www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

solarijumi
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  

Ili ~ Ili
Solarijum
70%
 70%  [ 55 ]
Krema za samopotamnjivanje
29%
 29%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 78

Autor Poruka
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije zdravo,ali i sunce je jos gore,idem povremeno


_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Jeccko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posto brzo crnim,da li je dovoljno 10 min da dobijem lepu boju?
Koliko traje boja dobijena u solarijumu?
 
jovana_88_nis
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije dovoljno 10 minuta- pa ni u turbo solarijumu.A od koze zavisi koliko ce ti trajati boja,ako imas suvu kozu krace jer i solarijum pospesuje susenje koze.Najbolje je da se posavetujes sa svojom kozmeticarkom,ona ce ti reci i koliko da se suncas a postoje i preparati za odrzavanje boje pa ce ti reci sta da koristis.
 
jovanicar
*mala_garava*
*mala_garava*



Godine: 33

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 1505
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne idem u solarijum, jer inace imam taman ten, planiram otici samo pred maturu ali i to me je nesto strah zbog svih tih upozorenja koliko je stetan...u Americi je mislim vec zabranjen...verovatno u jos nekim zemljama

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam za solarijum mada lepo izgleda na nekome

vise sam za prirodno potamnjivanje

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni ja nisam za solarijum, nikako nisam išla, niti ću..

pre sam, ako je baš neophodno za neku kremu za samopotanjivanje, ali naravno da sam uvek za prirodno... Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaaa nisam niposhto za solarijum,nikada nisam otishla niti cu..a ne volim ni kreme bash...tako da se leti suncham,a obichno mi se zadrzi boja tako da nemam potrebu za solarijumom... Rolling Eyes Wink

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 14, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voljelja bih da makar bace pogled na ovu istinitu priču sve cure koje su puno u solariju....

E, ovak, znam da ćete sve coknuti ili nećete ni obratit pažnju, baš me briga, ali tko to zna gdje granice postoje i kaj nam sve život može spremit, ne?
Ugl, cura je htjela bit crna. Ja znam da je želja za lijepim tenom uvijek velika, ali ipak je nekako želja za životom uvijek najveća.

Ova je djevojka ( kao i mnogo drugih ) otišla u solarij odmah na 20 minuta. Tako je nastavila svaki sljedeći dan. Sve po 20 minuta. Tko zna koliko puta na dan, a ne znam točno ni koliko je dana išla.
Poslije toga, otišla je na more. Svaki se dan sunčala, sunčala, ona se cura doslovce do besvesti sunčala, crnila, sunčala, provodila vrijeme na suncu. I sloši joj se. Sve u roku od tri tjedna. Ode kod doktora
- Pa kaj ste vi radili? Organi su vam već odavno suhi, ne možete poživjeti uopće više.

I umre. Bukvalno samoubistvo. Organi su joj bili doslovce sprženi. Wink I ako mislite sad ,,ma tko zna koliko je ona puta bila u tom solariju i na suncu,,, nemojte mislite da je to nešto puno više od vaših odlazaka...
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 14, 2007 11:50 pm    Naslov poruke: Re: solarijumi Na vrh strane Na dno strane

bojanap je napisao/la sledeće:
zanima me nesto vise o solarijumima...tj. koliko je potrebno vremena provesti tamo da bih imala lijepu bronzanu boju?



Pa to koliko je vremena potrebno da bi se dobila boja, pretežno zavisi od tipa kože i od pigmenta... sve zavisi kako koža prima boju... Lično više volim Sunce nego solarijum, ali ove godine sam imala toliko obaveza da nisam stigla da odem na sunčanje pa sam bila prinudjena da koristim usluge solarijuma... Ne patim od toga da moram posle trećeg puta da budem preplanula... volim da mi koža tamni postepeno i uvek pravim razliku 24h izmedju dva "sunčanja" ili ti "kvarcovanja"... Naravno, uvek koristim specijalne kreme koje pospešuju tamnjenje (ne kreme za samopotamnjivanje) i hidriraju kožu...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
mucamaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2007
Poruke: 68
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obožavam solarijum... Bila bi svaki dan da nije toliko štetan... Tako idem jedanput sedmično samo toliko da održavam boju. Ali baš uživam unutra. Opustim se do kraja i još dobijem boju. Pogotovo pozimi je super kad mi fali sunce...

_________________
Pa i da je svaki loš, uvek ima jedan još...
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikada isla i necu nikada ici... jednostavno mi to nije zdravo...
 
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cesto koristim solarijum,brzo dobijem boju,znam da je stetan,al sve za lepotu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> solarijumi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strana 23 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon