oni počeli da bacaju loptu ka nama, kao fora slučajno, i naravno znale smo da se neko nekome sviđa Very Happy Vremenom je bilo jasno da se ja sviđam njemu... Embarassed Dugo nismo ostvarili nikakvu komunikaciju, ali je on uspeo da sazna moje ime itd. Čak sam ga srela jednom prilikom u gradu... I onda smo malo počeli da pričamo, on je meni prišao... i tako ja njega pozvala da prošeta do mene, gore na brdu (pošto je on bio u istom naselju, ali malo niže.. Very Happy ) i te večeri smo se poljubili Laughing bio je još par dana tu, posle je morao da ide kući... Sad
i da, nismo izgubili kontakt, nego baš naprotiv, sad smo u braku Very Happy i imamo sinčića Laughing

ah ta morska ljubav Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On je mene, definitivno... Smile Poziv na ples, Jedna Pesma, sedenje u prozoru, i Prvi Poljubac...

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm.. kada sam ga videla rekla sam da moram da ga imam Laughing Laughing

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 10, 2007 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja kad sam ga videla, pomislila sam isto, ali onda me je ta zelja nekako kao prosla pa smo se zdruzili pa.. the rest is history Mr. Green

a prvo sto sam rekla.. pa.. "jbt,zar ti nije hladno" Cool
 
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobio sam poziv od devojke na latino vece, trenirali smo zajedno, nakon plesa auto mi se pokvarilo, e onda je dosao njen otac koji me poslepao i uspu zovnuo da gledamo utakmicu zajedno...Sala,Dobro sad posle latino veceri sam je otpratio kuci i dobio najsladji poljubac na svetu, svaki dan molim boga samo da mi na trenutak vrati taj osecaj... New Evil

_________________
» . . . No dakle, tko si ti? - Dio
sam one sile što vječno želi
zlo, a vječno stvara dobro«.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na poslu sam ga upoznala. Mr. Green
U pocetku nisam ni obracala paznju na njega, "tada sam jos volela drugog". Bila sam dosta tuzna i usamljena nikoga oko sebe nisam videla jer sam raskinula sa bivsim.
Onda mi se javljao svaki put kada me je video. Jednom smo ostali sami u firmi kasno, tada smo poceli da pricamo.
Onda su drugi primetili da se nesto cudno zbiva Mr. Green
Muvao me je a ja nisam htela ni da cujem za njega, zato sto su kruzile razne price o njemu.
Kada sam shvatila da su te price "prazne" pristala sam da mu dam svoju msn adresu.
Pa svoj broj, i videli smo se par dana posle toga. Setali, dugo pricali, otisli smo do bioskopa.
I tamo smo se smuvali. Wink
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojku sam upoznao preko jednog online sistema i to sasvim slučajno .. onda smo se našli i otišli u šetnju a posle u bioskop .. 2 godine kasnije smo i dalje u vezi i živimo zajedno

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 22, 2008 5:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U diskoteci. Prvo nije htela posto je rekla da je malkice popila i ja sam se slozio sa tim, iako sam ja bio ki zvecka. Al sam joj rekao da ne trazi drugoga, kroz salu.
Medjutim posle se pojavila ispred mene i to je bilo to.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Kako ste smuvali svog partnera? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon