www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trinaesta Plaća
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ekonomija ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 29, 2008 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja,nazalost nemam 13tu platu i neke posebne povisnice,samo neki procenat u god.....(moja firma ti je sacuvaj boze) Rolling Eyes

 
dfast
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 08 Okt 2007
Poruke: 4
Mesto: Haarlem/Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 02, 2008 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je to stvar raspodele, zavisi od poslodavca da li godisnju platu isplacuje u 12, 13 ili 14 delova. Negde platu isplacuju mesecno, negde na 4 nedelje a ima i slucajeva da isplacuju nedeljno. Sve je to nebitno, treba gledati na kraju, kad se podvuce crta koliko je to godisnje doslo na bankovni racun.
Extra bonus koji se daje na godisnju platu, zbog dobrog poslovanja firme ili extra bonus koji dobijaju menazderi zbog licnog zalaganja ili uspeha u oblasti u kojoj rade je taj slatki bonus koji prija i najsladje se trosi.
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lijepo bi bilo raditi u firmi koja daje trinaestu plaću,ali za postignute rezultate i kada se posluje sa dobitkom.Ne znam princip obraćuna,ali ako neko prima 12 plaća umenjenih za neki iznos(kalkulacija mendžmenta,bez znanja uposlenika) kako bi se isplatila božićnica ne vidim svrhu.Nisam siguran da bi vlasnici privatnih tvrtki radili nešto sebi na štetu.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja u trenutnoj situaciji mogu samo da sanjam o njoj

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam već dobio (i potrošio) svoju trinaestu plaću za ovu godinu Mr. Green

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^Kod mene "dolazi" krajem novembra. Taman pred bozhicne praznike i Novu godinu. Smile
A ova 13½ je otishla za godishnji. Smile Takav dogovor.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ekonomija ~ -> Trinaesta Plaća Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon