www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

je li opravdan odlazak mladih ljudi iz ex-YU
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
djeremic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 17
Mesto: gteborg

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh, kada bi zaista spalo na to da predsednik treba da mesi 'leba bilo bi jos dobro JER BI TADA VEROVATNO NEKOME PALO NA PAMET DA NESTO NIJE U REDU Smile

ovako, clanci o odlivu mladih i talentovanih ljudi samo godinama promicu po novinama, komentarisu ih samo oni koji su vec otisli negde ili planiraju Smile a ostatak drustva (pogotovu maminih i tatinih sinova i politicara) to i ne primecuje jer je njima lepo u svakoj varijanti.

no comment ...


 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Mucis se, studiras, jedva imas za 'leba, spajas nekako kraj s krajem, zavrsis nekako taj fakultet, odes na biro, oni ti daju izuzetan posao farbanja ograda (ako imate srece). Odete na posao, svi sve bolje znaju od Vas, svi vas uce kako se radi posao i da teorija i praksa nemaju ama bas nikakve veze (pa sta onda hvatamo knjigu u ruke!). Povrh svega dodje vam sef (sa 3 razreda osnovne) da on onako strucno oceni Vas rad. Vidite da nemate nikakvih razloga da BEZITE odavde!!!

brate svaka ti cast svaka tvoja rec je realno stanje u ovoj bednoj i napacenoj drzavi,e bas i zbog toga ja idem lepo kod buraza za usa ako bog da.

_________________
 
Agy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda i nije, mi smo jedini koji ovu zemlju mogu izvući iz govana ali izgleda da političari to neprimećuju. Umesto da nam stvore uslove za kakav- takav život oni se SVETU inate, zatim sopstveni narod smatraju idiotima pa odu u vojnu bazu i povedu samo novinare RTS-a, kao bili smo u "nenajavljenoj" poseti eto vidite da tu nema ništa,... Da nenabrajam dalje, poenta je u tome da dok se tako neodgovorno budu ponašali nećemo čekati da nam kažu "Mr'š iz ove zemlje". Ono zbog čega se mnogi dvoume jeste to da si ovde(ma kako ovde bilo) svoj na svome a tamo si uvek stranac.
 
wien
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 21

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

potpuno je opravdan odlazak mladih,jednostavno u SCG nema uslova za neki normalan razvoj zivota mladih ljudi...

_________________
 
baned17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isao sam 2 godine na gradjevinski fakultet koje su mi propale, upisao sam Finansijski mendzment, druga godina sam... cim ga zavrsim, svim snagama i svim srestvima cu se truditi da odem iz ove trule zemlje u kojoj nema perspektive jos 35 godina.. a tada cu ja vec biti u penziji.
moj glas dajem za 'bekstvo' iz ove zemlje.
 
baned17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam da ni u evropi bas nije super, pa ako neko ima bilo kakvo iskustvo neka jevi...
 
Misevi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kako da ne odu kad ova nasa drzava ne cini nista da ih zadrzi. Nasi strucnjaci u svetu dobijaju tolika priznanja a mi ih ovde sputavamo u njihovom radu i pisemo im kazne kao sto je slucaj sa prim.dr. Dusankom Mandic.
 
Misevi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covek otkaze seminar u Americi da bi drzao govor u Kragujevcu ako ne gresim, a nasi j....i ministri i strucnjaci se ni ne pojave pa sta ocekivati onda. Odose oni tamo gda ce ih neko slusati i postovati njihov dugogodisnji rad i napor.
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nikako ne podrzavam odlazak mladih iz nase zemlje. Ne razumem kako neko moze da ode iz zemlje u kojoj je rodjen! Ovoj zemlji nkada nece biti bolje ako se mi mladi ne suocimo sa problemima koji razaraju zemlju. Ne mozemo ici linijom manjeg otpora i bezati iz zemlje nego se moramo boriti za bolje sutra svih nas.
 
jimmy_no1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Mar 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 5:43 pm    Naslov poruke: Re: je li opravdan odlazak mladih ljudi iz SCG Na vrh strane Na dno strane

NARAWNO DA JE OPRAWDAN JER SHTA IH OWDE CHEKA? - DA RINTAJU ZA 100 EWRA CEO METAR DANA I NEMAJU DOWOLJNO NI ZA PLJUGE I TO POD USLOWOM DA IM ROBOWLASNIK ISPLATI CRKAWICU HEHE TUZNO AL ISTINITO HEHE
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jimmy iskljuci caps

_________________
 
robifm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Feb 2005
Poruke: 35

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HOOOOOCCCU DA SE VRATIM!!!!!!!!!!!!!!
ALI GDE KAD JE TU SVE GORE I GORE.
FRANKFURT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> je li opravdan odlazak mladih ljudi iz ex-YU Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 2 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon