www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

solarijumi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  

Ili ~ Ili
Solarijum
70%
 70%  [ 55 ]
Krema za samopotamnjivanje
29%
 29%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 78

Autor Poruka
haligali
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 16
Mesto: sfds

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije bas zadrvo ici u solarium ali stvarno se brzo dobije boju..sta je je


_________________
monika d.
 
Kremicccc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 14
Mesto: svedska

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 8:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedno vreme koza izgleda kao u malog deteta..ali sve sto se vise covek sunca u solarium....sve brze straris...pogotovo ako ste aktivni

_________________
i gora od tigrice dragi moji
 
nina`
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 50
Mesto: SERiMo :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve u svemu zavisi koliko imas pigmenta...neki prosek je 10 dana po 10 min dnevno ali jako je diskutabilno...i najvaznije je sto je nacisto nezdravo...ajd sto koza pre stari vec je solarijum jedan od faktora koji izazivaju rak koze
 
somborka81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi trebala da koristis solarijume jako su stetni pogotovo ako imas bilo kakve mladeze ne daj boze jos i mozes dobiti rak koze. Uvek je bolje prirodno suncanje a kvarcovanje je previse vestacko, pogotovo kad se neko u sred zime pojavi ko da je bio na moru Shocked Ja se suncam ujutru i posle podne oko 5 i bude bas lepa boja a sunce tad nije toliko ni stetno. Treba voditi racuna o svojoj kozi, zdravlju i ne pustati uvek da ono sto je trend prevlada jer kasnije ce biti kajanja.......
 
Ranc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2004
Poruke: 13

PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali koliko vremena je najviše da budeš unutra???
 
gnojevka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 10

brazil.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja san van se prošlo lito kvarcala u solariju 15 puta. počela san sa 5 minuta pa 7 i na kraju skoro 14.

imala san lipu boju nije mi tribalo uopće na sunce.

ja živin u splitu na moru pa ima sunca ali je meni to dosadno ležat na plaži a i sram me doć sva bila.

oću van reć imala san lipu boju ali više ne bi nikad jer san kad je boja otišla rimetila puno novih malih madeža po ramenima i leđima i mislin da mi je to od solarija.
bogu fala nije ništa zloćudno ali ja se više s tin ne bi zajebav..ajme da ne buden prosta, ne bi se više s tin zezala.

ko oće lipo pocrnit neka dođe kod mene na vikendicu. neću mu ništa naplatit, ali ako je koji zgodni frajer pozvaću prijateljice.
 
lubika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 21

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dali se mažete nekim kremama ili uljem za lepši ten prije nego idete u solarij??? Question
 
deni777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

do dvadeset puta u godini je preporučljivo ići u solarij.Najbolje se osunčati 6,7 puta i onda dva puta mjesečno održavati boju
 
semir1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Apr 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kazu da nisu dobri...
 
mililica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2004
Poruke: 17

PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PODRZAVAM SOLARIJUM ALI NE MISLIM DA TREBA ICI PREVISE
 
onka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 30 Okt 2004
Poruke: 7

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi od tena- treba se paziti- samo bi preporucila suncanje strogo zimi kad nema sunce inace Exclamation
 
jasnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A staces koza stari te stari, naravno kvarcanjem ubrzas taj proces starenja, al pomalo ponekad mislim da nije opasnije od sunca!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> solarijumi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  sledeća
Strana 3 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon