www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

solarijumi
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  

Ili ~ Ili
Solarijum
70%
 70%  [ 55 ]
Krema za samopotamnjivanje
29%
 29%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 78

Autor Poruka
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi ja sam radila pet godina u solarijumu i ja mislim da mogu najbolje reci o tome dali je zdravo ili ne!
U malim kolicinama naprimer 1-2 u nedelji po najduze 15 min. neskodi kozi,cak i vise je potrebno za raspolozenje i unosite kroz uv-zrake vitamin D12 koji je potreban za kosti.Da bi stari ljudi isli isto pomalo u solarijum nikad ih nebi bolele kosti.

Naravno ko samo spava u solarijumu da ce sigurno jednom kajati zbog toga,preterano nista nije zdravo kao i alkohol ili cigare itd.

Ali sve u svemu je solarijum ipak zdraviji nego sunce jer u solarijumu su ti nezdravi uv-C zraci isfiltirani i u svako doba je jacina ista a na suncu ne u 12 popodne je opasnije nego u 5 uvece!!!!

Samo treba znati sta svoja koza podnosi onda je sve uredu i zdravo! Wink



_________________
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...izricito sam protiv solarijuma, ne samo zbog toga sto preferiram svetli - arisoktatski ten. vec kao sto neko rece - od solarijuma koza izgleda mnogo starije... devojke izbegavajte solarijum...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaoj ja volim da idem u slarijum...znam da nije zdravo ali sta cu>(

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 06, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posto planiram na more, krenula sam danas u solarijum...koliko god da stetio gore bi bilo da potpuno bela krenem na suncanje Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uopste nisam za solarijume,cula sam za stotine slucaja koji su od solarijuma dobili rak koze...tako da se ne bih bas igrala sa tim...

_________________
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 14, 2007 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam svega 3 puta u solarijumu, i to samo da ne bih potpuno bijela izasla na sunce...a svi smo mi svjesni stetnog suncevog zracenja, ali najgore je sto niko o tome ne vodi racuna.Cisto sumnjam da iko kada ode na more izlazi u 5 na plazu...
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

solarijum ,uh kako za koga, ja moram ici 5 puta po 10 minuta da bih dobila ikakvu boju
 
uncle binho
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 1975

brazil.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto da ne !! al ipak lijepo stoji viditi zatamljeno tijelo

_________________
SAMO SU SELA,
CRVENO BELA!!!!!
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mnogo tesko tamnim, bela sam kao sir, tako da ne koristim ni solarijume niti kreme.

_________________
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Solarijum, krema za samopotamnjivanje nikako! Jednom sam probala i bila sam kao reljef od nje

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kao mali bi bio crn ko crnche. Sada? Sklanjam se od sunca zbog zrachenja, solarijum ne koristim, nisam shvaler! Mr. Green
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 02, 2007 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem u solarijum, sad kad sam već tamna idem samo 1-2x sedmično, svjesna sam da nije to baš najbolje za moju kožu, ali ja ne mogu da ljeti budem bela ko sir, a na more idem tek septembra...

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> solarijumi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  sledeća
Strana 22 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon