www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uzvratiti "volim te"?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
TASKE89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 55
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Uzvratiti "volim te"? Na vrh strane Na dno strane

Kad devojka/decko kaze "volim te", da li treba uzvratiti sa "volim te" iako to ne mislimo? ili reci: "Lepo, ali ja nemislim tako" i time reskirati da povredimo osobu do koje nam je stalo...

Sta ciniti?


 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ipak uzvratiti sa "volim te" u suprotnom je mozes porijediti... a to ne zelis...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
ipak uzvratiti sa "volim te" u suprotnom je mozes porijediti... a to ne zelis...


Ne slažem se. Ovako nešto bi značilo da je laže, i da uliva nepostojeću nadu. Ne znam zašto si sa devojkom koju ne voliš... No dobro. Ako je ne voliš uopšte, i misliš da takvo osećanje nema velike šanse da se rodi, raskini. Biće joj teško, ali to ne može ni da se poredi sa jačinom razočarenja ako ostaneš sa njom, a ona shvati da ne osećaš ništa prema njoj. Ako ti se dopada, budi iskren prema njoj, reci šta misliš i osećaš, ali takođe i da želiš da vidiš kako će se stvari između vas razvijati. Ljubav se nekad stvara polako, na tebi je da budeš iskren prvenstveno sam prema sebi, a onda i prema njoj. Srećno.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
TASKE89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 55
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi ovako: ona mi se svidja i sve to, lepa je, zabavna, iskrena ...
Takve devojke se tesko nalaze, i plasim se da je svojom iskrenoscu ne igubim.
Znaci mi nesto,svakako, ali je ne volim...( bar ne jos)

Do sad je nisam lagao, ali sta mi drugo preostaje?
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znači, ipak postoji neko osećanje. Reci mi, koliko ste zajedno?

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TASKE89 je napisao/la sledeće:
Pazi ovako: ona mi se svidja i sve to, lepa je, zabavna, iskrena ...
Takve devojke se tesko nalaze, i plasim se da je svojom iskrenoscu ne igubim.
Znaci mi nesto,svakako, ali je ne volim...( bar ne jos)

Do sad je nisam lagao, ali sta mi drugo preostaje?





pa reci joj bas to, to sto osecas,,,,,da je mozda rano za rec voleti ali da osecas nesto prema njoj.......

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
TASKE89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 55
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dva ipo meseca
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heh 2 i po meseca zaista nije dugo, imate još vremena, daj šansu tom osećanju da se razvije Smile

Ono što je bitno je da tebi ta veza ne predstavlja opterećenje ili pritisak. Čim to osetiš, to nije to, veza postaje mučenje i najbolje je prekinuti. Ovako... pokušajte, a ostalo će vreme pokazati Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
TASKE89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 55
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~SonicLady~ je napisao/la sledeće:
Heh 2 i po meseca zaista nije dugo, imate još vremena, daj šansu tom osećanju da se razvije Smile

Ono što je bitno je da tebi ta veza ne predstavlja opterećenje ili pritisak. Čim to osetiš, to nije to, veza postaje mučenje i najbolje je prekinuti. Ovako... pokušajte, a ostalo će vreme pokazati Smile


Ima smisla. Very Happy
Hvala...


Ali opet ostaje ono pitanje?

Plasim se da cu je povrediti,a to nikako ne zelim

nije prijatno kad ti neko kaze VOLIM TE a ti njoj "hvala lepo"
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reci joj da ti treba jos vremena da bi se nalazio na mestu kojem je ona...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 8:33 pm    Naslov poruke: Re: Uzvratiti "volim te"? Na vrh strane Na dno strane

TASKE89 je napisao/la sledeće:
Kad devojka/decko kaze "volim te", da li treba uzvratiti sa "volim te" iako to ne mislimo? ili reci: "Lepo, ali ja nemislim tako" i time reskirati da povredimo osobu do koje nam je stalo...

Sta ciniti?


Definitivno ne. Ništa gore nego izreći što ne osećaš, tj. biti neiskren, tako ćeš ponajviše povrediti osobu sa kojom si.

Situacija jeste nezgodna kada nakon Njenog 'Volim te...' usledi muk...no, uvek joj možeš reći da ti je stalo do nje, da ti je draga, da uživaš u svakom trenutku provedenom sa njom Wink Samo nemoj ćutati, već pokušaj da artikulišeš svoja osećanja na pravi način, ne štedi na tome Wink

Iskrenost pre svega, i prema sebi, i prema drugome Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poznato je da devojke nikad ne govore ono sto misle, tako da bi bilo mudrije da ih ovaj put ne poslusas. Wink

Salu na stranu, naravno da ne treba da joj kazes, ali ne zbog toga sto ces je time, kako dame kazu, povrediti (uopste ne vidim kako kada ona nece znadti da li je to istina ili ne Rolling Eyes ), vec zato sto to sutra moze da ti se obije o glavu.
Ima raznih devojaka. Ja ne znam kakva je tvoja. Verovatno jos uvek ne znas ni ti. Very Happy
Ono sto mogu da ti kazem je da tu recenicu ipak cuvas "za ne daj boze", a dokle god ti ovako lepo funkcionise, ne upotrebljavaj je, bez obzira sta osecao. Wink

Mozda jeste surovo, ali je veoma korisno. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Uzvratiti "volim te"? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon