www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dali mu se svidjam ili ne ?!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
Tajci_15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 178
Mesto: tamo gde zvezde padaju,gde tiha muzika svira,gde snovi postaju java,tamo gde je ON

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 9:02 pm    Naslov poruke: Dali mu se svidjam ili ne ?! Na vrh strane Na dno strane

imam jedan problem.
svidja mi se jedan decko koji ide u mojoj skoli.stariji je od mene godinu dana i da vam kazem pravi lepotan.
mnoge se palu na njega iz skole.......

na pocetku prve skolske godine tj prosle godine ja sam mu poslala anonimnu poruku dali hoce devojku i rekla sam mu da mi se svidja, ali on je odg da mu ne treba za sad i pitao me je ko sam. ja sam mu rekla sam da ime nije vazno ali idem u njegovoj skoli.

i vreme je proslo i naravno saznali mnogi da mi se svidja i da sam ja ta bila, koja mu je poslala poruku.

od tada je on poceo da mi se smeska kad me vidi da me kao "slucajno" zakaci laktom ili bilo kako. muvo se oko mene, pratio me pogledom i uvek kada sam ga pogledala nasmesio se.

ali u medjuvremenu ja na njega vise nisam obracala paznju jer sam nasla tada novog decka.

prodje i ta prva godina i evo druge godine i sada je opet pocelo sve ispocetka samo intensivnije.
gleda me kad god me vidi, smeska mi se gura se oko mene tj hoce da bude u mojoj blizini, pa cak dolazi i na moj sprat gde mi je ucionica i samo gleda u mene.
naravno nije mi bilo sve jedno jer mi se opet svideo i ja njemu napisem poruku kako stoje stvari, da sam primetila da me gleda da mi se smeska i rekla sam mu da mi se svidja, alion je na to reko samo NAZALOST NISI MOJ TIP.

to me je bas pogodili jer nebih niko gledo neku osobu vise od godinu dana a da mu se ne svidja.
i tako dan za danom ista stvar cak me pre neki dan gurno od pozadi i bio samo nekoliko cm od mog lica i gledo me u oci i smesko se.

i sada neznam sta ja da mislim.

sta vi mislite devojke a i momci ako ima nekih koji gledaju ovu temu, sta bih ja trebala da uradim, kako da postupim?? Confused Confused Neutral



_________________
NoCas zVezDe PadaCe jedNa od njIh naSa je jeDnA nOsi utEhu kO u Snu vOleLa biH da si Tu
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti si mu se pokazala ovde kao veoma "lak plen", a to nijednom muskarcu nije interesantno. Vidis i sama da se zainteresovao onda kad si nasla drugog decka, jer si mu tada postala nedostupnija. Ako ti se decko svidja, ne smes to otvoreno da mu kazes, cak ni anonimno, a pogotovu ne sme da sazna cela skola.
Nas zanimaju one koje nam nisu na dohvat ruke, koje u jednom trenutku obrate paznju na nas, a u drugom se zanimaju necim desetim (nije pozeljno da to bude drugi muskarac Wink ), i to nema mnogo veze sa fizickim izgledom, kao sto ni vama nisu najinteresantniji oni koji su najlepsi, vec oni koji su najveci mangupi i oko kojih leti najvise cica.
Probaj da popravis stvar kod njega, ali cisto sumnjam da on sad moze da promeni vidjenje. Wink
 
sErgey
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2007
Poruke: 1860
Mesto: rajvosa-raj na zemlji

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam šta da ti kažem...lik te šmeka i sviđa ti se a ti nađeš drugog fraera
prvo ti rasčisti sa sobom šta zapravo želiš Wink

_________________
nisi valjda luda da se stidiš što si me prognala istočno od raja
bar se nasmiješi kada me vidiš,ostani đubre do kraja
 
Tajci_15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 178
Mesto: tamo gde zvezde padaju,gde tiha muzika svira,gde snovi postaju java,tamo gde je ON

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sada nemam decka. imala sam ga do pre 4 meseca.


jerotije je napisao/la sledeće:
Ti si mu se pokazala ovde kao veoma "lak plen", a to nijednom muskarcu nije interesantno. Vidis i sama da se zainteresovao onda kad si nasla drugog decka, jer si mu tada postala nedostupnija. Ako ti se decko svidja, ne smes to otvoreno da mu kazes, cak ni anonimno, a pogotovu ne sme da sazna cela skola.
Nas zanimaju one koje nam nisu na dohvat ruke, koje u jednom trenutku obrate paznju na nas, a u drugom se zanimaju necim desetim (nije pozeljno da to bude drugi muskarac Wink ), i to nema mnogo veze sa fizickim izgledom, kao sto ni vama nisu najinteresantniji oni koji su najlepsi, vec oni koji su najveci mangupi i oko kojih leti najvise cica.
Probaj da popravis stvar kod njega, ali cisto sumnjam da on sad moze da promeni vidjenje. Wink


ja sad njega "ignoriram", ponekad ga pogledam i okrenem se kad mi kazu frendice da me posmatra, nekad ga gledam bas dugo kad i on mene gleda a ponekad ga samo na kratko pogledam i okrenem glavu. kao pravim se kao da me "ne zanima". on je bio prvi tip kome sam ja rekla da mi se svidja mada ni sama neznam kako sam to mogla da kazem kad to dosad nisam uradila ali j*b*g.



[Edit: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
NoCas zVezDe PadaCe jedNa od njIh naSa je jeDnA nOsi utEhu kO u Snu vOleLa biH da si Tu
 
durlanac
.::=Vitez Ljubavi=::.
<b>.::=Vitez Ljubavi=::.</b>



Godine: 36

Datum registracije: 25 Nov 2006
Poruke: 3150
Mesto: Srbija do Tokia, Durlan do Kalchu!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ccccc mnogo ga komplikujete. Jos na pocetku nisi trebala da shaljes anonimne poruke. Alo ljudi, kakvi laki plenovi kakvi bakraci, ne lupajte gluposti. Ako ti se neko svidja lepo mu pridjes, starutujes ga krenete da se muvate... a vi se nesto po godinu dve smeskate jedno drugom i te gluposti.

_________________
 
Tajci_15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 178
Mesto: tamo gde zvezde padaju,gde tiha muzika svira,gde snovi postaju java,tamo gde je ON

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

durlanac je napisao/la sledeće:
Ccccc mnogo ga komplikujete. Jos na pocetku nisi trebala da shaljes anonimne poruke. Alo ljudi, kakvi laki plenovi kakvi bakraci, ne lupajte gluposti. Ako ti se neko svidja lepo mu pridjes, starutujes ga krenete da se muvate... a vi se nesto po godinu dve smeskate jedno drugom i te gluposti.


Da ali ja kad sam mu rekla da mi se svidja reko je da nisam njegov tip, ali me posle toga i dalje gleda i smeska se.

_________________
NoCas zVezDe PadaCe jedNa od njIh naSa je jeDnA nOsi utEhu kO u Snu vOleLa biH da si Tu
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To što ti je reko da nisi njegov tip, po meni glupira se. Želi da ti kaže, bolje mu je ovako, ispada frajer, ako sam skonto, njemu je oko 18 godina. Taman prave godine da postane frajerčić. Ako ti se sviđa, i ako misliš da je tip za tebe, reci mu sve još jednom, i daj mu do znanja da nisi djevojka kojoj je do šale, i da nisi tip djevojke (bar mislim da nisi) koja se pali na te tipove ala: "gleda me, čekira, muva oko mene, meni je to ljepo al neću da budem sa njim"

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malac, iskuliraj tog tipusa i kreni dalje. On ce da te smeka, pa neka te smeka. Ti si kao "klinka" a on je kao,sta IV godinicna",pa mora da odrzava rejting Wink
Smekaj i ti njega malo, zezaj se,glupiraj, caskaj sa njim, dobacuj, ali ne preduzimaj nikakve radikalne mere - to svidjas mi se, ti me smekas-ja ne znam sta da radim, izbaci iz svog tipkanja njemu Cool
drzim ti fige Cool
 
Tajci_15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 178
Mesto: tamo gde zvezde padaju,gde tiha muzika svira,gde snovi postaju java,tamo gde je ON

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ali kako ja da odolim njegovom pogledu, kad me pogleda s onim plavim ocima i kad mi se nasmesi ijaoo koji osmeh lele hahahha. znate verovatno o cemu govorim, istopim se sva............ Laughing Laughing

_________________
NoCas zVezDe PadaCe jedNa od njIh naSa je jeDnA nOsi utEhu kO u Snu vOleLa biH da si Tu
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ eeeeeee Mr. Green pa,vidis, sve smo mi (pre ili kasnije) pale na takve osmehe Wink
ali,kad rascistis sa sobom,sta zelis...bice lakse Cool
ovako, pubertet udara u glavu,hormoni rade, a taj malac sladaaaak:)SmileSmile
sve razumem Smile samo polako
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Dali mu se svidjam ili ne ?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon