www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto mi se restartuje komp???
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 16, 2007 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahaha Laughing
I to shto kazesh! Laughing



_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
mehatronicar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Dec 2004
Poruke: 24
Mesto: Karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 26, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trebas si provjeriti kolike su ti oscilacije na napajanju,
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podigni sistem iz nova pa ako te i onda zeza potrazi neke programe za testiranje ram memorije jer ne mora biti do napajanja ima puno sitnica koje mogu da ti zagorcavaju zivot ,moze doci d ati neka ram memorija ako ih imas vise u slotovima i jos razlicitih proizvodjaca moze da izazove probleme ne mora od samog stara vec posle nekog vremena a ako i to ne pomogne najbolje je da se obratis nekom strucnom licu

_________________
NO COMENT
 
MPshofer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2008
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam sličan problem...
Svaki put kada želim da pokrenem bilo koji video fajl dolazi do restartovanja!
Jedino kada video fajlove puštam preko FLV-a tada ne dolazi do restartovanja.
Pokrenem bilo koji video fajl (wmv, avi...) pokrene program (MV2,BS,WMP...) on kao krene, nekih 1-2 sekunde, onda mi izadje plava pozadina sa belim slovima (ne stignem da pročitam šta je jer to traje bukvalno sekund) i restartuje se. Ne znam o čemu se radi?
Znači samo FLV pušta, ovo ostalo ne!
Pomozite mi! Sad
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 3:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta ti pise kao error? (ono bijeloim slovima na plavoj pozadini).

KOju video karticu imas? Mozda je problem s driverom? Jesi li u zadnje vrijeme mijenjao nesto bitno na kompu?

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 5:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi sto ne formatirate disk i bacite novi windows?

To je tako lako, a resava mnoge probleme. Lepo kupis piratski disk sa windowsom. Dodjes kuci pratis uputstva i nema problema. Sve od programa sto vam treba ima na netu i lako ih je registrovati...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^iz prostog razloga sto se ne resavaju svi problemi trajno reinstalacijom i formatiranjem. Sta ako je problem hardwerske prirode? Kako ce to onda meni formatiranje i reinstaliranje sistema da pomogne?

Nikad mi nisu bili jasni ljudi koji cim nesto ne radi kako treba - lupe format C: i reinstall Windowsa... neke probleme to moze da resi a neke ne....

@MPshofer

Pokusaj da skines sa neta najnovije drajvere za tvoju graficku ako je neka starijeg datuma ... cesto je do toga problem.
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa cekaj sto ne lupiti novi windows ako komp brljavi. Sta je tu lose!? Ako i posle toga nastavi da brljavi znaci da je problem hardwerski...

Slazem se da ne resava sve probleme i da nesto ne moze da resi, al kad ne znas sta mu je sta fali da se sutne novi windows...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trriper je napisao/la sledeće:
Pa cekaj sto ne lupiti novi windows ako komp brljavi. Sta je tu lose!? Ako i posle toga nastavi da brljavi znaci da je problem hardwerski...

Slazem se da ne resava sve probleme i da nesto ne moze da resi, al kad ne znas sta mu je sta fali da se sutne novi windows...


Fali oko sat, sat i po posla dok se reinstalira, srede drajveri i programi itd... A pritom problem moze da se ustanovi za nepunih 10 minuta max ukoliko neko zna kako da ga ustanovi... Najlakse je lupati novi windows chim brljavi al to nije to...
 
MPshofer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2008
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 13, 2008 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Sta ti pise kao error? (ono bijeloim slovima na plavoj pozadini).

KOju video karticu imas? Mozda je problem s driverom? Jesi li u zadnje vrijeme mijenjao nesto bitno na kompu?


Moja grafička je ASUS VGA nVidia 8500GT 256 MB.
Skinuo sam najnovije drajvere i opet je sve isto, opet se restartuje...
Ništa nisam menjao na kompu...
A ne uspem da pročitam u čemu je problem, jer se prikaže na trenutak samo. Ne znam šta je!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 13, 2008 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm, aj poshto je problem kada pushtash video fajlove probaj da instalirash nove kodeke...ja sam imao slican problem ali mi se samo nasolno gasio explorer.exe, mozda je slicna situacija kod tebe.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
MPshofer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2008
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 13, 2008 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Hmm, aj poshto je problem kada pushtash video fajlove probaj da instalirash nove kodeke...ja sam imao slican problem ali mi se samo nasolno gasio explorer.exe, mozda je slicna situacija kod tebe.


Pokušao sam i ovo, i opet sve isto! Sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Zasto mi se restartuje komp??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon