www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vatreno Oružje – i u Vašoj Kući?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  

treba li svaka porodica imati vatreno oružje u kući?
Da, svakako, nema odbrane bez toga!
46%
 46%  [ 14 ]
Ne, ne, ne i ne!!!!!!!!!! To je opasno!
46%
 46%  [ 14 ]
Stvarno ne znam...
6%
 6%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 30

Autor Poruka
havijer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NE, naravno. U afektu ljudi mogu svasta da urade, ne treba da im bude dostupno nesto cime mogu lako sebi i drugima nauditi.

 
cofi89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da treba.Skoro se dogodilo ortaku (koji inace nosi pistolj jer su ga izboli par puta)da se sudario sa nekim kinezom i ovaj izadje sa machetom i da nije ima pistolj ovaj bi ga ubio.Pucao mu je u nogu i sad je sve ok...

_________________
Ma sve lepe devojcice ako imate ogledalo pogledajte se i videcete moje snove...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^wooooow! opet, nije to "vatreno oruzije u kuci,domu svomU",ali blizu je. Pa,da li je taj tvoj ortak taj pistolj uzeo od oca, ili ga je pribavio na neki drugi nacin?

Kada uzmem u obzir danasnje "promenljive",drustvo, nacin i brzinu zivota, vaspitavanje dece, zakone.. ipak je najpametnije da se oruzije drzi negde izvan toplog porodicnog gneza. iako sam vec nesto ranije napisala, da u mojoj kuci to nikad( do sad hvala Bogu) nije napravio problem.
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano, ovo je pitanje za kongres...hajde da pocnemo revoluciju! Mr. Green

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 27, 2007 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako god protivnik sam drzanja oruzija u kuci

_________________
vera,ljubav,nada
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 14, 2009 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm .pa sad baš da svaka porodica treba da ima oružje u kući je malo previše opasno.
ali da porodice u kojima ima neko ko je stručan da rukuje sa oružjem ,i da ima dozvolu za posjedovanje ili nošenje jesam.
mada na današnjem vremenu svaka porodica vjerovatno ima neko oružje u kući.
što je jako opasno ,najviše po njihovu djecu.
mada ako neko ima u planu da vas opljačka ili neznam šta ako to dobro uradi i isplanira teško se može šta uraditi sa oružjem.jer samo može doći do još veće opasnosti po vaš život.mada ima slučajeva gdje je to i upalilo.pošto u većini slučajeva te vrste kriminalnih djela rade ljudi koji i nemaju baš nekog iskustva u tome .mislim na nasumične provale.
daleko bolja preventiva na svaki sumnjivi događaj oko vaše životne okoline da prijavite odmah policiji.nego da sami nešto pokušavate.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 14, 2009 6:18 pm    Naslov poruke: Re: Vatreno Oružje – i u Vašoj Kući? Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Dakle, što mislite o ovome – treba li svaka porodica imati i vatreno oružje u kući? Da li to povećava sigurnost doma ili će više oružja uzrokovati i s više zločina, nepotrebnih ubojstava?
...


U jednom nasem dnevnom casopisu sam (jos pre nekih godinu dana) procitala da po broju uredno registrovanog oružja kod nas, svaki sedmi gradjanin je regularno naoružan (a o broju ilegalnog oruzja ne bih ni da govorim) Cale je uvek imao u Srbiji (kao i svaka kuca u okolini) ima naviku da kaze "Nikad se ne zna", nije bio na dohvat ruke ni meni ni sestri i nije bilo nikakvih problema... Nisam protiv vatrenog oruzja u kuci ali na sigurnom mestu Wink
 
tangens
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jan 2009
Poruke: 84
Mesto: MESTO

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veliki sam protivnik toga.jer i bez samog oruzija nema zlocina . e sad jos i ako u kuci imamo djecu onda to nije dobro.svi znamo da je djecija igra bezazlena ali ipak se moze desiti ono najgore.bolje je da toga nema nikako u kuci
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajde deca nego sto su i tinejdzeri i oni malo stariji, koliko vidim poceli da izlaze sa pistoljem u grad...odakle li su to nabavili pitam se Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa to bih i ja vrlo rado volio da znam.taj koji proda maloljetnom licu vatreno oružje
je meni jako zanimljiva ličnost i čisto bih volio da malo popričam sa njim.
to lice treba da se liši slobode u naj skorijem vremenu.
a što se tinejdžera tiče ,mišljenje da su nešto ako izvale utoku .
ili da će da uplaše nekoga sa tim.pa ako malo bolje razmisle utoka se poteže kada ćeš da pucaš.u protivnom ako izvadiš vatreno oružje a nećeš da pucaš ti si mrtav čovjek.
mislim ako taj isto ima oružje.samo dok im se ne desi da im neko ne otme utoku pa je nabije u njihovu b*** neće da promjene mišljenje o oružju.
na to najviše utiču filmovi kao rane ,do koske,čitulje,i ovo poslednje sr*** od filma
čitulja za eskobara.čovjek treba da se rodi za krimosa to nemože svako da postane.
za to je potreban mozak,što ta djeca očito nemaju.jer da imaju mozga nebi niko znao da nose oružje.ako već misle da žive tim životom.samo to nije film nego veoma zaeban život.
kome treba život kao kod kristijana golubovića.da nesmješ da izađeš na prozor .
da nesmeš da uđeš u auto dok ga prvo ne pregledaju stručnjaci za minsko eksplozivna sredstva.on bi sad da živi normalno i sigurno kad bi mogao da promjeni život,zadnje u životu što bi bio to je kriminalac.

ako i ovo bude offtopičenje jbg onda.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^, ne, nisam mislila odakle nabavljaju, vec sam htela da potvrdim da ih uzimaju iz kuce, znaci da se oruzje drzi u kuci sto ocigledno danas roditelji, i sa najboljom namerom nemaju kontrolu nad svojom decom

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma neznam da neko može toliko da zapostavi djecu ,još da uzmu njihovo oružje a da oni nemaju pojma.to je ono baš.ma danas svaka budala može da dođe do oružja.
i ako 90% njih i nema pojma šta drže u rukama.ali će se i tome jednom definitivno
stati u kraj.pa kad odguli par godina zbog ilegalnog posjedovanja oružja ,pa tako 10-15 slučajeva.malo će drukčije da se gleda na to oružje.samo da može neko da napravi taj ebeni zakon.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Vatreno Oružje – i u Vašoj Kući? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon