www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Hostel
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 12:22 pm    Naslov poruke: Hostel Na vrh strane Na dno strane

Twisted Evil Film bas dobro uradjen,koji u pravom zivotu verovatno se desava po nekim mestima mada mi to neznamo...dali ste gledali taj film i kakav utisak vam ostao?

 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledala sam...film me razočarao skroz...inače nisam ljubitelj horor tematike, ali volim Tartantina, pa sam pogledala film...malo je početak razvučen i u biti sve se događa pred sam kraj...ideja nije loša, ali mislim da se pametnije mogao iskoristiti uložen novac...!

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sinoc sam ga gledao i super mi je film.

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
Tajci_15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 178
Mesto: tamo gde zvezde padaju,gde tiha muzika svira,gde snovi postaju java,tamo gde je ON

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledala sam ga jucer i film je dobar .
ma da je na poceku malo dosadno pa na kraju tek pocinje seckanje hehe

_________________
NoCas zVezDe PadaCe jedNa od njIh naSa je jeDnA nOsi utEhu kO u Snu vOleLa biH da si Tu
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 09, 2006 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogi su film ocenili kao bolestan, tako da jedva cekam da ga pogledam! Obozavam horor filmove! Mada ovo i nije neki horor, vise izaziva gadjenje, koliko sam mogao da shvatim iz prica ljudi, koji su ga videli.

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam ga do one scene kad tip [koji je pre toga propisno istranziran] ide prema vratima. Dalje... nemam toliko jak stomak... Sad

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 20, 2006 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam cuo da je dobar film. moze li se pogledati trejler?
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvini amerigo,a kako mislis kad kazes trejler??? :-k
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma smor film. Nema ni jedan deo da se iscimas i da te prodje jeza vec ima samo delova gde mozes da bacis peglu a inace tarantina nisam nikada ni voleo tako da mi je ovo jos jedan od njegovih bolesnih filmova.Potpisujem ono sto su drugi rekli da film pocinje da ima smisla tek pred kraj. Mozda da je poceo rasplet pre nego sto se zavrsila sva akcija film bi bio bolji. Da rezimiram: Jako interesantna ideja ali je mogla da bude uradjena mnogo, mnogo bolje Neutral

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!


Poslednja prepravka: CAMO_PEJB datum Ned Maj 21, 2006 9:23 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se baš svideo film.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smor filma,nebi rekla...vidi se da ne volis takve filmove pa da tako kazes,i na zalost na danasnji svet verovatno to postoji,a scene su bili bas uzasne,mozda jeste na pocetak tesko se razvija ali ipak dosta uzasne stvari bile...tarantina nisam znala bas do skoro ali ovaj film po meni ostaje od najbolji horor,drama sto sam do sada gledala...Bas original film...
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 9:57 pm    Naslov poruke: Hostel Na vrh strane Na dno strane

Pre neko vece par nas se skupilo da kod drugara gledamo neki film, uz grickalice i sokove, cisto da se odmorimo od Beer festa i sl. Drug predlozio "Hostel". Ja sam bio u fazonu: "sto da ne, svejedno mi je".

Teraj ga u k****!!! Posle nekih sat vremena hteo sam da ga gadjam stolicom. Presele mi sve grickalice i sokovi. Ja vise ne jedem.

Neverovatno. Film je pokupio odlicne kritike, i za ljubitelje horora (onih najbolesnijih) prava je poslastica.
Ako mene pitate, film je cista banalizacija bola, patnje, ljudskog tela, zivota... Koliko sam skapirao, poenta filma (skoro da i nema pricu) je ljudski bes, osveta, kao i patnja, suocavanje sa uzasnom smrcu, svesno prezivljavanje najgoreg kasapljenja...
Sve ovo je veoma efektno prikazano, i sto je najcrnje, takve stvari se desavaju i u stvarnosti (ratovi npr.).
I nisam morao ovo da gledam, ali kao sto negde procitah: Povedite devojku u bioskop, bice vam u krilu za 10 minuta.

_________________
Life sucks. Then you die.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Hostel Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon