www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Postoje li živući anđeli?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 3:44 am    Naslov poruke: Postoje li živući anđeli? Na vrh strane Na dno strane

Znate li za bar jednu osobu koja živi anđeoski ili gotovo bezgrešan život? Neku običnu ili poznatu osobu koja svojim postupcima, barem u vašem životu, zaslužuje biti zvana anđelom...


_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 8:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Savršenstvo ne postoji i nema žive osobe a da barem jednom nešto nije pogriješila...

Medjutim postoje osobe koje više od nekih drugih daju od sebe..

Ali mislim da savršena osoba..ili kako ti nazva živući andjeo medju ljudima koji žive u ovom svijetu ne postoje..svako ponekada pogriješi neko manje neko više , neko jednom ili više puta..ali da nikad ništa nije pogriješio ne postoji takva osoba.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 9:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je za mene neko anđeo ili anđeli onda su to mala deca.
Za sve druge, kao što reče biser ..manje više. To znači da je ja mislim svaki čovek bar jednom negde u životu pogrešio...što opet ne znači da su takvi ljudi grešnici ili loši ali sigurno je da nisu savršeni.
E sad, dodela titule ili nazvati nekog anđelom po nekoj zasluzi je nešto sasvim drugo... eto na primer, moja majka za mene a i većina bi se složila, je zaslužila titulu anđela zbog njene dobronamernosti, bezuslovnoj ljubavi, dobroti... io
Svako u životu ima svog nekog anđela koji ga štiti i prati... ali da bi ga i imali, treba ga debelo i zaslužiti.
Pozdrav Exclamation
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, bio sam zadnji put u manastiru mnogo davno. Ovde mlade neudate kaltokinje su veoma fine devojke, promenila se vremena ili se to meni samo chini, neizlazim puno...
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da preskocim ono... majka, baba i tako dalje... subjektivno je...
ne mogu da izdvojim nikoga ko bi mogao da se uklopi u tu sliku... niti verujem da ce se to ikada desiti...
ne znam ni kako bih covek to trebao da zivi da bih mogao da ima "andjeoski" zivot... da nikada za zivota ne pogresi... dugacak je spisak mogucih gresaka.... sve da ih zaobidje...
nemoguce...
da postoji neko bodovanje.. tj. recimo da imas pravo na 10 gresaka da bih bio andjeo...
ma ni to nije moguce.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate, ne mozes mesati andjele sa ljudima :S Jer, ljudi chim se rode gresni su (zaceti su u grehu)

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A kako to misliš "začeti su u grehu" svega ti? Rolling Eyes
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa razmisli malo..

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tebi teško da objasniš ili šta? Confused Želela sam da vidim kako to Ti misliš jer ja mislim da nije greh... jer zašto smo onda ovde, ako ne da se razmnožavamo?!
Ne vidim ništa grešno u tome. A ti, ako ti nije teško objasni.
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je greh koji svaki covek nosi. Ali se takodje svaki greh moze okajati u srcu (pred Bogom). Jer, sex je (vodjenje ljubavi) je greh(slatki greh, moram priznati Mr. Green ). I samo je Isus Hristos bezgresno zacet. Ali kao sto rekoh, svaki greh se moze okajati (ne tako sto ces se ispovediti u crkvi (katolickoj), vec tako sto ces svojim trudom, voljom i ljubavlju prema Bogu okajati svoje grehove ))

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro pa se razlikujemo.. i to me baš raduje.. Mr. Green
no tema ode u pogrešan pravac...pa ću ja stati ovde!
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala. Smile
A sada molim bez daljih "obilazhenja" oko teme. Nekada je potrebno, no u ovom smeru necemo. Pitanje je jasno.
Postoje li zhiveci andjeli?

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Postoje li živući anđeli? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon