www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Novi rang
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 22, 2009 12:08 am    Naslov poruke: Novi rang Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima,

Opet ja sa nekim idejama Laughing ...

Dosao sam na ideju da bi mozda mogli da napravimo neki novi rang kao npr. veteran foruma ili tako nesto za clanove koji su preko 5 godina na forumu.

Da se odma razumemo .. ovo ne kazem samo radi mene posto ima clanova koji su ovde i duze nego ja ali bi bilo lepo da se ti clanovi " nagrade " nekim " visim " rangom a ne samo prijatelj foruma ili obicni forumas.

Toliko Cool



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 22, 2009 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajd da se prvo ja oglasim Mr. Green Iskreno mislim da nema potrebe za ovim, pre svega clanova sa stazom duzim od 5 godina je malo, a jos manje aktivnih... Dalje, oni koji su aktivni imaju rank koji su trazili, tako da se svakako ovo "rangiranje" ne bi videlo Wink Naravno, ako ti se bas svidja da ti pise "veteran foruma" - uvek mozes traziti u temi otvorenoj za promenu ranka Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 22, 2009 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj .. ja i moje izlaganje ... eto .. vidis .. ne znam ni kako da pisem ...

Nisam mislio za onaj rang .. to znam da mozemo da trazimo da menjamo svakih 1000 poruka ..

Mislio sam na one slike sto stoje ispod tog ranga kao npr. sto moderatorima pise moderator domaci.de ...

Izvinjavam se na nesporazumu

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 22, 2009 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A koja to slika tebi trenutno stoji? Ja vidim samo zvedice Confused A to da li je neko prijatelj foruma ili "obican forumas" opet je kategorija ranka Mr. Green E sad, moderator je moderator, mora postojati mala razlika, tako da mi imamo ono "ordenje" cisto da nas ljudi primete u ovoj masi clanova Mr. Green Ne smatram da mi ta cudesa zivot znace niti da zbog njih moj profil lepse izgleda Mr. Green tako da i dalje ne vidim bas svrhu svega ovoga Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 22, 2009 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne stoji mi nista .. bas zato i kazem .. ono kao predlog Wink

Znaci ne bi bilo lose da i ti aktueltni clanovi foruma koji su tu npr. 5 godina i napisali preko 10,000 poruka da dobiju neko " ordenje " jer su ipak ti clanovi uradili nesto za ovaj forum bez obzira kad je to bilo.

Predlog je .. predlog Cool

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 22, 2009 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto je predlog predlog, tako je i moj odgovor - moj odgovor, to je moje pravo Wink


Kada bismo tako gledali, ja ne bih nagradjivala te sto su mozda pre 3 godine natukli 10 000 na igricama pa su sada kao "zasluzni i pocasni clanovi", pre bih nagradila clana sa 500 kvalitetnih postova, ali to je vec druga prica, a toliko kategorija na sajtu sigurno necemo praviti niti admini imaju vremena da se bas toliko igraju Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 22, 2009 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da cujemo sta ostali misle Cool

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 22, 2009 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tuduk tuduk... Dosao je Ostao Laughing Laughing Laughing

mislim da je nepotrebno,,,
Super je sto se moderatori vec bapcu oko menjanja ranga na svakih 1000 postova Laughing Laughing

Ispod avatara je upisano od kad je clan registrovan i koliko je aktivan gledajuci poruke Laughing Laughing

1. Imas Nick Name
2. Imas Rang
3. IMas Avatar
4. Imas>>
Godine:
Pol:
Datum registracije:
Poruke:
5. Mesto: (odeljeno, zato sto isto pises sta pozelis)
6. Potpis
7. Ko ucestvuje u one miss/miss prva 3 mesta dobija :ono: nepotrebno

Svega ima dosta

Laughing Razz Laughing


Happy New Year... OooOhoo Hoo Hooo HooOo Laughing Laughing Laughing

_________________
Shitisism
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 22, 2009 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas je cudno kako ljudi odmah pocnu malu prepirku i gorljivo brane svoje stavove cim se dotaknu rangova, ordenja, naziva, titula. Ne zelim nikog uvrijediti ovim, ali mi je bilo malo smijesno procitavsi. Nebitno je ljudi i potpuno nevazno. Mi smo svi ovdje po meni isti, i ja koja sam nova, apsolutno ne obracam paznju na zvjezdice, potpise, najmanje ko je naceo koju temu, ko je moderator ili član, biram sto volim, pa i teme na koje niko vec dugo nije dao odgovor su mi zanimljive. Eto sta ja mislim.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Novi rang Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon