www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

dzonik82 trazi...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
dzonik82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 8
Mesto: Sevojno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 04, 2007 10:00 pm    Naslov poruke: dzonik82 trazi... Na vrh strane Na dno strane

Zdravo narode,
Molim vas ako neko ima pesmu " Uspomene " od Plavog orkestra neka mi posalje. Godinama trazim tu numeru ali nikako da je pronadjem Crying or Very sad . Moj mail je dzonik82@gmail.com.
Unapred HVALA!!! Exclamation


 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 04, 2007 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stiže za koji minut Wink

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
dzonik82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 8
Mesto: Sevojno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 05, 2007 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvece HVALA!!! Wink
 
dzonik82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 8
Mesto: Sevojno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 14, 2007 8:05 pm    Naslov poruke: Trazi se Valentino!!! Na vrh strane Na dno strane

Ako neko zna gde mogu free da download-ujem pesmu " Kad me vise ne bude " od Valentina, molio bih da mi posalje link na @mail dzonik82@gmail.com. Hvala unapred
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 14, 2007 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spojena dupla tema, molim te malo da pripaziš Wink

PS pesma ti je poslata Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
dzonik82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 8
Mesto: Sevojno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 31, 2007 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Please,
Moze li neko da mi posalje link za pesmu " Krala sam ga " - Meri Cetinic.
SRECNA NOGODINA!!! SAMO ZDRAVLJA A OSTALO CE DOCI SAMO OD SEBE!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
UNAPRED HVAAAALAAAA!!!

dzonik82@gmail.com
 
dzonik82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 8
Mesto: Sevojno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 01, 2009 3:32 am    Naslov poruke: Plava ptica iz 1993. godine? Na vrh strane Na dno strane

Cao svima,
Molio bih vas da mi kazete da li negde postoji mp3 verzija muzike iz predstave Plava ptica iz 1993, gde pevaju, Vesna Trivalic, Mira Banjac....
Hvala unapred!!!
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 01, 2009 4:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre svega, dobrodosao nazad! Smile Vratio sam ti temu iz "naftalina", posle skoro dve godine! Razz

Sto se pesme tice, i ja sam bio u potrazi za njom, ali bez velikog uspeha... Neutral Zadovoljih se verzijom koju imamo na sajtu, a koja je vrlo slicna - pa i bolja od svih ostalih koje su u opticaju... Idea Osim one iz filma/predstave... Wink Potrazicemo jos koji krug, pa ako naleti, neko od clanova ce se vec oglasiti... New Spiral

Pozdrav, dzonik82! Cool

_________________
 
dzonik82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 8
Mesto: Sevojno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 07, 2009 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam tražio ovu numeru. Ali evo snašao sam se i ko želi da je ima u svojoj kolekciji, može je preuzeti ovde JDP - Plava ptica . A isto tako administratori je mogu preuzeti i postaviti direktan link za one koji ne posećuju forum.
Pozdrav svima.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 08, 2009 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram da te pohvalim i cestitam ti na uspehu, jer ta pesma nije bila lak "zalogaj"! Mr. Green Very Happy Veruj da vise ni sam nisam 100% siguran da je to ta numera (iz filma) ali vreme je ucinilo svoje, sta da se radi... Razz Vrlo nesebicno od tebe da tu muzicku retkost podelis i sa ostalim clanovima nase internet zajednice! Wink

E, sad... Buduci da je zabranjeno ostavljati linkove u postovima (a koji vode ka drugim sajtovima) ja sam tvoj link "onesposobio" ali cu zato postaviti novi koji vodi do pesme u nasoj muzickoj arhivi Arrow JDP - "Plava ptica" (Vizantijsko plavo)! Idea Very Happy

Svaka ti cast, i veliko HVALA!

_________________
 
dzonik82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 8
Mesto: Sevojno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 08, 2009 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Raziel@Nosgoth je napisao/la sledeće:
Buduci da je zabranjeno ostavljati linkove u postovima (a koji vode ka drugim sajtovima) ja sam tvoj link "onesposobio" ali cu zato postaviti novi koji vodi do pesme u nasoj muzickoj arhivi...

No problem!!! Wink
Poslao sam ti PP, ali posto mi nisi odgovorio, postavio sam link i napomenuo da prebacite u vasu arhivu.
Nadam se da ce sada ljubitelji uzivati slisajuci prelepu numeru!!! Wink

p.c. Ovo je muzika iz predstave "Plava ptica".... originalna verzija koju pevaju glumci ...
Uzivajte!!!


[Edit by Raziel@Nosgoth: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 08, 2009 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja bih ti vrlo rado odgovorio, ali tvoju poruku nisam dobio - naime, slanje privatnih poruka nije omoguceno clanovima koji imaju manje od 20 napisanih postova na sajtu. Idea Znam da ne pises cesto ovde (nazalost) ali ipak moramo postovati pravila sajta i foruma putem kog komuniciramo, zato ti preporucujem da bacis pogled na Pravilnik i FAQ, gde ces naci odgovore na najcesce postavljana pitanja. Idea

Pozdrav, dzonik82! Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> dzonik82 trazi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon