www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Madmax-ove zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 26, 2005 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma je u zeljama


_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 26, 2005 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dusane stvarno si SILAN!!! Smile

Hvala ti puno!!!

Pozdrav!

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hej da li bi mogli da mi postavite pesmu: Zivot ti je bratac saculatac? Smile


Unapred hvala!

Poz' 8)

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aj mi samo objasni odakle izvlacis sve te zelje? Niti sam ikad cula za ovo niti sam nasla, niti si napisao izvodjaca da imam bar neku orjentaciju o pesmi... Rolling Eyes

_________________
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se mozda neradi o jednoj davnoj seriji koja je bila na tv-u bas tako se zvala Saculatac . Muzika je napisala Ildi Ivanji videla sam na netu, a ko pjevaaaa e to neznam

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je i ta serija nepoznata i stvarno ne mogu da gledam u pasulj kad neko trazi ovakvu i slicnu zelju.

_________________
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako se o tome radi, onda bolje i uopste je netrazi jer je neces naci to je bilo jako davno 60-tih Wink

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I da hocu ne mogu da znam o kojoj seriji se radi, ja sam mladje prozivodnje... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rec je o seriji ali ako ne mozete da nadjete onda ok...


Pozdrav!

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Caos ljudi!
Imam jednu zeljicu ako je moguce da se ispuni bilo bi super!

Vasilija Radojcic - Zasto pitas kolko mi je leta

Unapred hvala!

Pozdrav! Very Happy

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Madmax86 je napisao/la sledeće:
Vasilija Radojcic - Zasto pitas kolko mi je leta


Pesma ti je u muzickim zeljama! Wink
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E care najjaci si!

Hvala ti mnooogo!!! Very Happy

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Madmax-ove zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon