www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

solarijumi
Strana 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  

Ili ~ Ili
Solarijum
70%
 70%  [ 55 ]
Krema za samopotamnjivanje
29%
 29%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 78

Autor Poruka
bojanap
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 10:38 pm    Naslov poruke: solarijumi Na vrh strane Na dno strane

zanima me nesto vise o solarijumima...tj. koliko je potrebno vremena provesti tamo da bih imala lijepu bronzanu boju?

 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zavisi kako ti koza prima boju,ali solarijumi su skroz ne zdravi!!! Koza jako stari od solarijuma Neutral

_________________
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako zavisi od tvog tena.Znaci jesi li prirodno sklona tome da brze ili sporije dobijes taman ten.
Savetujem ti da obavezno uzimas kreme za solarijum uz koje ces veruj mi brze dobiti bas bronzanu boju.
Za pocetak idi prvo tri puta nedeljno..zatim idi drugu nedelju svaki dan,a od trece samo dva puta kako bi odrzavala to.
Ja kada sam se spremao za takmicenja tako sam isao.Probaj i ti...srecno Wink
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne bas tako redovno idem u solarijum..
Posto inace imam prirodno taman-preplanuo ten dovoljna u mi 3-4 kvarcanja po 15min u turbo solarijumu da bi imala bronzani ten.
Sve zavisi od tipova koze Rolling Eyes
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Pa zavisi kako ti koza prima boju,ali solarijumi su skroz ne zdravi!!! Koza jako stari od solarijuma Neutral


Slazem se da su ne zdravi, ali ni suncu nije mane...

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
trent acid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja se slazem da su nezdravi ali sta ces moda....
 
Aaleksandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 18

norway.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sma bila jednom pa nebi znala nesto puno o njima ali radje bi bila na plazu i suncala se sa prijateljice nego u jednu malu kutiju.
 
bl-diva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam neki fan solariuma, vise volim svoj bledi ten... a uz to je jos i stetno za kozu (pogotovo kad se pretjera)
 
ADiRA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba malo, da nisam bas ko sir
 
dana84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja kad idem, idem svaku nedelju za 15 minuta, dok ne pocrnim
 
Anelea
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 34

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada bi jednom imali priliku prošetati onkološkim odjelom neke klinike i vidjeti djevojke sa uznapredovalim stadijem melanoma, vjerujte mi, ni u rano proljeće ne bi iz kuće izlazili bez zaštite....
Sunce je opasno, koliko kod mi toga bili nesvjesni, solariji isto tako, a tumori kože su najučestaliji od svih tumora! jedini zaista dokazani etiološki čimbenik za njihovu pojavu je UV zračenje! Exclamation

Ako ništa drugo, preplanula put vam možda trenutno predstavlja zadovoljstvo, ali za desetak godina ćete djelovati ko da imate još deset više, jer osim što su opasne različite patološke promjene na koži usljed izlaganja suncu, KOŽA UBRZANO STARI, a to se itekako primijeti, više nego preplanulost!!!! Exclamation
 
cecko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 9

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste da su ne zdravi lepo izgleda, ne trebas preterivati
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> solarijumi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  sledeća
Strana 1 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon