www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sejtan-76 traži
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve su pesme već tamo, ali u svakom slučaju hvala na pomoći Smile idemo dalje sa novim željama Smile


_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Hay...Moze li mi mozda neko poslati jos veceras.... Na vrh strane Na dno strane

pjesmu od Vide Pavlovic - Pevala sam dugo, dugo mislim da se tako zove ili ostala je pesma moja....? Embarassed Hvala unaprijed.......

Hajrija Gegaj 2007 pleaaaaas....?



[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 25, 2007 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sejtan-76, ostavljam ti Vidu Pavlovic "na cuvanje", bice ti u Inboxu! Cool
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 26, 2007 12:05 am    Naslov poruke: Hvala ti punoooooo.... Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti Wink

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2007 4:20 pm    Naslov poruke: Trazim pjesmu... Na vrh strane Na dno strane

Mela Besirevic&Hakala - Da li je to ljubav, il simpatija

Hvala......

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2007 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na putu je Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2007 9:12 pm    Naslov poruke: Trazim duete od... Na vrh strane Na dno strane

Medeni Mesec - Nasu smo ljubav
Sejo Kalac & Zlata Avdic -Tika, tak
Donna&Beslic - Sviraj nesto narodno
Samir&Semsa Suljakovic - Kraljica

Naslovi pjesama sigurno nisu ispravni Embarassed

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2007 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sejtan-76, ponovo ti spajam teme! Molim te da obratiš pažnju. Sve pesme koje su ti potrebne upisuj ovde! Wink


Edit by me: Pesme su ti poslate.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Ok, Ok Na vrh strane Na dno strane

Jos se ne snalazim bas, ali potrudicu se...Kad nesto pogrjesim ti mi javi...
Znam da tema nije za ovdje , ali nemam drugog izbora posto nemogu odgovoriti nikom PP...

Ja sam htjela pomoci i dodati tekstove, jer nemogu,kao sto rekoh pisati PP, a i ne dozvoljava mi ni da pisem E-Mail, tom nekom kojem je potreban tekst...

Dobro nije bitno...Zahvaljujem se skorpijici sto me je opomenula da je obrisala tekstove, da se ne trudim vise i pisem...

PS: Molim te izvini ako je ova poruka na pogresnom mjestu, jer stvarno neznam gdje i kako da je stavim...

Hvala na razumjevanju...

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od sad možeš slati pp-ove, imaš 20 poruka, šta god te zanima, slobodno pitaj Smile

Da li su ti stigle pesme?

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 9:27 pm    Naslov poruke: Hvala... Na vrh strane Na dno strane

Jesu stigle sve samo jos mi nedostaje i hiljadu godina... Hvala ti puno...

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 8:13 pm    Naslov poruke: Hay Na vrh strane Na dno strane

Moze li mi neko poslati album od Dragi Domic...
Vidjela sam ga u Megasound emisiji i predstavljao se sa pjesmom:
U ljubavi nije lako, znas ti dobro to..... (mislim da tako ide)

Hvala...

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> sejtan-76 traži Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon