www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Masoni ?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 27, 2009 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Masoni i iluminati jesu stvarnost,to nije bajka da zaplasi malu decu,oni postoje,vase je samo da otvorite oci a ne da se pravite ludi i odbacujete cinjenice.


Oni snjimaju filmove,oni izmishljaju crtane filmove koje vasa deca gledaju,oni kontrolisu muziku koju slusate,oni su izmislili monetarni sistem i televizijske programe,serije,bolesti,sve sto vas okruzuje i u sta verujete da je ispravno.


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 27, 2009 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i nacisti su isto tako mislili da su jevreji "uzrok svog zla na ovom svetu".. Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
*Sugar Lady*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 17 Nov 2009
Poruke: 25
Mesto: Rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 06, 2009 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja iskreno ni ne obraćam neku pažnju na sve to...Znam da postoje masoni ali uopće se ne zamaram oko toga!

_________________
Dobro je kad u životu za nešto se boriš, rukama stvoriš!
Dobro je kad u životu nekoga voliš i netko te voli!
Dobro je kad u životu nekoga slutiš i netko te sluti, ali je
najbolje kad u životu imaš nekog s kim možeš lako da šutiš! Very Happy
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 13, 2009 4:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mysty je napisao/la sledeće:
Masoni i iluminati jesu stvarnost,to nije bajka da zaplasi malu decu,oni postoje,vase je samo da otvorite oci a ne da se pravite ludi i odbacujete cinjenice.


Oni snjimaju filmove,oni izmishljaju crtane filmove koje vasa deca gledaju,oni kontrolisu muziku koju slusate,oni su izmislili monetarni sistem i televizijske programe,serije,bolesti,sve sto vas okruzuje i u sta verujete da je ispravno.


A gde su tu cinjenice? Gde su cinjenice koje potrekpljuju teorije o svevidecem oku i ostalim pricama?

Da - postoje ljudi izuzetno finansijski mocni i da - ta finansijska moc im otvara sva vrata za ispunjenje njihovih privatnih ciljeva - kontrola sveta? Zigosanje ljudi? Dajte bre ljudi ne preterujte ...
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 20, 2009 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro Mr.Bond,internet je pun tih cinjenica pogotovo youtube,tebe niko ne tera da verujes u to. Samo ce ti se kazati kad se ispuni,i zbog takvih ljudi koji na to reaguju kao ti ce se to i desiti,nazalost,mozda to i zasluzujemo.
 
šćepan mali
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Maj 2009
Poruke: 312
Mesto: na obroncima Romanije

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 20, 2009 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://video.google.com/videoplay?docid=-8887912778356394511#
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 20, 2009 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je to pomalo pretjerivanje i novinarsko napuhavanje. Ne kazem da ne postoji odredjena grupa ljudi koji zive u svijetu prilicno tajanstvenom ili ga makar oni tako predstave i kao takav je privlacan za razna nagadjanja, pa bilo to sekte, masonerija ili sta god drugo, ali se iskreno ne zabrinjavam niti strahujem od tih i takvih. Ljudi su oduvijek voljeli tajne.
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2010 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Masonska društva su sve više rasprostranjena u svetu pa i kod nas nažalost. Od njih kreće svako inteligentno zlo koje obični ljudi ne mogu lako prepoznati jer mnogi ne znaju ni da postoje a mnogi ne znaju ni ko su ni čemu i kome oni služe.
Svi skoro predsednici država su pod njihovim utjecajem, traže njihovu pomoć ili svojevoljno vladaju pod njihovim nadzorom. Ne samo oni, već i obični ljudi su u tim društvima i priklanjaju se sotoni.
Masonske lože su najopasnija tajna sotonistička i kultna društva na zemlji koja razaraju ovaj svet promišljeno i planski. Oblikuju ga po sotoninoj zelji.
Najviši stepen masonske lože je 33, a njihovi hramovi izgledaju toliko jezivo k'o i sam đavo.
Ma koliko to zvučalo čudno, važno je da znamo šta je oko nas u stvari i da se informišemo na vreme.

Moram priznati da je meni to toliko jezivo i da se naježim pri samoj pomisli da postoje svuda oko nas jer toliko volim svog Boga da ne volim ni govoriti o tome . . .


evo jedan primer gde možete pogledati kao izgleda jedan od obreda u masonskom hramu pred samo grupno orgijanje..
(orgijanje nije prikazano-tu je prekinut klip)
(deo iz filma "Širom Zatvorenih Očiju")
...

Arrow
Eyes Wide Shut

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2011 7:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znate šta, po meni ako postoje masoni, sigurno je da su se već svi skupili u hemijskoj industriji i svim mogućim medijima. Zato bježim i od jednih i od drugih. Sagradila sam svoj svijet takav kakav je i bez sekti i bez masona i bez vjernika, i nije mi loše u njemu, ne, uopšte mi nije loše. Tajne intrigiraju, svi se trude sa u nečemu pronađu teoriju zavjere, otkriju tajne, ali su mnoge prevare i to je vrijeme dokazalo. Kažew, zlo današnjice je zaista hemisjka industrija kao i mediji. No, ne dotiču me se, ne diraju me, ne diram ja njih.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2011 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
mnogi ne znaju ni ko su ni čemu i kome oni služe.


Prosvetli me molim te ili da izgooglam Rolling Eyes

Citat:
Svi skoro predsednici država su pod njihovim utjecajem, traže njihovu pomoć ili svojevoljno vladaju pod njihovim nadzorom. Ne samo oni, već i obični ljudi su u tim društvima i priklanjaju se sotoni.


Pojasni mi pojam sotone. Kažem je mnogo je taj sotona umešao prste za sve je taj kriv Laughing Laughing Laughing

Citat:
Masonske lože su najopasnija tajna sotonistička i kultna društva na zemlji koja razaraju ovaj svet promišljeno i planski. Oblikuju ga po sotoninoj zelji.


Imaš neki dokaz za tu tvrdnju ili...?

Citat:
Najviši stepen masonske lože je 33, a njihovi hramovi izgledaju toliko jezivo k'o i sam đavo.


Pun je internet raznih informacija, pitam se da li su ti ljudi što pišu takve ćlanke o masonima posetili psihijatra u skorije vreme, ako im to uopće može pomoći.

Citat:
Ma koliko to zvučalo čudno, važno je da znamo šta je oko nas u stvari i da se informišemo na vreme.


Kakva šteta umreću uskraćena za takvu jednu budalaštinu o ''tajnim zaverama'' itd.

E baš bedak što nisam uspela pogledati snimak na youtube. Sigurno da je bio mnogo važan čim je uklonjen, ili je možda i taj youtube u paktu sa sotonom. Ma sigurno su masoni umešali prste. Rolling Eyes

Zaključak moje priče... Ako postoje, neka postoje. Uvek je bilo i biće ljudi koji veruju u koje kakva čuda. To me ne iznenađuje. Što primitivnija sredina, više verovanja. Da su samo malo više ljudi obrazovani... gde bi nam kraj bio. Photoshop je jako dobra stvar, preporučujem ga svima. Možda nas uskoro posete vanzemaljci sa svemirskim brodom i kad siđu među narod da nam objasne neke stvari Možda saznamo još nešto što do sada nismo ni slutili. Tuga je da će i tada većina ljudi biti ubeđeno da je to istina ali to samo dokazuje njihov koeficijent inteligencije, ako ga uopće ima. Laughing Laughing Laughing Laughing
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2011 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
mnogi ne znaju ni ko su ni čemu i kome oni služe.


♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Prosvetli me molim te ili da izgooglam Rolling Eyes


Služe sotoni, mada su zamaskirani i ne otkrivaju se lako i teško da će ti bilo ko od njih to iskreno priznati pravu istinu dok ne postaneš njihov član. Navodno se bore za bolji i kvalitetniji život na zemlji i ljudska prava i predstavljaju se kao dobra organizacija itd itd .. ..


♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Svi skoro predsednici država su pod njihovim utjecajem, traže njihovu pomoć ili svojevoljno vladaju pod njihovim nadzorom. Ne samo oni, već i obični ljudi su u tim društvima i priklanjaju se sotoni.


♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Pojasni mi pojam sotone. Kažem je mnogo je taj sotona umešao prste za sve je taj kriv Laughing Laughing Laughing


I jeste Laughing
Pojam sotone najlakše ćeš shvataiti kad prihvatiš Božije zakone i prihvatiš svet onakvim kakvim zaista jeste.


♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Masonske lože su najopasnija tajna sotonistička i kultna društva na zemlji koja razaraju ovaj svet promišljeno i planski. Oblikuju ga po sotoninoj zelji.


♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Imaš neki dokaz za tu tvrdnju ili...?


Svet je pun masonskih loža,, informacija imaš na sve strane, a i čistih dokaza. Nema potrebe da ja dokazujem bilo šta.
I kod nas postoje.
Možeš da ih posetiš ako ti je želja da se više informišeš do najsitnijih detalja Laughing



♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Najviši stepen masonske lože je 33, a njihovi hramovi izgledaju toliko jezivo k'o i sam đavo.


♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Pun je internet raznih informacija, pitam se da li su ti ljudi što pišu takve ćlanke o masonima posetili psihijatra u skorije vreme, ako im to uopće može pomoći.

Logično je da je internet pun informacija, ali takodje i jako vidljivih dokaza kao što rekoh.
Ja lično ne iznosim činjenice direkt preko interneta, niti verujem svemu što pročitam i vidim dok se ne informišem i ispitam teme koje me zanimaju, ali za ovo sigurno znam, jer sam dovoljno informisana o svetu u kojem živim.




♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Kakva šteta umreću uskraćena za takvu jednu budalaštinu o ''tajnim zaverama'' itd.

E baš bedak što nisam uspela pogledati snimak na youtube. Sigurno da je bio mnogo važan čim je uklonjen, ili je možda i taj youtube u paktu sa sotonom. Ma sigurno su masoni umešali prste. Rolling Eyes


Eto baš bedak stvarno Laughing Ali nemoj žaliti možeš pogledati i ceo film Laughing Laughing Laughing

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Ako postoje, neka postoje. Uvek je bilo i biće ljudi koji veruju u koje kakva čuda. To me ne iznenađuje. Što primitivnija sredina, više verovanja. Da su samo malo više ljudi obrazovani... gde bi nam kraj bio. Photoshop je jako dobra stvar, preporučujem ga svima. Možda nas uskoro posete vanzemaljci sa svemirskim brodom i kad siđu među narod da nam objasne neke stvari Možda saznamo još nešto što do sada nismo ni slutili. Tuga je da će i tada većina ljudi biti ubeđeno da je to istina ali to samo dokazuje njihov koeficijent inteligencije, ako ga uopće ima.


Eto vidiš, znači ipak ne veruješ a i prznaješ sumnju Laughing ispravljaš mene i citiraš jasne činjenice koje iznosim sa dokazima svuda oko nas. Confused
To nisu čuda.
Naravno da se slažem da ljudi veruju svašta, ali ovo nije za čudjenje. To je nešto što traje vekovima.
Ja vrlo svesno znam u šta verujem i kakav i koji put želim i trebam da sledim kroz život.
Što se tiče "koeficijenta inteligencije", nisam sigurna da li je upućeno i meni Confused ne vredjam te = ne vredjaj me ! Wink
Ako ljudi imaju različita mišljenja to ne znači uvek da je neko glup ili sa nižim stepenom inteligencije!


 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2011 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Pojam sotone najlakše ćeš shvataiti kad prihvatiš Božije zakone i prihvatiš svet onakvim kakvim zaista jeste.


Ne možeš me ubediti jer sam ateista. Prihvatam svet sa moje tačke gledišta, nije mi potreban ni ''Bog'' ni neko ''čudo'' da bih posmatrala svet.

Citat:
Možeš da ih posetiš ako ti je želja da se više informišeš do najsitnijih detalja


Život mi je i suviše dragocen da bih gubila vrime na istaživanje ''čuda'' Rolling Eyes

Citat:
jer sam dovoljno informisana o svetu u kojem živim.


Različiti smo na svu sreću. Samim tim i različito gledamo na svet. Nekome je potreban Bog da bi ga vodio kroz život, ja sam sama sebi dovoljna, nemam imaginarne prijatelje i sl. Sve ovisi o tome kako smo vaspitani.

Citat:
Ali nemoj žaliti možeš pogledati i ceo film


Režiser je mogao biti i drogiran i pijan, kao što je to opšte poznato u svetu filma. Raznih filmova ima na ovom svetu... Ne verujem u svaki snimak sa youtube-a ili film koji pogledam.
Rolling Eyes

Citat:
Eto vidiš, znači ipak ne veruješ a i prznaješ sumnju


Nisam završila rečenicu, Ako postoje neka postoje za one koji veruju u iste. Ne priznajem sumnju, to ostavljam onima koji veruju čudima.

Citat:
To nisu čuda.


Nisu klasična čuda, to su čuda photoshop-a.

Citat:
Tuga je da će i tada većina ljudi biti ubeđeno da je to istina ali to samo dokazuje njihov koeficijent inteligencije, ako ga uopće ima.


Citat:
Što se tiče "koeficijenta inteligencije", nisam sigurna da li je upućeno i meni


Tema su bili vanzemaljci, ne znam gde si se pronašla u toj rečenici
Laughing Laughing Laughing

Citat:
ne vredjam te = ne vredjaj me !


Apsolutno.

Citat:
Ako ljudi imaju različita mišljenja to ne znači uvek da je neko glup ili sa nižim stepenom inteligencije!


Ni ovo nije izašlo iz mojih usta (moje tastature)
Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Masoni ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon