www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bez naslova by kovrdzavasju
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
kovrdzavasju
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 19 Sep 2007
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2007 12:35 am    Naslov poruke: Bez naslova by kovrdzavasju Na vrh strane Na dno strane

I tako....Dok ga posmatram kako mi prilazi nasmejan ispod dvoreda tek procvetalih lipa,polako pocinjem da osecam da ga volim.Ljubav.Rec koja se sve cesce ponavlja i koja mi se urezuje u srcu i mislima poput molitve.Pruza mi otkinutu grancicu i pokazuje na plavo nebo prosarano mekim belilom oblaka.
Jedan ga je podsetio na mene...Navodi me na mastu.Lagano tonem u njegov zagrljaj i pocinjem da sanjarim,dok me nezni prolecni zraci miluju po licu.Dozvolio je vetru da mi se igra sa uvojcima.Ljubav.Sve dublje je osecam.Prozima mi celo moje bice mesa se sa krvlju koja tece mojim venama.
Dva galeba prolecu pored nas i on im se smesi,slican Heruvima u tom uzvisenom casu ljubavi i neznosti.Posmatram ga.Dok mi se u glavi mota hiljade pitanja,reci,sumnji,a onda je pogled dubokih,crnih ociju otklonio svaku sumnju iz mog srca i duse.I sve izgleda drugacije.Nebeska pesma odzvanja u meni.Prepustam se plimi uzavrelih osecanja da me nosi daleko,daleko...Opcinjena ljubavlju osecam se cisto.Kao da je sam Gospod spustio svoj blagoslov na mene ocistivsi me od prljavstine greha koji se lepi za ljudsku dusu kao zabokrecina za nezni belutak sa dna reke.
Omamljena blazenstvom gubim svaku moc govora i jedino mi predostaje bezglasna molitva da se prolece nikada ne zavrsi.......


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Bez naslova by kovrdzavasju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon