www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vatreno Oružje – i u Vašoj Kući?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  

treba li svaka porodica imati vatreno oružje u kući?
Da, svakako, nema odbrane bez toga!
46%
 46%  [ 14 ]
Ne, ne, ne i ne!!!!!!!!!! To je opasno!
46%
 46%  [ 14 ]
Stvarno ne znam...
6%
 6%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 30

Autor Poruka
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 3:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh ... svaki odgovorni roditelj (uglavnom ochevi) drze PRAZAN pistolj na jednom a municiju na drugom mestu ... U tom slucaju ako tinejdzer dodje do pistolja najgore sto moze da uradi jeste da mu ispadne na nogu ( a i to nije strasno par kg gvozdja nece mu biti nista).

Napunjen pistolj sa metkom u cevi JE IDIOTIZAM drzati na jednom mestu... Ponavljam po 10000 put oni koji greskom ubiju ili rane nekoga NISU NAUCILI DA RUKUJU PISTOLJEM - a za to je vec odgovoran roditelj jer ako ga drzi u kuci mora da nauci dete blagovremeno kako se rukuje i ono sto je najvaznije CHEMU SLUZI!

Dakle - znam dosta ljudi chiji roditelji imaju oruzje pa niko od njih nikoga nije ubio. Sto se nabavke oruzja tiche .. .za 200 - 300e biraj Razz (naravno na crno ;P ). A sto se nelegalnih oruzja tiche - slazem se da ga treba svesti na minimum ... kako? Liberalizacijom legalizacije oruzje ... (tacno znam da ce neko na osudi legalizovanje oruzja ... al me mrzi da objasnjavam zasto je to dobro ostavljam za kasnije...)


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 3:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koja je poenta drzati pishtolj i metke na 2 mesta?
koja je poenta drzati pisholj?
koja je poenta pishtolja?

Tebi, da neko upadne u stan ti cesh da otvarash stare tegle turshije dok ti on obradjuje bubrege?

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 3:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Sto se mene licno tice svoj (legalni i jedini) pistolj drzim u blizini sa okvirima napunjenim odmah do pistolja... Decu jos uvek nemam pa nemam tih problema.

Poenta drzanja pistolja i metaka na 2 odvojena mesta je u principu prosta:
1. da u afektu ne napravis glupost
2. da sprecis da se malo dete (ako vec krijes pistolj od njega) povredi ili da povredi drugog

Poenta pistolja - ubistvo (u mom licnom slucaju ne daj Boze samoodbrana).
Poenta drzanja pistolja dovodi do poente samog pistolja odnosno do toga da u odredjenoj situaciji zbog zastite svog zivota i zivota svojih najblizih i svoje imovine izvrsis ubistvo.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 3:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam letos imala jedan pa i ne bas prijatan dogadjaj... zatekla sam lopova u kuci i poslednja stvar koju sam mogla da uradim je da rovarim po kuci i trazim "pistolj". Nismo ga imali tada, nemamo ga ni sada u kuci, tako da u tom momentu jedino sto mozes da uradis je da ostanes hladne glave, jer evo u mom slucaju ne bi me spasilo ni 5 pistolja Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 3:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
Ja sam letos imala jedan pa i ne bas prijatan dogadjaj... zatekla sam lopova u kuci i poslednja stvar koju sam mogla da uradim je da rovarim po kuci i trazim "pistolj". Nismo ga imali tada, nemamo ga ni sada u kuci, tako da u tom momentu jedino sto mozes da uradis je da ostanes hladne glave, jer evo u mom slucaju ne bi me spasilo ni 5 pistolja Wink


Slazem se - ne kazem da cu pistolj da nosim za pojasom po kuci ko ludak. Al ako se splet okolnosti pogodi tako da mi je blizu ... pa jbg ipak neki procenat otpadne i na tu ideju Smile
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 3:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao poenta drzanja na 2 mesta odvojeno sam mislio "u realnoj situaciji".
Ako vec ocesh da se odbranish stavi bejzbolku pored kreveta, efikasnost je mnogo bolja i manje fleka na tepihu ^^

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 3:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Kao poenta drzanja na 2 mesta odvojeno sam mislio "u realnoj situaciji".
Ako vec ocesh da se odbranish stavi bejzbolku pored kreveta, efikasnost je mnogo bolja i manje fleka na tepihu ^^


E jbg u realnoj si realno za`eban Smile Losa je bejzbolka - mnogo prska ....
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 4:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onda svi po pendrek i udri Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 4:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OFF:

Skorpijice znam da imas par komada pendreka vishka aj otvori se Razz
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 4:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta da ti kazem, ne zalim da ga upotrebim na tudjim ledjima ako ne daj Boze opet dodje do onakve situacije Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 4:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a jbg, ako cesh udarati u glavu 20 puta onda ga bolje overi odma utokom, shta da ga mrcvarish Laughing Laughing Laughing Laughing

I eto, jesmo doshli do zakljucka da je prica o odvojenom drzanju sharzera i pishtolja, a radi samoodbrane samo josh jedna prazna prica?

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 4:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^Jbg, mora se zrtvovati zbog dece .. dok ih ne naucis sta i kako posle opet zajedno Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Vatreno Oružje – i u Vašoj Kući? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon