www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko brzo zaplačete?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 3:55 pm    Naslov poruke: Koliko brzo zaplačete? Na vrh strane Na dno strane

... Ili često? Jel' to mora bit neki baš onako trenutak kad ste sami, neka pjesma se čuje ili... ?

Znam da postoji slična tema u Trač partiji, ali ovdje se ne radi o tome KAD ste zaplakali, nego što sve može uticati na vas.

Ja eto, jako malo plačem..


 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni ne treba mnogo da zaplačem... Na taj način se najlakše ispraznim, posle toga mi bude mnogo lakše. Tipična sam emotivna djevica Laughing Plačem i kada se doobro iznerviram, onda od bijesa plačem Mr. Green

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

retko , i to bas kad mislim da ne mogu vise, i kad mi dodje onaj los dan, il me bas bas pogodi neka pesma , ali to se zaista ne desava cesto, vise se deprimiram nego sto zaista pustim suzu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Retko kada. Samo zaplacem ako je stvarno katastrofa i ako ne vidim izlaz iz te neke lose situacije. A pre plakanja probam sve moguce nacine da ne pustim suzu, znaci stavim osmeh na lice kao da nista nije bilo. Tada mogu samo oni najblizi da primete da nesto nije kako treba. A za drugi deo sveta izgleda kao da je sve ok. Rolling Eyes
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mogu da placem kad sam ljuta i tuzna, ali nikad, i zao mi je zbog toga, nisam zaplakala kad sam sretna...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Umem da se raznežim i na najtananije melodije, hormoni umeju da mi naprave haos, i jastuk biva mokar, da, dešava se, čulna sam i osetljiva, i, da, plačem, i bolje mi je otkad ne plačem u sebi Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rijetko cu zaplakati pred nekim. suze dobro cuvam i pustim ih samo kada sam sama. u sebi mogu da placem, vristim, gorim, ali to ne pokazujem. sigurna sam da ljudi koji me dobro znaju sve u mojim ocima citaju.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 3:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U prosjeku jednom u 5 godina ali taj jedan put isplacem cijeli Pacifik Exclamation
To jest, poslije tog plakanja, uzmjem gajbu piva, sjednem na nju i dovrsim je, tako da nadoknadim izgubljenu tekucinu... Mr. Green

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 3:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

retko placem kad sam tuzna...obicno je to od umora, besa, nemoci...ne cesto...cak naprotiv...redje nego sto bi trebalo Neutral

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 4:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Suze ne pustam bez razloga a zaplacem veoma brzo jer sam veoma osetljiv kao osoba ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veliki sam emotivac. al ne zaplačem tako lako, stvarno mora biti više preko glave da bi ja zaplakao. al eto, desi se, al obično zaplačem, kad sam sam, ne volim da me neko vidi kako plačem.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da pustim suzu, nazalost nekad me neka secanja pritisnu i - nema povratka. Zato ne volim ove praznike itd.. moram suzu pustiti pa to ti je. Inace, i kad se iznerviram zasuze mi okice. ufffff, a to je tek nervira..pa se tako upetljam u to vrzino kolo jojojojojojojoj!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koliko brzo zaplačete? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon