www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

solarijumi
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  

Ili ~ Ili
Solarijum
70%
 70%  [ 55 ]
Krema za samopotamnjivanje
29%
 29%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 78

Autor Poruka
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne idem već okolo 6 meseci i onako imam crn ten, tako što mi to ne trebe(sigurno ću odem pred polazak na more Very Happy ). Jedan put sam bio kupio nešto kao Deodorant i izgledao sam ko da se nisam kupao 10 godina i spavao u blatu (bio sam takav 3 dana) Mr. Green
A mislim da ko želi neka ide Very Happy kreme treba koristiti obavezno i biće lepši ten kože Wink



_________________

 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo do sad sam bila dva puta i dosta mi je. Primila sam baš onak taman ten, ništa previše, čisto da se izjednači sa onim što je ostalo još od letos Very Happy
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ides 5,6 puta sve zavisi od koze...Evo bas cu ja ici sad u ovu subotu u solarij...i to prvi put...heheh....pa vam sve javim...

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
nikita123n
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 100
Mesto: Tako blizu...a tako daleko!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 07, 2007 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anelea je napisao/la sledeće:
Kada bi jednom imali priliku prošetati onkološkim odjelom neke klinike i vidjeti djevojke sa uznapredovalim stadijem melanoma, vjerujte mi, ni u rano proljeće ne bi iz kuće izlazili bez zaštite....
Sunce je opasno, koliko kod mi toga bili nesvjesni, solariji isto tako, a tumori kože su najučestaliji od svih tumora! jedini zaista dokazani etiološki čimbenik za njihovu pojavu je UV zračenje! Exclamation

Ako ništa drugo, preplanula put vam možda trenutno predstavlja zadovoljstvo, ali za desetak godina ćete djelovati ko da imate još deset više, jer osim što su opasne različite patološke promjene na koži usljed izlaganja suncu, KOŽA UBRZANO STARI, a to se itekako primijeti, više nego preplanulost!!!! Exclamation



ovo definitivno nisi mogla bolje reci......
naravno, da svako od nas voli preplanuo ten, ali po koju cenu?
ja licno sam isprobala i jedno i drugo.....i skontala sam da nije vredno moga zdravlja....solarijumi nikako nisu zdravi...nenormalno isusuju kozu da nakon i 6meseci pauze...koza je suva bez obzira koliko kreme nanosili...a sto se tice ''self-tannera''........ni to nije puno dobro...ima previse joda...koje takodje isusuje kozu......
tako da je najbolje biti onakav kakav jesi......
 
neona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 53

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 07, 2007 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve za lepotu..... ali ne treba bas preterivati Very Happy
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bela kao sira. Faktor 25-30 i to ne bilo ciji. Cak sam i u solarijumu bila res pecena, iako sam bila 5 minuta samo.
Da je solarijum toliko stetan, ne bi smeli da ga proizvode i stavljaju u promet. Sve ima svoje granice, treba samo znati kontrolisati se.
A sta danas nije stetno?

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 5:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja idem u solarijum po 4 puta mesechno na 15 minuta a inache imam malo tamniji pigment, tako da sam bash tamna ovako, a shto se tiche toga koliko treba za bronzani ten, pitanje je kakva je tvoja koza tj. pigment, jer se ne prima isto na sve....
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne idem u solarij jer si ne bi mogla oprostiti da dobijem rak koze,mislila bi da sam ga sam izazvala time i jos placala.

a sto se tice krema za samotamljenje,stavljala sam, al mi se ne svidja efekat,nijansa boje,nacin na koji spada..nista.... Rolling Eyes

_________________
 
Tina69
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 24
Mesto: tu i tamo, vise svuda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno solarijum!

_________________
Ni na nebu ni na zemlji!
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam danas u solariju za 10min.. Smile Hodam u open sun,jer mi je bolji nego obicni..
 
Dobermani
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Jan 2007
Poruke: 901

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam ga da ga imam spavala bih u njemu
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam solarijum i idem svakodnevno u njega... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> solarijumi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  sledeća
Strana 21 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon