www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

je li opravdan odlazak mladih ljudi iz ex-YU
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sasvim,u potpunosti,skroz-opravdano!!!
Ja gledam i trazim svaki nacin da odem odavde...


 
limited
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Sep 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ljudi moji, bas mi vas je zao, mora da ste mnogo razocarenja doziveli, kad razmisljate ovako... Sad zalosno je to... Crying or Very sad
 
tikis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 161

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da jer moraju da misle na buducnost
 
NikolaIlic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 4
Mesto: BG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Agy je napisao/la sledeće:
Možda i nije, mi smo jedini koji ovu zemlju mogu izvući iz govana ali izgleda da političari to neprimećuju. Umesto da nam stvore uslove za kakav- takav život oni se SVETU inate, zatim sopstveni narod smatraju idiotima pa odu u vojnu bazu i povedu samo novinare RTS-a, kao bili smo u "nenajavljenoj" poseti eto vidite da tu nema ništa,... Da nenabrajam dalje, poenta je u tome da dok se tako neodgovorno budu ponašali nećemo čekati da nam kažu "Mr'š iz ove zemlje". Ono zbog čega se mnogi dvoume jeste to da si ovde(ma kako ovde bilo) svoj na svome a tamo si uvek stranac.


Kako da zivim ovde kad nemam uslova sto kaze prethodnik !!!
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
E ljudi moji, bas mi vas je zao, mora da ste mnogo razocarenja doziveli, kad razmisljate ovako... zalosno je to...


Slazem se zalosno je ali i te kako istinito! Crying or Very sad
I naravno da su razocarenja doprinela takvom razmisljanju.Ta razocarenja slusas svaki dan na radiju i TV-u,gledas ih uzivo od jutra do mraka na ulici,u javnom prevozu,u prodavnici,po raznim drzavnih instuticjama,na poslu,na splavu,jednostavno-gde god se okrenes 24/7!!!
I naravno da je opravdan odlazak mladih upravo iz tih razloga... Rolling Eyes

_________________

 
vladanmilosevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 86
Mesto: brežice

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

18 godina školovanja plata 400eura pa zašta sam se školovao. Katastrofa. i posle se ljudi pitaju zašto mladi beže? sad ti treba i za Madjarsku viza to je bruka za ceo sistem
 
natasaktc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Dec 2006
Poruke: 15
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svuda podji ali kuci dodji,mozda nije najlepsa i najbolja ali je tvoja.

_________________
DORCOL
 
_Lanna_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 16 Dec 2006
Poruke: 54
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam mnogo željela, tako me je ,,naterao,, život.
Jednim delom svoje duše sam otišla iz Srbije jer nisam ovdje ni rođena i kad sam završila I godinu fakulteta htjela sam otići malo raditi jer nekako ovdje nisam ni pokušavala, kao da sam znala da neću uspjeti tek tako naći posao. Nije uvijek opravdan razlog odlazaka, zavisi od situacije u kojoj se nađemo. I ovdje se mogu naći dobri poslovi ako se čovjek trudi.
 
ralfy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2006
Poruke: 63

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je pravo vreme da se neko pozabavi ovim, jako velikim, problemom. Mladi (izmedju ostalih i ja) jednostavno dobijaju vise sansi napolju i zele da se njihovo zalaganje i trud isplati bar malo. Ne smao finansijski vec i sustinski. Ovde je teska situacija i jos ne postoji vrednosni sistem. I dalje se vise ceni neki zelenas nego neki magistar nauka.
 
Destiny_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na neki nacin da...
 
Zoka74
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2006
Poruke: 129
Mesto: Offenbach

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I jeste i nije opravdano,svako tezi za boljim zivotom.Dole ima mnogo boljih kadrova nego u nekim drugim drzavam ali nazalost nem a uslova.I oni koje se trude,njih ubijaju u pojam.Drzava treba mnogo da investira u buducnost omladine.

A sto jeste,jest.Skola je kod nas mnogo bolja i mnoge vise se uci nego npr. u njemacku.
 
Nattally
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 95

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drzava ne cini apsolutno nista,poslova je sve manje,skolovanje sve skuplje,mladi odlaze da traze nesto bolje u zivotu jer nemaju drugi izbor.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> je li opravdan odlazak mladih ljudi iz ex-YU Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 14 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon