www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uzvratiti "volim te"?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pazi, owako, danas sam sa mojom kumicom kafenisao neka 3 sata, i bash smo prichali o datoj temi.... da ne daljim prichu, doshli smo do zakljuchka da je "wolim te" izmislio neki pesnik ili crkwa ili sirotinja kako bi skrenuli paznju sa prawih problema u ziwotu.... da tako neshto ne postoji....

neko moze da ti se swidja, i da ti bude drag, i da ti je do njega stalo.... ali ljubaw....

razmisli o tome....



_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

" Volin te " se ne govori svakome.
Tek onda kad mislite, onda to recite..u suprotnome ova druga strana će mislit da joj uzvraćate a vi sami sebe utrajte u BiiiiP ... Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne govorim svakome koga sretnem na ulici volim te Mr. Green

Ali njemu i kažem i uzvratim-uvek Wink
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao klincu "volim te" je kod mene bilo jeftino .... medjutim sada shvatam da to "volim te" trazi da dajem i deo sebe, deo svog srca toj osobi a onda ..... pa maksimalno uprosceno recheno - potrebno je vreme da zaista osetim da je zasluzila...
 
Budja 88
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jul 2008
Poruke: 1679
Mesto: ...u njegowom zagrljaju,daleko od tudjix pogleda...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da uwek treba biti iskren...
Čemu laž?!
Ako osećaš isto,reci joj...
A,ako ne,reci joj da ti je potrebno wreme...
Ako te zaista woli,razumeće i sačekaće... Wink

_________________
Swi moji gresi ljubaw su ubili,
jedino Bog može da me iskupi...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 19, 2008 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim te...

Tako jednostavno, a opet veoma složeno... Lako je izgovoriti, ali da li treba govoriti svakome? Ne... To se govori samo onda kada srce zavoli nekoga, kada je potpuno predato voljenoj osobi...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 25, 2008 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dve reci, tako kratke, tako jednostavne, a opet tesko se izgovaraju... Ako nesto ne mislis, nemoj govoriti. To su reci koje ti ulivaju odredjeno poverenje i sigurnost u osobu, reci koje vas mogu jako zbliziti, ali ako nisu iskreno recene na kraju vas mogu jako skupo kostati... Jeste malo neprijatna situacija ako tebi to neko kaze, a ti to jednostavno ne osecas i ne mozes prevaliti preko usta, ali uvek mozes uraditi nesto da toj osobi pokazes da ste na dobrom putu i da ti je drago da gaji takva osecanja prema tebi, npr. zagrliti je, osmehnuti se, bilo sta... uostalom i kada osecas to nije pod moranje da svaki put kazes "i ja tebe" Wink Ja prva sam teska na ovim recima, pa cak i ako osecam to iz mene ne izlazi, ali kada kazem onda sam rekla zato sto stvarno to mislim i osecam pa kud puklo da puklo Mr. Green Prvi put je najteze (kao i u svemu Mr. Green ) ali ako su osecanja obostrana posle to "uzvracanje" ide lakse i vise i ne vodis racuna ko je prvi rekao, a ko uzvratio Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 04, 2010 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad volim to i kazem. Volela sam do sad 2 puta. PRvi put je on prvi rekao meni, a drugi put sam ja. Prvom nisam uzvratila odma...tek onda kad sam to osetila.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 08, 2010 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Volim te" - najljepša riječ koja se govori samo onda kada to osjeća duša, tijelo, razum i srce, dakle tvoja kompletna ličnost. Da li ćete to reći mužu, ljubavniku, prijatelju, prijateljici, kućnom ljubimcu, ljubav je ljubav i ona se ne odnosi samo na osobu suprotnog pola. Ako volite, recite, jer ako izgubite osobu koju volite, nesrećnim slučajem, uvijek će vam ostati to kajanje zašto to niste rekli ako ste je zaista voljeli. Ako ne volite, ne govorite, ne lažite, besprijekorno koristite svaku svoju riječ. NIšta ne shvatajte lično, jer ljudi govore "Volim te" najčešće zbog sebe a ne zbog vas, zato se postavite i vi tako. "drag si", dovoljna je riječ i zamjena za "Volim te" - pametan će shvatiti, a ako već nije toliko pametan, onda se jednostavno kaže:"Ne, ne volim te". I uostalom, šta ću u vezi u kojoj nekog ne volim, ako nisam tek ljubavnica. A ona nije prisiljena voljeti i od nje se takve riječi i ne trebaju ražiti, one se prepoznaju.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2011 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pih Rolling Eyes Ja ne volim rijecima. Ja volim srcem.
Moje srce to kaze, uvek tiho...Ali ipak, dovoljno cujno, da, osoba koja poznaje moje srce - cuje taj sapat... Shocked
Moja ljubav se tiho cuje - ali ona se snazno osjeti...Laughing Laughing Laughing
Osoba koja to ne prepozna ne zasluzuje da je moje srce voli.
No ipak svi vole da cuju te divne reci dve...volim te...
Pa eto nekad ih ja kazem ...Rolling Eyes kad sam dobre volje...Razz
Ili kad nesto muljam....Laughing Laughing Laughing

Salim se ja malko... Wink Čovjek se razlikuje od zivotinje po mnogo cemu.
A najvise po tome sto ima moc govora. Wink i moc da razborito razmislja
i donosi odluke, a ne samo da nagonski reaguje. I kada osjeti da voli - treba to i da kaze.
Onaj koji se plasi da kaze ono sto njegovo srce osjeca, on nije bas neki covjek. Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2011 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Reći ću "Volim te" i onda kada se od mene ne traži. Reći ću onda kada to osjećam, reći ću...uvijek kada duša to u sebi osjeti i nikada se zbog te dvije riječi neću pokajati.
Ćutala sam kada je trebalo reći prije mnogo, mnogo godina. I nikada više nisam imala priliku. Tu grešku ne ponavljam.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
bebakiki
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 26 Nov 2007
Poruke: 470

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2011 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje da kazses da ti je stalo do nje.Nego da lazes da je volis

_________________
Happy Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Uzvratiti "volim te"? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon