www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zanr igara...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  

Koji zanr igara najvise volite/igrate?
Simulacije voznji/letenja
3%
 3%  [ 1 ]
Strategije
34%
 34%  [ 11 ]
Arkadne igrice (voznje,letenja,...)
15%
 15%  [ 5 ]
Pucacine
37%
 37%  [ 12 ]
Igrice inspirisane filmovima/serijama
9%
 9%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 32

Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 9:48 am    Naslov poruke: Zanr igara... Na vrh strane Na dno strane

KOji zanr igara najvise volite/igrate...Evo ja npr najvise volim i igram Simulacije voznji(GTR,GTR2,GT Legends,WTCC,...),mada iako ne volim strategije volim da igram Blitzkrieg i Panzer-e...NAravno ima tu i jos nekih pucacina i ostalih zanrova ali simulacije voznji su mi prioritet...


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Mrljica
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Feb 2006
Poruke: 183
Mesto: City of Dusanovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strategije nemoj da mi spominjes...
Sve ostalo moze!!!
 
stojke_86
EGO!'s superhero
EGO!'s superhero



Godine: 38

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 2334
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisi ubacio RPG u anketu...

_________________
Biti isti,
Biti poseban,
Biti slobodan,
Biti samo svoj!
 
$elvis$
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 123

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno igram stari dobri Wolfenstein-Enemy territory igra je prava;online;a i besplatna.Ako je imate pozivam vas na TE(666) Clan uzivajte.
 
micica1981
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 08 Maj 2006
Poruke: 41
Mesto: CACAK

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da nema nista bolje od dobre strategije, koja ti ne dozvoljava da spavas danima...... Rolling Eyes

_________________
Ljudi ulaze u nase zivote sa razlogom! Nova iskustva mogu biti samo dobra jer sluze da nas oblikuju u onakvu osobu kakva jeste ili kakva cete biti!!!
 
Mladen001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Maj 2007
Poruke: 43
Mesto: Vranje, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam glasao za pucacine jer volim da se izivim na nekome Very Happy ali sam ljubitelj strategija i to Age of Empires
 
Vlastimir@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 17 Maj 2007
Poruke: 40

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim misaone, da rešavam zagonetke. ali pošto to nema u ponuđenim glasao sam za strategije

_________________
Samo jedan može biti najboli a to nisi ti
 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strategije naravno. Mada moze i sve ostalo. Ali strategija je na prvom mestu. Twisted Evil Twisted Evil

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

arkade i pucačine

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 30, 2007 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad bas ja to i ne posmatram po zanru.
To mi nije vazno pa da kazem ja igram samo FPS ili RPG ili neznam sta vec.
Nego ako mi se svidi igra ja je igram.
Mada znam nekoliko osoba koji npr. strategiju nebi isprobali pa cak ni na 5 minuta da ih 5 dana ubjedjujes da je igra odlicna.
Ali zivimo u svijetu slobodnih izbora zato neka svako igra sta oce (sorry ako zvuci glupo-salim se malo Smile )
 
[DeNoM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2007
Poruke: 20

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 05, 2007 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

FPS, Avanturisticke (monkey island, grim fandango....) .... to je najcesce sto igram.Nadje se tu poneka RTS, RPG .... isl. ali rijetko kad.

_________________
Jučer sam bio hrabar, htio sam promijeniti svijet
Danas ću biti pametan, promijenit ću sebe....
 
uvek sam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 09, 2007 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pucacine
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> Zanr igara... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon